tv program
Dnes je Pondelok 24. apríla 2017 meniny má Juraj
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
24.04.2017
Utorok
25.04.2017
Streda
26.04.2017
Štvrtok
27.04.2017
Piatok
28.04.2017
Sobota
29.04.2017
Nedeľa
30.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:25 Facka: Harry 2/8

02:10 Dom podozrivých 3/4

03:00 Dámsky klub

04:25 Správy RTVS "N"

05:50 Správy RTVS "N"

06:40 Počasie

06:50 Tajomstvo mojej kuchyne

01:45 Monk II.

03:10 NCIS: Los Angeles III. 8/24

04:05 Svokra

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:15 Kosti VIII. 24/24

02:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY

03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:15 SÚDNA SIEŇ

05:50 KRIMI

06:20 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Dom v Montreale

09:00 Neskoro večer

10:05 Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať...

08:50 Svokra

10:00 Rodinné prípady

07:35 OCHRANCOVIA

08:40 POLICAJTI V AKCII

09:45 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta VI. 8/13

15:30 TV ŠANCA

12:00 Monk II.

14:00 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:25 TOP STAR

12:50 Stratené duše V. 4

13:45 OCHRANCOVIA

15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 2.časť 2/14

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Milujem Slovensko

21:50 Slovensko chutí

22:20 Facka: Harry 2/8

23:05 Dom podozrivých 3/4

23:55 Diagnóza: Vražda: Aj vzhľad vie zabíjať...

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 O 10 rokov mladší

21:40 FARMA

22:50 Policajné prípady

23:50 Dva a pol chlapa IX.

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

22:15 Spackané plastické operácie III. 3,4

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:40 Správy a komentáre

02:05 Správy- Hírek

06:00 Pri mori: Nech žijú perly

06:30 MiniUni

06:50 Máša a medveď II

06:55 Garfield III.

01:20 Zajímavosti z regionů

01:50 Hobby naší doby

02:15 Postřehy odjinud

02:20 Dobré ráno

04:55 Ferdinandovy zahrady

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:40 Uchem jehly

02:10 A co na to piskoři?

02:25 Babička by zaplakala

02:50 Na vrcholky hor s Vladimírem

03:05 V zajetí železné opony

03:20 Babylon

03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:15 Sabotáž

04:40 Světští

05:00 Král železa a smíchu Franta

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dráčik Tabaluga

07:35 Moji zvierací priatelia

07:45 Zázračný miniateliér

07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Praveké jaštery

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Hronský Beňadik

09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kožušín

09:25 Národnostný magazín: Nemecký

09:55 Traja z 9. poschodia: Marta

10:50 Kedz sebe zašpivam

09:00 Kojak III

10:45 Silvestrovský koktejl

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Den 1/2

09:50 Krajiny sezónních zázraků: Nová

10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Krokodýli 11/12

11:30 Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky

11:35 Blanche

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ

11:55 Živá panoráma

12:25 Cyklopotulky

12:35 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany.

12:45 Duch v pohybe

14:10 Teta Ľudmila

15:05 Maliar Ladislav Mednyánszky

15:30 Rusínsky magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy V

14:45 Šípková Růženka

15:00 Televarieté

11:15 Čmelák

11:25 Nedej se

12:20 Chcete je?

12:25 Dejte nám křídla 1/5

13:20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Mezi dvěma cestami 6/13

13:45 proStory: Most nad Ústím nad Labem

14:10 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10

15:00 Letecká esa: Stíhači z Tuskegee

15:50 Heydrich - konečné řešení: Libuše volá Londýn 34/44

16:30 Na rybách - Petrov zdar

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lesná

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta

18:10 Poklady Slovenska

18:20 (Ne)celebrity: Martin Krajčovič

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Blanche

18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Praveké jaštery

18:50 Garfield III.

19:00 Dráčik Tabaluga

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:20 Kojak III

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:20 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 2/3

17:20 Od vyhynutí ke znovuzrození

18:15 Na cestě po Manile a okolí

18:45 Večerníček

18:55 Vínečko III 8/8

19:20 Vesnicopis

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Radosť zo života

21:05 Rivali: Rubinstein verzus Arden

22:00 Správy a komentáre

22:30 Večera s Havranom: Zanikne Európska únia ?

