tv program
Dnes je Štvrtok 19. januára 2017 meniny má Drahomíra
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
16.01.2017
Utorok
17.01.2017
Streda
18.01.2017
Štvrtok
19.01.2017
Piatok
20.01.2017
Sobota
21.01.2017
Nedeľa
22.01.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

14:35 Správna Agáta I. 9/15

14:55 Rodinné prípady

14:35 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7

15:30 TV ŠANCA

16:00 Správy RTVS

16:25 Úžasné krajiny: Sorentský polostrov

16:55 Zátoka nádejí 8/14

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Koleso šťastia

15:15 Dovidenia, stará mama!

15:55 UHÁDNI MÔJ VEK

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Nevolaj ma dedko

21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Americká tragédia 3/24

22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XV.: Inšpekcia 4/24

23:25 Policajné oddelenie: Boj s časom 84

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Dobre vedieť!

21:40 Hviezdna párty

22:40 Susedské prípady

23:45 Dva a pol chlapa V.

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Anderssonovci na cestách

22:50 Vtierka Castle VIII. 20

23:50 Agentka bez minulosti IV. 2

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

14:30 Kinorama

14:45 Revizoři

14:10 Propaganda za 2. světové války: Odhalení nepřítele

14:55 Zapomenuté výpravy: Za kmenem

15:30 Rómsky magazín

16:00 Rajské záhrady: Vrchotovy Janovice

16:15 Necelebrity: Ján Petrík

16:25 Test magazín
Test magazín

16:35 Separé

16:50 Národnostné správy

17:00 Správy- Hírek

17:15 Poklady sveta II.: Krakov-tajné hlavné mesto, Poľsko

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 TELEREGINA

18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou

18:35 Lilin ostrov pokladov

18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - SOON LEARNT

18:45 Poštár Pat I

15:55 Kojak

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

15:20 Světová náboženství: Islám

16:20 Češi na pólech

17:15 Do neznáma: Poprvé 4/39

17:40 Do neznáma: Jak holky chodí s holkama 5/39

18:05 Postřehy Karla Kyncla

18:15 Letem světem: Argentina

18:45 Večerníček

18:50 Dobrodružství vědy a techniky

19:00 Kniha džunglí I.

19:10 Malý rytier Trenk

19:35 Zázračný miniateliér

19:40 Kniha džunglí - Safari

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach

20:35 VAT: Prvý slovenský elektrický skúter

21:05 Veľké presuny: Plávajjúce pevnosti

22:00 Správy a komentáre

22:30 Marie Curie - za hranicami mýtu

23:25 Polícia

23:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie

23:40 Profesionál

23:55 Správy RTVS "N"

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

20:00 Škoda lásky

21:25 Máte slovo s M. Jílkovou

22:25 Gejzír

22:54 Výsledky losování Šťastných 10

22:55 Na stopě

23:20 Taggart

19:25 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 S kuchařem kolem světa: Peru

21:00 Poselství Jana Palacha

22:05 Pouta

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

14:10 Walker, texaský ranger V. 24-25/25

14:35 Priatelia

16:05 Kobra 11 IV. 5-6/17

18:10 NCIS: Los Angeles IV. 3-4/24

15:35 Chlapi neplačú

16:40 Keď budeš moja 235-236/238

18:40 Sandhya - svetlo môjho života 48-51

22:45 Blade

20:30 Vymenené životy 173-174

22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 8/21

23:30 Upírske denníky V. 5-6/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

14:30 Simpsonovci X. 18
Simpsonovci X. 18

14:05 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4

14:15 Když se čas naplnil

15:25 Faktor strachu II. 5

16:30 Hviezdna brána III. 19

17:25 Simpsonovci X. 19
Simpsonovci X. 19

17:55 Futurama VI. 16/16

15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Rodina 12

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3169

16:10 Italské námluvy

18:10 Zpátky do školy

19:30 Profesionáli 7

20:30 Námorná akadémia

22:30 Najväčšie a ešte väčšie 1,2/6

19:30 Televizní noviny

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zrzavý kocourek 704
Ordinace v růžové zahradě 2: Zrzavý kocourek 704

21:30 Prásk

22:05 Konec světa

20:00 Mrtvý bod 3

20:55 Mrtvý bod 4

21:50 Hrdost a sláva

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

14:20 Soudkyně Barbara

14:30 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10

15:35 Česká tajenka

16:10 Popelka

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:25 Hádej, kdo jsem!

16:30 Odpolední zprávy

16:50 Soudní síň: Všechno je jen moje

17:45 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:15 Nebezpečné vztahy

20:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

22:05 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:05 Moc osudu

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

21:35 davinci

22:30 Pekelná kuchyně XI 8

23:20 Soudní síň: Všechno je jen moje

Spravy.pozri.sk



Autobazar