tv program
Dnes je Streda 29. marca 2017 meniny má Miroslav
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:30 Nočný recepčný 4/6

02:15 Autosalón

02:45 Dámsky klub

04:15 Správy RTVS "N"

05:40 Správy RTVS "N"

06:30 Góly - body - sekundy

06:45 Počasie

06:50 Tajomstvo mojej kuchyne

01:50 Mentalista VII. 3-4/13

03:05 NCIS: Los Angeles II. 1/24

04:00 Svokra

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:15 KRIMI

01:45 NOVINY TV JOJ

02:30 UHÁDNI MÔJ VEK

03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

03:55 SÚDNA SIEŇ

04:45 NOVINY TV JOJ

05:40 KRIMI

06:10 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Cinque Terre

09:00 Neskoro večer

10:00 Diagnóza: Vražda: História vraždy

08:30 Svokra

09:50 Rodinné prípady

07:15 POLICAJTI V AKCII

08:25 SÚDNA SIEŇ

09:30 SÚDNA SIEŇ

10:35 DIVOKÉ KONE 22

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta V. 3/13

15:30 TV ŠANCA

11:50 Mentalista VII. 3-4/13

13:50 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:35 TOP STAR

13:00 Stratené duše IV. 11

14:00 SÚDNA SIEŇ

15:00 POLICAJTI V AKCII

16:25 Úžasné krajiny: Kent

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: V koncoch 13/14

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Nevera po slovensky 3/3

21:35 Slovensko chutí

22:10 Nočný recepčný 4/6

23:10 Murdochove záhady I.: Zlá liečba 12/13

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Baby boom

21:40 FARMA

22:50 Policajné prípady

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

22:15 Spackané plastické operácie II. 9

23:15 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 8

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:20 Správy- Hírek

06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Brazília

06:25 Dopraváčik uja Sládka

06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ!

06:50 Máša a medveď II

06:55 Šmolkovia

01:25 Zajímavosti z regionů

01:50 Hobby naší doby

02:20 Dobré ráno

04:50 Kočka není pes

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:55 České himálajské dobrodružství II.: Hora Zabiják

02:45 Babylon

03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:40 Zámky na odpis?

04:05 Divnopis

04:10 Vesnice plná změn

04:30 Divočina bez hranic

04:55 Křesťanský magazín

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dráčik Tabaluga

07:30 Vstúpte do sveta tanca

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARNUTIE

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Slovenské Pravno

09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí kožiari

09:25 Národnostný magazín: Slovanský

09:50 Zlatý Amos

09:00 Kojak II

10:35 Osada Havranů

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já 2/2

09:55 Skrytá království přírody: Pod širým nebem

10:45 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Dravci 8/12

11:10 Ujo Mišenko-tanečník zo Šariša

11:30 Obedníček: Pa a Pi

11:40 Ebb a Flo

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK

12:00 Živá panoráma

12:30 Bežkopotulky

12:40 Test magazín: Biely nebalený chlieb
Test magazín: Biely nebalený chlieb

12:50 Veľké presuny: Veľký vlakový výlet

13:35 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Debakel

14:40 Ambulancia: Reprodukčná medicína

15:05 Naša pani učiteľka

15:30 Ukrajinský magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy IV

14:45 Konečně v novém

15:00 Abeceda hvězd

15:55 Kojak III

11:15 Nedej se

12:10 Chcete je?

12:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Dobrodružství a přátelství 3/13

12:40 proStory: baZEN

13:10 Soukromé století: Líbám Tě a miluji

14:00 Praha a osobnosti: Joachim

14:25 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu 1/10

15:15 Tábor X: Tajná škola špionů 2/2

16:30 Na rybách - Petrov zdar

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slov.obcí: Smolník

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta: Piešťany

18:10 Poklady Slovenska: Mapy Slovenska - Krajina vo vrecku

18:20 (Ne)celebrity: Tatiana Boksajová

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Ebb a Flo

18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARNUTIE

18:45 Šmolkovia

19:00 Dráčik Tabaluga

19:20 Vstúpte do sveta tanca

19:35 Zázračný miniateliér

19:45 Bola raz jedna opera: Kostýmový výtvarník

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:30 Dvojí život knížete Václava

17:25 Zvířata v životě člověka: Delfíni

18:15 Na cestě po Tenerife

18:45 Večerníček

18:55 Vínečko III 5/8

19:20 Vesnicopis

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Radosť zo života: Vladimír Dzurilla

21:05 Rivali: Callas verzus Tebaldi

22:00 Správy a komentáre

22:30 Teatro Tatro

20:00 Dobrodružství kriminalistiky

20:50 Dobrodružství kriminalistiky

21:40 Hercule Poirot X

23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23:15 Motiv IV

20:00 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka

20:55 Ocelové slzy aneb Cesta Vladimíra

21:50 Příběh třetí lidské pochodně

22:20 Vláda: Pád 27/30

23:20 Letecké katastrofy: 28 osudných sekund

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:30 ŠPORTOVÉ NOVINY

01:45 Kobra 11 VIII. 8/14

02:30 Mr. GS

05:30 CRAZY TV

05:55 Aj múdry schybí

01:15 Priatelia

02:00 Adela show

03:15 Smotánka

04:15 L.O.V.E.