23:50 Propeler

20:00 Panoptikum Města pražského

21:10 Hercule Poirot XI

22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

22:45 Motiv III

23:30 Kriminalista

20:00 Velká vlastenecká válka: Stalingrad

21:00 Za svobodné Brno

21:55 Dům z karet III 1/13

22:50 Letecké katastrofy: Beze stopy

23:35 Sestřička Jackie V: Poučné okamžiky 7/10

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:15 ŠPORTOVÉ NOVINY

01:25 Kobra 11 X. 3-4/16

03:00 Tele Tele

06:00 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

01:10 Priatelia

01:50 Adela show

03:00 Smotánka

03:55 L.O.V.E.

05:35 Chlapi neplačú

06:25 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík II. 7-8/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:15 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles III. 6-7/24

14:10 Odpadlík II. 9-10/22

11:10 Vymenené životy 266

12:35 Nekonečná láska 25-26

14:55 Sandhya - svetlo môjho života

15:55 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 X. 4-5/16

18:10 NCIS: Los Angeles III. 8-9/24

17:00 Skrytá vášeň 129-130/188

18:45 Priatelia

20:15 Expresná zásielka

22:05 Dostaň ho tam!

20:30 Vymenené životy 267

21:30 Nekonečná láska 27-28

23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:45 Liga snov V. 13/13

02:05 Profesionáli VI. 1/16

02:40 Fakty a fikcie II. 17

03:25 Zákon gangu VI. 10

04:20 Už dosť, šéfe! XI. 19

05:55 Štyri svadby - Veľká Británia III. 13/13

06:40 Štyri svadby IV. 1/42

01:10 Odložené případy III: Osm let 11
Odložené případy III: Osm let 11

01:50 Robinsonův ostrov

02:35 Dva a půl chlapa II 10

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 140
Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 140

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

01:30 Firewall

03:10 Nezvaný host

05:55 Odložené případy III 8
Odložené případy III 8

06:50 Odložené případy III 9
Odložené případy III 9

07:30 Klenot TV

08:50 Vtierka Castle V. 19,20

08:30 Novashopping

08:45 Ulice 3236

09:45 Policie Modrava: Kovbojův návrat 7

07:40 Vojín Benjaminová

09:35 Máslo

12:15 DIVOKÉ KONE 38

13:30 Profesionáli III. 28/28

14:25 Simpsonovci XXII. 14
Simpsonovci XXII. 14

14:55 Ninja Factor II. 74,75

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa II 11

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 140
Ordinace v růžové zahradě: Smuteční piknik 140

14:05 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10
Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10

15:00 Odložené případy III: Osm let 11
Odložené případy III: Osm let 11

15:55 Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 9

11:10 Teleshopping

11:35 Oko bere

13:50 Teleshopping

14:10 Policejní akademie 6: Město v obležení

15:45 Godzilla

17:05 Vtierka Castle V. 21,22

19:00 Simpsonovci XXII. 15
Simpsonovci XXII. 15

19:25 TIPOS INFO

19:30 Profesionáli VI. 1/16

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3237

19:30 Televizní noviny

18:10 V podstatě jsme normální

20:35 Exodus: Bohovia a králi

23:55 Fakty a fikcie II. 17

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 731
Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 731

21:30 Víkend

22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 18

23:25 Vražedná čísla II: Dva dole 13
Vražedná čísla II: Dva dole 13

20:00 48 hodin v Paříži

22:25 Netopýři: Chuť krve

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:45 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:50 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:20 Klenot.TV

02:20 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12
Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12

03:05 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13
Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13

03:55 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18

06:10 Wolverine: Omega Red 4

06:35 Ninjago: Smolná tvrz stoupá

08:35 Soudkyně Barbara

09:45 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Zbožné přání

07:50 M*A*S*H 156
M*A*S*H 156

08:40 M*A*S*H 157
M*A*S*H 157

09:10 Jake a tlusťoch IV: Víc než víš 7

10:10 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:05 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch IV: Noc a den 8

13:20 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12
Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12

14:20 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13
Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13

15:25 Policie Hamburk II: Výpadek paměti 18

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Na pokraji zhroucení

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Kurňa, co to je?

21:50 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:50 Katie Fforde: Anděl hledá lásku

20:15 Ohnivý kuře II: Prolhaný hoteliér 13

21:35 TOP STAR magazín

22:30 Castle na zabití IV: Navždy 23

23:20 Soudní síň: Na pokraji zhroucení

Spravy.pozri.sk



Autobazar