tv program
Dnes je Streda 29. marca 2017 meniny má Miroslav
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:30 Slovensko v obrazoch

02:50 Svet v obrazoch

03:10 Dámsky klub

04:45 Správy RTVS "N"

05:35 Správy RTVS "N"

06:25 Góly - body - sekundy

06:40 Počasie

06:50 Tajomstvo mojej kuchyne

01:10 Stúpenci I. 12/15

02:00 Mentalista VII. 7-8/13

04:05 Baby boom

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:05 Kosti VIII. 11

02:00 NOVINY TV JOJ

02:45 UHÁDNI MÔJ VEK

03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:05 SÚDNA SIEŇ

04:50 NOVINY TV JOJ

05:00 NOVINY TV JOJ

05:45 KRIMI

06:15 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Jazero Lago Maggiore

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratené deti 14/14

10:00 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 2.časť

08:50 Baby boom

10:00 Rodinné prípady

07:20 POLICAJTI V AKCII

08:25 SÚDNA SIEŇ

09:30 SÚDNA SIEŇ

10:35 DIVOKÉ KONE 24

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta V. 5/13

15:30 TV ŠANCA

12:00 Mentalista VII. 7-8/13

14:00 Susedské prípady

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:35 TOP STAR

13:00 Stratené duše IV. 13

14:00 SÚDNA SIEŇ

15:00 POLICAJTI V AKCII

16:25 Úžasné krajiny: Las Médulas

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 1. časť 1/12

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Lea - niečo o mne

22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Pochybnosti 22/24

22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Uvážlivý zločinec 23/24

23:25 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 2.časť

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Dobre vedieť!

21:40 FARMA

22:50 Policajné prípady

23:55 Top aplikácie

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 INKOGNITO

22:00 SEDEM

23:00 Spackané plastické operácie II. 11

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:15 Správy a komentáre

01:40 Národnostné správy

01:50 Správy- Hírek

06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Bolívia

06:30 Dopraváčik uja Sládka

06:35 Bola raz jedna opera: Tak sa to začína

06:50 Máša a medveď II

06:55 Šmolkovia

01:25 Objektiv

01:55 Toulavá kamera

02:25 Dobré ráno

04:55 Sváteční slovo spisovatelky Petry Dvořákové

05:10 Karlovy Vary, sadové město

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:05 Doktoři 7/8

01:50 Dobrodružství vědy a techniky

02:20 Náš venkov: Na křížové cestě

02:45 Už tichnou bílé skály

03:10 Divočina bez hranic

03:40 V zajetí železné opony

03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:20 Příběh třetí lidské pochodně

04:45 Babylon

05:15 Chcete mě?

05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dráčik Tabaluga

07:35 Vstúpte do sveta tanca

07:45 Zázračný miniateliér

07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HEALTH

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Necpaly

09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Košickí puškári

09:25 Maďarský magazín

09:55 Samo,kupec a kráľ

09:00 Kojak III

10:00 Dobrodružství kriminalistiky

10:50 Dobrodružství kriminalistiky

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 České himálajské dobrodružství II.: Koruna Himálaje

09:55 Cestománie

10:20 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu 1/10

11:30 Obedníček: Pa a Pi

11:35 Ebb a Flo

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SYROVÝ SMAJLIPOHÁRIK

11:55 Živá panoráma

12:25 Mlčanie pánd

13:15 Veľké presuny: Kolosálny kanón

14:15 Kinorama

14:40 Osamelosť neurochirurga alebo dotýkať sa mozgu

15:00 Hľadám, teda som - MUDr. Ivo Engler

15:30 Rómsky magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy IV

14:45 Intuice

15:00 Abeceda hvězd

15:55 Kojak III

11:10 Poutní místa: Bozkov

11:30 Souvislosti Jana Pokorného

12:30 Křesťanský magazín

12:55 Na pomoc životu - Jak v léčbě diabetu

13:15 Chcete je?

13:20 Pohyby aneb Za tajemstvím hlubinných procesů Země

14:05 Neznámá Země - Svět podle Thora

14:25 Tábor X: Tajná škola špionů 2/2

15:10 Zapomenuté výpravy: Na Elgon s

15:35 Soukromé století: Ruské obláčky kouře

16:30 Test magazín: Biely nebalený chlieb
Test magazín: Biely nebalený chlieb

16:40 Tempo

16:50 Národnostné správy

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slov.obcí: Šarišské Michaľany

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta: Košice

18:10 (Ne)celebrity: Jozef Úradník

18:15 Poklady Slovenska: Život v zásuvkách

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Ebb a Flo

18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - HEALTH

18:45 Bola raz jedna opera: Sólisti-ženské hlasy

19:00 MS 2017 v krasokorčuľovaní

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:30 Velké stroje zblízka: Megavrtulník

17:20 Do neznáma: Údolí stínů 24/39

17:40 Do neznáma: Lásku si nekoupíš 25/39

18:05 Národní klenoty II

18:35 Krasobruslení: MS 2017 Finsko

21:10 Moja diagnóza: Každý potrebuje svojho autistu

21:35 GEN.sk: Silvia a Jaromír Pastorekovci

22:00 Správy a komentáre

22:55 Polícia

23:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Obytná zóna

23:15 Poklady.sk: Tajomný majster M.S.