05:30 Chlapi neplačú

06:20 Sandhya - svetlo môjho života

07:20 Odpadlík I. 1-2/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

08:25 Priatelia

08:50 ŠPERKOMÁNIA

09:50 Priatelia

10:50 Zakázaná láska 149/158

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles I. 23-24/24

14:10 Odpadlík I. 1-2/22

12:05 Vymenené životy 246-247

14:55 Sandhya - svetlo môjho života

15:50 Chlapi neplačú

17:15 Slovensko 21 - Srbsko 21

19:10 NCIS: Los Angeles II. 1/24

16:55 Skrytá vášeň 93-94/188

18:45 Priatelia

19:40 Mentalista

20:15 Vražedná hra

22:20 Zberateľ bozkov

20:30 Vymenené životy 248-249

22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22

23:30 Stratená duša III. 11-12/13

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:25 Agent VII. 4

02:10 Liga snov V. 2

02:30 Profesionáli III.: Východniar 8

03:10 Fakty a fikcie II. 9,10

04:45 Zákon gangu VI. 2

05:00 INKOGNITO

05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 3

06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 4

01:05 Odložené případy: Mateřský instinkt 21
Odložené případy: Mateřský instinkt 21

01:45 Dva a půl chlapa 17

02:05 Robinsonův ostrov

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Alergie na manžela 122
Ordinace v růžové zahradě: Alergie na manžela 122

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

01:30 Skleněný dům 2

02:55 Zabiják Joe

05:20 90210: Nová generace V 18

06:00 Dobrodružství Hucka Finna

07:30 Klenot TV

08:50 Vtierka Castle II. 11,12

10:55 Už dosť, šéfe! XI. 6

08:40 Novashopping

08:55 Ulice 3216

09:50 Policie Modrava: Letenka do Ria 3

07:45 Zase ona!

09:35 Odložené případy 18
Odložené případy 18

10:25 Odložené případy 19
Odložené případy 19

12:05 Nezvestní 9

13:05 Profesionáli III.: Kšefty s deťmi 7

14:00 Hoď svišťom 1/16

14:40 Simpsonovci XXI. 17
Simpsonovci XXI. 17

15:10 Ninja Factor II. 38,39

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:35 Dva a půl chlapa 17

13:00 Ordinace v růžové zahradě: Alergie na manžela 122
Ordinace v růžové zahradě: Alergie na manžela 122

14:05 Odložené případy: Dravec 20
Odložené případy: Dravec 20

15:00 Odložené případy: Mateřský instinkt 21
Odložené případy: Mateřský instinkt 21

15:55 Kriminálka Miami IV: Odepnutý opasek

11:20 Teleshopping

11:40 Zaříkávač koní

14:50 Teleshopping

15:05 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení

16:10 Dr. Dokonalý: Krv 11

17:00 Vtierka Castle II. 13,14

18:55 Simpsonovci XXI. 18
Simpsonovci XXI. 18

19:20 TIPOS INFO

19:30 Profesionáli III.: Východniar 8

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3217

19:30 Televizní noviny

16:45 Tři chlapi na cestách

18:30 Na pytlácké stezce

20:35 Lavalantula 2: Druhá láva

22:25 Fakty a fikcie II. 9,10

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Uražená ješitnost 723
Ordinace v růžové zahradě 2: Uražená ješitnost 723

21:30 Víkend

22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 6

23:25 Vražedná čísla II: Poslední soud 1
Vražedná čísla II: Poslední soud 1

20:00 Frekvence

22:20 Tajemství loňského léta 3

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:35 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:10 Exkluziv Kateřiny Brožové

02:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:30 Klenot.TV

02:10 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12
Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12

02:55 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13
Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13

03:45 Policie Hamburk I: Karlotta 22

06:10 Astro Boy II: Bojový robot 13

06:35 Ninjago: Kletba zlatého mistra

08:45 Soudkyně Barbara

09:50 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru

07:50 M*A*S*H 128
M*A*S*H 128

08:45 M*A*S*H 129
M*A*S*H 129

09:15 Jake a tlusťoch III: Pozdní lítost 15

10:15 Rosamunde Pilcher: Zaslíbená nevěsta

11:10 Klenot.TV

11:40 Nebezpečné vztahy

13:05 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch III: Budu tančit na tvé svatbě 16

13:20 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12
Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12

14:25 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13
Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13

15:25 Policie Hamburk I: Karlotta 22

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Tabule hanby

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Nový začátek

21:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII

20:15 Ohnivý kuře II: Vyložené karty 5

21:35 TOP STAR magazín

22:30 Castle na zabití IV: Bezpečnostní schránka 7

23:20 Soudní síň: Tabule hanby

Spravy.pozri.sk



Autobazar