tv program
Dnes je Štvrtok 23. februára 2017 meniny má Roman
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.02.2017
Utorok
21.02.2017
Streda
22.02.2017
Štvrtok
23.02.2017
Piatok
24.02.2017
Sobota
25.02.2017
Nedeľa
26.02.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:35 Správna Agáta III. 4/13

01:20 Doktorka Fosterová 4/5

02:10 Murdochove záhady I.: Tichá voda 7/13

03:00 Autosalón

03:25 Dámsky klub

04:55 Správy RTVS "N"

00:40 Šiesty zmysel III. 1/13

01:35 Mentalista IV. 23-24/24

03:00 Šiesty zmysel III. 1/13

04:05 O 10 rokov mladší

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

01:00 Biele goliere V. 2

02:00 KRIMI

02:20 NOVINY TV JOJ

03:00 UHÁDNI MÔJ VEK

03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:25 SÚDNA SIEŇ

05:10 NOVINY TV JOJ

05:55 KRIMI

06:10 Správy RTVS "N"

07:00 Počasie

07:05 Test magazín
Test magazín

07:20 Tajomstvo mojej kuchyne

08:00 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku

09:05 Zátoka nádejí III. 4/12

08:50 O 10 rokov mladší

06:25 NOVINY TV JOJ

07:35 SÚDNA SIEŇ

08:45 SÚDNA SIEŇ

09:50 POLICAJTI V AKCII

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta III. 4/13

12:00 Susedské prípady

13:00 Mentalista IV. 23-24/24

10:50 DEDIČSTVO: Oslava 32

12:00 NOVINY O 12:00

12:35 TOP STAR

13:00 Stratené duše III. 4

13:55 EXTRÉMNE PRÍPADY

15:30 TV ŠANCA

16:00 Správy RTVS

16:25 Úžasné krajiny: Canal du Midi

16:55 Zátoka nádejí III. 5/12

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Susedské prípady

16:00 UHÁDNI MÔJ VEK

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Nikto nie je dokonalý

21:35 Slovensko chutí

22:05 Doktorka Fosterová 4/5

23:00 Murdochove záhady I.: Tichá voda 7/13

23:45 Diagnóza: Vražda: Láska zabíja

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Baby boom

21:40 O 10 rokov mladší

22:45 Rodinné prípady

23:45 Dva a pol chlapa VI.

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Obecná škola

23:00 Spackané plastické operácie 6

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:20 Žingorov proces: Oslobodenie spod viny

01:05 Správy RTVS "N"

01:55 Správy a komentáre

02:20 Správy- Hírek

00:30 13. komnata Radka Balaše

00:55 Banánové rybičky
Banánové rybičky

01:25 Zajímavosti z regionů

01:50 Žiješ jenom 2x

02:20 Dobré ráno

04:50 Kočka není pes

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

00:05 Jak najít lásku přes internet

00:55 České himálajské dobrodružství: K2, Broad Peak

01:55 Dálniční kostely

02:15 Pantáta maléř

02:40 Po stopách pojízdné prodejny

03:00 Miloslav Chlupáč, sochař

03:15 Pozemšťané, koho budete volit?

03:55 Případ pro ombudsmana

04:15 Na moll

04:55 Křesťanský magazín

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

06:30 Zlatobránsky pamätníček

07:10 Máša a medveď II

07:15 Garfield III.

07:30 Kniha džunglí II.

07:40 Šmolkovia

07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OCHRANA PRÍRODY

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 TELEREGINA

09:30 Národnostný magazín: Poľský

09:00 Kojak II

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy IV 3/3

11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá

11:10 Bambuľkine dobrodružstvá

11:20 Pa a Pi

11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk

11:35 Lilin ostrov pokladov

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ORECHOVÁ SMAJLINA

11:55 Živá panoráma

12:25 Bežkopotulky

12:35 USA zhora

13:05 Jozef Mistrík jazykovedec

13:45 Jazyky

14:10 Mária Ivanová-Šalingová

14:35 Kinorama

10:45 Silvestrovský koktejl

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy III

14:45 Blondýna

14:55 Jsou hvězdy, které nehasnou

10:50 Na plovárně s Andrewem McKee

11:15 Stavby, povodně a rekonstrukce v historii Karlova mostu

11:45 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev

11:50 Nedej se

12:45 Chcete je?

12:50 Příběhy předmětů

13:20 Soukromé století: Král Velichovek

14:15 Deníky 1. světové války 2/4

15:35 Rusínsky magazín

16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Filipíny - liečivé masáže

16:30 Halali

17:00 Správy- Hírek

17:15 Poklady sveta II.: Ostrov múzeí v Berlíne-pokladnica Pruska, Nemecko

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 TELEREGINA

18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk

18:35 Lilin ostrov pokladov

18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - OCHRANA PRÍRODY

18:45 Šmolkovia

18:55 Kniha džunglí II.

15:55 Kojak II

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

15:05 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess

16:00 Heydrich - konečné řešení: Ticho, které neléčí 25/44

16:25 Modrá krev: Sternbergové

17:20 Na křídlech kondora andského

18:15 Na cestě po argentinské Saltě

18:45 Večerníček

18:55 Vínečko III 1/8

19:10 Poštár Pat II

19:25 Garfield III.

