tv program
Dnes je Streda 24. mája 2017 meniny má Ela
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
22.05.2017
Utorok
23.05.2017
Streda
24.05.2017
Štvrtok
25.05.2017
Piatok
26.05.2017
Sobota
27.05.2017
Nedeľa
28.05.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:25 Za každú cenu 3/6

02:15 Autosalón

02:40 Dámsky klub

04:10 Správy RTVS "N"

06:05 Správy RTVS "N"

06:55 Postav dom , zasaď strom

02:30 NCIS: Los Angeles IV. 18-19/24

04:00 Svokra

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:10 NOVINY TV JOJ

02:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY

03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:05 SÚDNA SIEŇ

04:55 NOVINY TV JOJ

05:50 KRIMI

06:20 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Culver city - Los Angeles

09:00 Test magazín
Test magazín

09:10 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 2.časť

10:40 5 proti 5

08:30 Svokra

09:50 Rodinné prípady

07:35 OCHRANCOVIA

08:45 POLICAJTI V AKCII

09:45 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Postav dom , zasaď strom

14:30 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad

14:35 Správna Agáta VII. 10/13

15:30 TV ŠANCA

11:55 Monk IV.

13:50 FARMA

14:50 Policajné prípady

15:55 Rodinné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:20 TOP STAR

12:45 Stratené duše V. 22/22

13:40 OCHRANCOVIA

14:45 SÚDNA SIEŇ

15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Komunita Grow - Seattle, USA

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 2.časť 2/16

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Milujem Slovensko

21:50 Slovensko chutí

22:20 Facka: Connie 5/8

23:05 Za každú cenu 3/6

23:55 Správna Agáta VII. 10/13

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 O 10 rokov mladší

21:40 FARMA

22:50 Policajné prípady

23:55 Dva a pol chlapa XI.

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

22:15 Spackané plastické operácie III. 11

23:15 Spravodlivosť v krvi V. 13

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:25 Správy a komentáre

01:50 Správy- Hírek

06:00 Okno do...: Okno do New Yorku

06:30 TvMiniUni

06:50 Máša a medveď II

01:05 Kalendárium

01:25 Zajímavosti z regionů

01:50 Žiješ jenom 2x

02:15 Sváteční slovo katolického kněze Milana Palkoviče

02:20 Dobré ráno

04:55 Ferdinandovy zahrady

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:30 Provedu! Přijímač: Komplexák 6/7

02:10 Uchem jehly

02:35 Výtvarníci - ohrožený druh

03:00 V zajetí železné opony

03:15 Zatopené osudy: Lipno

03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:05 Sabotáž

04:30 Reverend Johnki

04:55 Křesťanský magazín

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Seržant Murko

07:20 Dobrodružstvá myšiek

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zaujímavosti o mačkách

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Ahoj Slovensko

09:30 Národnostný magazín: Slovanský - PUĽS 60 rokov

10:00 Postup

09:00 Kojak IV

09:50 Po stopách hvězd

10:15 168 hodin

10:50 Hitparáda televizní zábavy

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Důležitost rodiny 2/3

09:55 Domov aneb Kam směřuje naše cesta 2/2

10:50 Království divočiny: Orlovec říční

11:05 Smižany

11:30 Obedníček: Mať tak o koliesko viac!

11:35 Seržant Murko

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK

11:55 Živá panoráma

12:25 Cyklopotulky

12:35 Tajba, posledné útočisko

13:15 Neznámi hrdinovia

14:25 VAT ŠPECIÁL - VEDEC ROKA

15:05 II. svetová vojna v archíve: Stratený syn Slovenska

15:35 Ukrajinský magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy VI

14:45 Nohejbal

15:00 Televarieté

11:15 Počesku

11:25 Nedej se

12:20 Chcete je?

12:25 Dejte nám křídla 5/5

13:20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Na druhé výpravě 8/13

13:45 proStory: Otevřený vesmír banky

14:15 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10

15:05 Hitlerův wehrmacht: Zvrat 2/5

16:30 Na rybách - Petrov zdar

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slov.obcí: Štós

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Ahoj Slovensko

18:30 Večerníček: Mať tak o koliesko viac!

18:35 Seržant Murko

18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zaujímavosti o mačkách

18:50 Garfield III.

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:20 Kojak IV

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 4/10

16:55 Cestománie

17:20 Divoká Aljaška: Léto

18:15 Klenoty naší krajiny: Poodří

18:40 Gratias Tibi - cena České televize

18:45 Večerníček

18:55 Na cestě po jihoafrickém Gautengu

19:20 Zatopené osudy: Šance

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Masky Juraj Steiner

21:00 Rivali: Vuitton verzus Kering

22:00 Správy a komentáre

22:30 Večera s Havranom: Európsky islam

23:40 ZAMLČANÁ IDENTITA

20:00 Panoptikum Města pražského

21:05 Hercule Poirot XII

22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a

22:35 Legendy záchranářství: Unikátní záchrany

23:10 Motiv III

23:55 Otec Brown III

20:00 České století: Kulka pro Heydricha 1941

21:20 Co dokáže lež

22:15 Dům z karet III 5/13

23:10 Kalašnikov versus M16

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:50 ŠPORTOVÉ NOVINY

02:05 Kobra 11 XII. 3-4/10

03:35 Tele Tele

06:00 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

01:20 Kým nás smrť nerozdelí

01:40 Adela show

02:55 Smotánka

03:50 L.O.V.E.

