tv program
Dnes je Streda 24. mája 2017 meniny má Ela
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
22.05.2017
Utorok
23.05.2017
Streda
24.05.2017
Štvrtok
25.05.2017
Piatok
26.05.2017
Sobota
27.05.2017
Nedeľa
28.05.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:25 Slovensko v obrazoch

01:45 Svet v obrazoch

02:10 Mafiáni: Juraj „Piťo“ Ondrejčák – mafián nového typu

02:45 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Médea

03:10 Dámsky klub

04:40 Správy RTVS "N"

05:40 Správy RTVS "N"

06:30 Góly - body - sekundy

06:50 Počasie

06:55 Postav dom , zasaď strom

02:40 NCIS: Los Angeles IV. 22/24

03:20 Dva a pol chlapa XI.

04:00 O 10 rokov mladší

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

02:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY

03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:05 SÚDNA SIEŇ

04:50 NOVINY TV JOJ

05:05 NOVINY TV JOJ

05:55 KRIMI

06:25 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Výnimočný rodinný dom - Rumunsko

09:00 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 1.časť 3/16

10:00 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť

08:55 O 10 rokov mladší

10:10 Rodinné prípady

07:35 SÚDNA SIEŇ

08:45 POLICAJTI V AKCII

09:45 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Postav dom , zasaď strom

14:30 Správna Agáta VII. 12/13

15:15 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad

15:30 TV ŠANCA

12:15 Monk V.

14:10 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:20 TOP STAR

12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 2

13:40 SÚDNA SIEŇ

14:45 SÚDNA SIEŇ

15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Dom v Austine - USA

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 2.časť 4/16

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Zlaté časy

21:25 Mafiáni: Juraj „Piťo“ Ondrejčák – mafián nového typu

22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Médea

22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Hra na zastrašovanie 14/23

23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Matka v utajení 15/23

23:55 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 2.časť

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Dobre vedieť!

21:40 FARMA

22:50 Policajné prípady

23:50 Top aplikácie

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 INKOGNITO

22:00 SEDEM

23:00 Spackané plastické operácie III. 12

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:20 Národnostné správy

01:25 Správy- Hírek

06:05 Okno do...: Okno do Bankoku

06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "R"

06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "S"

06:50 Máša a medveď II

01:30 AZ-kvíz

02:00 Legendy záchranářství: Unikátní záchrany

02:35 Dobré ráno

05:00 Kluci v akci

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:10 Provedu! Přijímač: Rozchod 7/7

01:50 Náš venkov: Léčit, lyžovat, milovat

02:15 Infarkt v Srdci Evropy

02:45 V zajetí železné opony

03:00 Zatopené osudy: Nové Mlýny

03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:40 Misionář z Kyjeva

04:05 U Surovce

04:20 Sabotáž

04:50 Divnopis

04:55 Babylon

05:20 Chcete mě?

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dobrodružstvá myšiek

07:35 Moji zvierací priatelia

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Cat

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Ahoj Slovensko

09:30 Maďarský magazín

09:00 Kojak IV

10:40 Pošta pro tebe

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Tenkrát na Balkáně

09:55 České zázraky: Zapomeňte na obroučky

10:25 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10

11:10 Cesty za folklórom: Kojšov

11:30 Obedníček: Mať tak o koliesko viac!

11:40 Seržant Murko

11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY

12:00 Živá panoráma

12:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu

12:45 Nízke Tatry srdce Slovenska

13:15 Spravodliví

13:25 Živí rozprávajú

14:40 Highlighty Európskej ligy

15:30 Rómsky magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy VI

14:50 Televarieté

11:15 Válečné epizody z archivů: Paříž

11:30 Souvislosti Jana Pokorného

12:25 Křesťanský magazín

12:55 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí

13:15 Chcete je?

13:20 Paříž v pohybu

14:15 Proč chudoba?

15:10 Kalašnikov versus M16

16:25 Test magazín
Test magazín

16:35 Energetika

16:50 Národnostné správy

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Dolná Strehová

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Ahoj Slovensko

18:30 Večerníček: Mať tak o koliesko viac!

18:35 Seržant Murko

18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Cat

18:50 Garfield III.

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:25 O deťoch a zvieratkách

19:35 Zázračný miniateliér

19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

16:25 Kojak IV

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:05 Hitlerův wehrmacht: Zvrat 2/5

16:55 Zapomenuté výpravy: Za lidojedy a dál

17:20 Ženy, které psaly historii: Jana z

18:15 Národní klenoty II

18:40 Gratias Tibi - cena České televize

18:45 Večerníček

18:55 Dobrodružství vědy a techniky

19:25 Pevnosti: Hradec Králové

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Moja diagnóza: Skleróza multiplex - choroba tisícich tvárí

20:30 Letný koncert zo Schönbrunnu 2017

22:00 Správy a komentáre

23:00 Madame Mao

23:45 Polícia

20:00 Pumpaři od Zlaté podkovy

21:25 Máte slovo s M. Jílkovou

22:25 Gejzír

22:54 Výsledky losování Šťastných 10

22:55 Na stopě

23:20 Taggart

20:00 Atentát

21:45 Klenoty naší krajiny: Český kras

22:15 České zázraky: Legendární výbušnina

22:40 Jsem JFK Junior

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:05 ŠPORTOVÉ NOVINY

01:15 Kobra 11 XII. 7-8/10

02:50 Tele Tele

05:30 CRAZY TV

05:55 Aj múdry schybí

06:40 CRAZY TV

01:20 Kým nás smrť nerozdelí

01:40 Adela show

02:40 Smotánka

03:35 L.O.V.E.