19:35 Mám rád školu

19:50 Zázračný miniateliér

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Priatelia-nepriatelia

20:55 Rivali: Mandela verzus De Klerk

22:00 Správy a komentáre

22:30 Večera s Havranom

23:40 Žingorov proces: Zrušenie rozsudku

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

20:00 Dobrodružství kriminalistiky

20:50 Dobrodružství kriminalistiky

21:40 Hercule Poirot

23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23:15 Motiv IV

19:20 Vesnicopis

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Velká vlastenecká válka II.: Kyjev 1941

21:00 Mendel - otec genetiky

21:55 Vláda: Zákonem ať je zbudována zem 22/30

22:55 Letecké katastrofy: Neštěstí na

23:40 Město žen VI: Nové výzvy 11/13

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

00:45 European Poker Tour

01:35 ŠPORTOVÉ NOVINY

01:45 Kobra 11 VI. 3-4/18

03:20 Mr. GS

01:45 Mike a Molly

02:00 Priatelia

03:20 Smotánka

04:20 L.O.V.E.

05:40 Chlapi neplačú

07:00 CRAZY TV

07:25 Walker, texaský ranger VII. 12-13/25

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

06:30 Sandhya - svetlo môjho života

07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22

08:30 Mike a Molly

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Tom a Jerry

11:15 Kurz sebaovládania I.

12:25 NCIS: Los Angeles VI. 21-22/24

14:10 Walker, texaský ranger VII. 12-13/25

10:50 Zakázaná láska 123/158

12:10 Vymenené životy 207-208

14:45 Sandhya - svetlo môjho života

16:05 Kobra 11 VI. 3-4/18

18:10 NCIS: Los Angeles VI. 23-24/24

15:40 Chlapi neplačú

16:45 Skrytá vášeň 43-44/188

18:40 Priatelia

20:15 Equalizer

23:00 Tokarev

19:40 Mentalista

20:30 Vymenené životy 209-210

22:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22

23:40 Hriešnici IV. 7-8/12

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:00 Hviezdna brána: Atlantída 20/20

01:55 Zákon gangu VII. 9

02:55 Profesionáli II. 14

03:40 Fakty a fikcie 11,12/12

05:25 Nové bývanie

05:55 Štyri svadby IV. 9

00:25 Mentalista VI: Rudý pořadník 4

01:15 Mentalista VI: Rudé tetování 5

01:55 Dva a půl chlapa XII 8

02:15 Robinsonův ostrov

03:25 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 97
Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 97

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

02:15 Mortal Instruments: Město z kostí

05:00 Sedmikráska

05:55 Scooby-Doo

06:40 Štyri svadby IV. 10

07:30 Klenot TV

08:50 Kosti 9

09:50 Agentka bez minulosti V. 3

08:45 Novashopping

09:00 Ulice 3191

07:15 Aljaška

09:15 Mentalista VI 2

11:05 Prvé oddelenie 17

11:30 Už dosť, šéfe! X. 6

12:50 Nové bývanie

13:35 Profesionáli II. 13

14:25 Simpsonovci XVIII. 6,7
Simpsonovci XVIII. 6,7

11:00 Co na to Češi

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa XII 8

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 97
Ordinace v růžové zahradě: Skvěle líbám i žehlím 97

14:05 Mentalista VI: Rudý pořadník 4

10:05 Mentalista VI 3

10:55 Teleshopping

11:20 Rande v Římě

13:00 Teleshopping

13:20 Kokosy v pralese

15:20 Ninja Factor USA IV. 24/24

17:15 Simpsonovci XVIII. 8,9
Simpsonovci XVIII. 8,9

18:10 Kosti 10

15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Nábor 12

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3192

15:30 Obsluhoval jsem anglického krále

17:45 Okrsek 49

19:15 TIPOS INFO

19:20 Profesionáli II. 14

20:35 Spojenec

22:55 Fakty a fikcie 11,12/12

19:30 Televizní noviny

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Promiň, tohle ne! 713
Ordinace v růžové zahradě 2: Promiň, tohle ne! 713

21:35 Víkend

22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 5

23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Rodičovská noční můra 22

20:00 Batman navždy

22:25 Návrat do domu hrůzy

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:00 Vtip za stovku!

02:25 NAŠE ZPRÁVY

03:00 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:35 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:45 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

00:20 Pekelná kuchyně XII 3

01:15 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky

03:05 Komisař Rex V: Štvanice 7
Komisař Rex V: Štvanice 7

03:50 Lilly Schönauer: Odbočka ke štěstí

06:35 Klenot.TV

08:50 Soudkyně Barbara

06:15 Astro Boy I: Cesta na Deimos 3

06:40 Nexo Knights: Zpátky do školy

07:10 Nexo Knights: Chamtivost je fajn

07:55 M*A*S*H 93
M*A*S*H 93

08:50 M*A*S*H 94
M*A*S*H 94

09:20 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 1/2

11:10 Klenot.TV

11:40 Soudkyně Barbara

13:10 Nebezpečné vztahy

14:15 Soudkyně Barbara

10:15 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky

12:05 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 2/2

13:20 Komisař Rex V: Štvanice 7
Komisař Rex V: Štvanice 7

14:25 Komisař Rex V: Sisi 8
Komisař Rex V: Sisi 8

15:35 Česká tajenka

16:10 Popelka

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:35 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Držgrešle

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:15 Nejlepší počasí

19:20 Nebezpečné vztahy

20:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII

22:00 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:00 Moc osudu

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 V.I.P. vraždy: Tvrdší než diamant 6

21:35 TOP STAR magazín

22:35 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9

23:25 Soudní síň: Držgrešle

Spravy.pozri.sk



Autobazar