05:45 Chlapi neplačú

06:35 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík III. 19-20/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 11/22

08:35 2 baby na mizine

09:05 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles IV. 16-17/24

14:10 Odpadlík III. 19-20/22

11:05 Fatmagul 2/160

12:35 Vymenené životy 282-283

14:45 Sandhya - svetlo môjho života

15:40 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 XII. 3-4/10

18:10 NCIS: Los Angeles IV. 18-19/24

16:55 Skrytá vášeň 169-170/188

18:40 Priatelia

19:10 2 baby na mizine

20:15 Anjeli a démoni

23:05 Posledný ostáva

20:30 Nekonečná láska 57-58

22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22

23:20 Hriešnici III. 2/12

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:40 Profesionáli VII. 5

02:15 DIVOKÉ KONE 54

03:10 Fakty a fikcie II. 21

03:55 Walking Dead V. 10

04:35 Črepiny PLUS

05:40 Fórky, vtipky XXI.

06:00 Štyri svadby IV. 28

06:45 Štyri svadby IV. 29

01:10 Odložené případy V: Ta žena 2
Odložené případy V: Ta žena 2

01:55 Kriminálka Miami VI: Celebrita z internetu 2

02:35 Dva a půl chlapa III 5

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vyplouváme! 158
Ordinace v růžové zahradě: Vyplouváme! 158

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

02:20 Nebezpečné hry 2

05:10 Superman 3

07:30 Forky, vtipky XXVI.

08:50 Vtierka Castle VII. 8,9

10:55 DIVOKÉ KONE 54

08:30 Novashopping

08:50 Ulice 3256

09:45 Policie Modrava: Čertův mlýn 11

07:15 Odložené případy IV 23
Odložené případy IV 23

08:10 Odložené případy IV 24
Odložené případy IV 24

09:00 Fenomén

12:30 Fórky, vtipky XXI.

13:00 Simpsonovci VIII. 1,2/25
Simpsonovci VIII. 1,2/25

14:00 Profesionáli VII. 4

14:50 Faktor strachu II. 11

15:45 Simpsonovci VIII. 3,4
Simpsonovci VIII. 3,4

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa III 5

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Vyplouváme! 158
Ordinace v růžové zahradě: Vyplouváme! 158

14:05 Odložené případy V: Thrill Kill 1
Odložené případy V: Thrill Kill 1

15:00 Odložené případy V: Ta žena 2
Odložené případy V: Ta žena 2

15:55 Kriminálka Miami VI: Naruby 3

11:20 Teleshopping

11:40 Osobní strážce

14:05 Teleshopping

14:25 Lásky mezi kapkami deště

16:45 Fórky, vtipky XXI.

17:35 Vtierka Castle VII. 10,11

19:30 TIPOS INFO

19:35 Profesionáli VII. 5

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3257

19:30 Televizní noviny

16:25 Krotitelé duchů

18:25 Křtiny

20:35 Grandhotel Budapešť

22:50 Fakty a fikcie II. 21

23:50 Walking Dead V. 10

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: City nejsou morální ? 739
Ordinace v růžové zahradě 2: City nejsou morální ? 739

21:30 Víkend

22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Let 111 12

23:30 Lovci zločinců IV: Panoptikum 1

20:00 Nepřemožitelný

22:00 Muž bez stínu

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:45 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:55 Vražedné pobřeží

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:15 Soudce Alexandr

02:10 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6
Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6

03:00 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7
Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7

03:45 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11

06:10 Max Steel I: Žraloci 8

06:40 Tlapková patrola 14

07:30 Klenot.TV

09:20 Soudkyně Barbara

10:50 Klenot.TV

07:10 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují slavnost/Tlapky zachraňují Alexe 15

07:55 M*A*S*H 184
M*A*S*H 184

08:45 M*A*S*H 185
M*A*S*H 185

09:15 Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 1/2

10:20 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry

11:35 Nebezpečné vztahy

12:45 Soudkyně Barbara

13:55 Dobré odpoledne, Česko

15:00 Česká tajenka

15:45 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 2/2

13:20 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6
Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6

14:20 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7
Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7

15:25 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Naše počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 A je to naše!

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Kurňa, co to je?

21:50 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:50 Inga Lindström: Zamilovaní doktoři

20:15 Ohnivý kuře II: Nejlepší kámoška 21

21:35 TOP STAR magazín

22:35 Castle na zabití V: Mrtvý Santa 9

23:25 A je to naše!

Spravy.pozri.sk



Autobazar