23:30 Svojsky mladí

20:00 Nevinné lži

21:20 Máte slovo s M. Jílkovou

22:20 Gejzír

22:49 Výsledky losování Šťastných 10

22:50 Na stopě

23:15 Taggart

21:20 Cestománie

21:50 Karel IV., z Boží milosti král

22:45 Klub osamělých srdcí

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:15 ŠPORTOVÉ NOVINY

01:25 Kobra 11 VIII. 11-12/14

03:00 Mr. GS

05:55 Aj múdry schybí

01:10 Priatelia

01:50 Adela show

02:50 Smotánka

03:45 L.O.V.E.

05:35 Chlapi neplačú

06:25 Sandhya - svetlo môjho života

07:05 CRAZY TV

07:25 Odpadlík I. 3-4/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:00 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles II. 2-3/24

14:10 Odpadlík I. 5-6/22

12:15 Vymenené životy 250-251

14:55 Sandhya - svetlo môjho života

15:50 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 VIII. 11-12/14

18:10 NCIS: Los Angeles II. 4-5/24

16:55 Skrytá vášeň 97-98/188

18:40 Priatelia

19:40 Mentalista

20:15 Bod zlomu

22:30 Horúce pozdravy z Paríža

20:30 Vymenené životy 252-253

22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22

23:20 Stratená duša IV. 2-3/13

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:10 Nezvestní 11

02:05 Agent VII. 6

02:45 Liga snov V. 4

03:05 Faktor strachu 2.0 9,10/10

04:35 Zákon gangu VI. 4

05:35 Ninja Factor II. 40

05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 5

06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 6

01:20 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2
Odložené případy II: Děvčata z továrny 2

02:05 Robinsonův ostrov

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Hvězdy jsou vysoko 124
Ordinace v růžové zahradě: Hvězdy jsou vysoko 124

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

01:30 Čelisti

04:50 Společnost mrtvých básníků

05:35 Lovci zločinců II 18

06:20 Lovci zločinců II 19

07:30 Klenot TV

08:50 Vtierka Castle II. 15,16

10:55 Už dosť, šéfe! XI. 8

08:35 Novashopping

08:50 Ulice 3218

09:45 Výměna manželek

07:10 Společnost mrtvých básníků

09:30 Odložené případy 22
Odložené případy 22

10:20 Odložené případy 23
Odložené případy 23

12:05 Nezvestní 11

13:05 Profesionáli III.: Profibomba 10

14:00 Hoď svišťom 3

14:40 Simpsonovci XXI. 19
Simpsonovci XXI. 19

15:10 Ninja Factor II. 42,43

11:50 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa 19

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Hvězdy jsou vysoko 124
Ordinace v růžové zahradě: Hvězdy jsou vysoko 124

14:05 Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1
Odložené případy II: Nebezpečná čtvrť 1

15:00 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2
Odložené případy II: Děvčata z továrny 2

15:55 Kriminálka Miami IV: Havárie

11:15 Teleshopping

11:35 Frekvence

13:45 Teleshopping

14:05 Operace Slon

16:10 Dr. Dokonalý: Dieťa 13

17:00 Vtierka Castle II. 17,18

18:55 Simpsonovci XXI. 20
Simpsonovci XXI. 20

19:20 TIPOS INFO

19:30 Profesionáli III.: Miňov odchod 11

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3219

19:30 Televizní noviny

16:05 Bláznivá svoboda

17:55 Zázračný běžec

20:35 X-Men: Prvá trieda

23:15 Faktor strachu 2.0 9,10/10

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Trosečníci 724
Ordinace v růžové zahradě 2: Trosečníci 724

21:30 Prásk

22:05 Čelisti

20:00 Mrtvý bod 23

20:50 Mrtvý bod II 1

21:45 Riziko

23:55 Maminčin mazánek

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové

01:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:25 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:25 Klenot.TV

02:15 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1

03:05 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2

03:55 Policie Hamburk II: Mladší bratr 2

06:10 Astro Boy II: Útěk před sopkou 15

06:35 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus

08:40 Soudkyně Barbara

09:50 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Pustina

07:50 M*A*S*H 130
M*A*S*H 130

08:45 M*A*S*H 131
M*A*S*H 131

09:15 Jake a tlusťoch III: Můj kámoš 17

10:15 Inga Lindström: Děti mé sestry

11:10 Klenot.TV

11:40 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch III: Já sama 18

13:20 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1

14:25 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2

15:25 Policie Hamburk II: Mladší bratr 2

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Pomrzli by

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Týden s prezidentem

20:40 Kurňa, co to je?

22:15 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII

20:15 Ohnivý kuře II: Bratři jak se patří 6

21:35 davinci

22:30 Castle na zabití IV: Sniper 9

23:20 Soudní síň: Pomrzli by

Spravy.pozri.sk



Autobazar