05:45 Chlapi neplačú

06:35 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík III. 21-22/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22

08:35 2 baby na mizine

09:05 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles IV. 20-21/24

14:10 Odpadlík IV. 1-2/22

11:05 Fatmagul 4/160

12:30 Nekonečná láska 59-60

14:45 Sandhya - svetlo môjho života

15:40 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 XII. 7-8/10

18:10 NCIS: Los Angeles IV. 22-23/24

16:55 Skrytá vášeň 173-174/188

18:40 Priatelia

19:10 2 baby na mizine

20:15 Ťažko ho zabiť

22:20 Sniper 2

20:30 Nekonečná láska 61-62

22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22

23:20 Hriešnici III. 4/12

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:10 Faktor strachu II. 13

02:10 Profesionáli VII. 7

02:45 DIVOKÉ KONE 56

03:40 Prečo lietadlá padajú 3

04:20 Walking Dead V. 12

05:10 Walking Dead V. 11

05:50 Fórky, vtipky XXI.

06:10 Štyri svadby IV. 30

06:50 Štyri svadby IV. 31

01:40 Kriminálka Miami VI: Bum prásk, teď dlužíš ty 4

02:20 Dva a půl chlapa III 7

02:55 Kolotoč

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 160
Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 160

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

01:35 Muž bez stínu

05:25 Nepřemožitelný

07:30 Forky, vtipky XXVI.

08:50 Vtierka Castle VII. 12,13

10:55 DIVOKÉ KONE 56

08:30 Novashopping

08:50 Ulice 3258

09:45 Výměna manželek IX

08:35 Odložené případy V 3
Odložené případy V 3

09:25 Odložené případy V 4
Odložené případy V 4

10:20 Kudrnatá holka

12:30 Fórky, vtipky XXI.

13:00 Simpsonovci VIII. 5,6
Simpsonovci VIII. 5,6

14:00 Profesionáli VII. 6

14:45 Faktor strachu II. 13

15:45 Simpsonovci VIII. 7,8
Simpsonovci VIII. 7,8

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa III 7

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 160
Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 160

14:05 Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5
Odložené případy V: Spřízněni zlodějnou 5

15:00 Odložené případy V: Zázračné dítě 6
Odložené případy V: Zázračné dítě 6

15:55 Kriminálka Miami VI 5

12:15 Teleshopping

12:35 Babylon 5: Hlasy v temnotě

14:00 Teleshopping

14:15 Z lásky nebo pro peníze

16:45 Fórky, vtipky XXI.

17:35 Vtierka Castle VII. 14,15

19:30 TIPOS INFO

19:35 Profesionáli VII. 7

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3259

19:30 Televizní noviny

16:05 Green Lantern

18:10 Muž, který dopadl Eichmanna

20:35 Déja vu

23:15 Prečo lietadlá padajú 3

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: V poutech 740
Ordinace v růžové zahradě 2: V poutech 740

21:30 Prásk

22:05 Aljaška v plamenech

20:00 Mrtvý bod II 16

20:55 Mrtvý bod II 17

21:50 Náhlý úder

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:50 Vražedné pobřeží

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:25 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:15 Soudce Alexandr

02:15 Komisař Rex IV: Pomsta 10
Komisař Rex IV: Pomsta 10

03:00 Komisař Rex IV: Šmírák 11
Komisař Rex IV: Šmírák 11

03:50 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13

06:10 Max Steel I: Sfinga 10

06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 16

07:30 Klenot.TV

09:20 Soudkyně Barbara

10:50 Klenot.TV

07:05 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují bazén/Cirkus Tlapky 17

07:50 M*A*S*H 186
M*A*S*H 186

08:45 M*A*S*H 187
M*A*S*H 187

09:15 Jake a tlusťoch V: Ulice snů 3

10:15 Rosamunde Pilcher: Spící tygr

11:35 Nebezpečné vztahy

12:45 Soudkyně Barbara

13:55 Dobré odpoledne, Česko

15:00 Česká tajenka

15:45 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch V: Už nikdy nebudu jako dřív 4

13:20 Komisař Rex IV: Pomsta 10
Komisař Rex IV: Pomsta 10

14:20 Komisař Rex IV: Šmírák 11
Komisař Rex IV: Šmírák 11

15:25 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Naše počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 A je to naše!

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 TÝDEN s prezidentem

20:45 Joanna Trollope: Láska v Bostonu

22:45 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII

20:15 Ohnivý kuře II: Rozchod, rozvod a zlomená srdce 22

21:35 davinci

22:35 Castle na zabití V: Důležití lidé 10

23:25 A je to naše!

Spravy.pozri.sk



Autobazar