tv program
Dnes je Utorok 25. apríla 2017 meniny má Marek
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
24.04.2017
Utorok
25.04.2017
Streda
26.04.2017
Štvrtok
27.04.2017
Piatok
28.04.2017
Sobota
29.04.2017
Nedeľa
30.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:25 Slovensko v obrazoch

01:45 Svet v obrazoch

02:10 Mafiáni: Róbert Holub – kumpán železiarskych magnátov

02:40 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vinný nevinný

03:05 Dámsky klub

04:35 Správy RTVS "N"

05:30 Správy RTVS "N"

06:20 Góly - body - sekundy

06:40 Počasie

06:45 Tajomstvo mojej kuchyne

01:55 Monk III.

03:25 Dva a pol chlapa IX.

04:00 O 10 rokov mladší

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:55 KRIMI

02:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY

03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:15 SÚDNA SIEŇ

05:50 KRIMI

06:20 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 1.časť 3/14

10:00 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť

09:00 O 10 rokov mladší

10:10 Rodinné prípady

07:35 OCHRANCOVIA

08:40 POLICAJTI V AKCII

09:45 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta VI. 10/13

15:30 TV ŠANCA

12:10 Monk III.

14:10 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:25 TOP STAR

12:50 Stratené duše V. 6

13:45 OCHRANCOVIA

15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Projekt Darwin - Bordeaux

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 2.časť 4/14

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Zlaté časy

21:25 Mafiáni: Róbert Holub – kumpán železiarskych magnátov

22:00 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vinný nevinný

22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Glasgowčanov hnev 6/23

23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XVI.: Prípad zo Chicaga 7/23

23:50 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 2.časť

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Dobre vedieť!

21:40 FARMA

22:50 Policajné prípady

23:50 Top aplikácie

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 INKOGNITO

22:00 SEDEM

23:00 Spackané plastické operácie III. 6

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:20 Národnostné správy

01:25 Správy- Hírek

06:00 Pri mori: Zachráňte naše korytnačky

06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "C"

06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "C" a "D"

06:50 Máša a medveď II

06:55 Garfield III.

01:30 AZ-kvíz

02:05 Toulavá kamera

02:30 Dobré ráno

05:00 Kluci v akci

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:35 Náš venkov: Barvy a fantazie

02:00 Sportem ke štěstí

02:20 Dobrý sponzor ještě žije...

02:50 Babylon

03:15 V zajetí železné opony

03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem

04:15 Búrajú starú pec

04:30 Sabotáž

05:00 Zapomenuté výpravy: Apurimac

05:25 Chcete mě?

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dráčik Tabaluga

07:30 Moji zvierací priatelia

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Dinosaur

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Pukanec

09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Štiavnickí fajkári

09:25 Maďarský magazín

09:55 Traja z 9. poschodia: Karol

10:40 Balady a piesne

09:00 Kojak III

10:45 Pošta pro tebe

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Dejte nám křídla 2/5

09:55 Cestománie

10:20 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10

11:30 Obedníček s Viktorom Kubalom: Panák z križovatky

11:35 Blanche

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM

11:55 Živá panoráma

12:25 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy.

12:40 Alpy zhora: Svietiace hory

13:30 Divoké Francúzsko II.

14:35 Kinorama

15:00 Ján Palárik - posol zmierenia a spravodlivosti

15:30 Rómsky magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy V

14:45 Žhářka

15:00 Televarieté

11:10 Slavné a krásné vily

11:40 Souvislosti Jana Pokorného

12:40 Křesťanský magazín

13:05 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu

13:25 Chcete je?

13:30 Život Muhammada 1/3

14:30 Letecká esa: Stíhači z Tuskegee

15:20 Zapomenuté výpravy: Poslední pouť vltavských vorů

15:45 Hledání ztracených Mayů

16:25 Test magazín: Proteínové tyčinky
Test magazín: Proteínové tyčinky

16:35 Separé

16:50 Národnostné správy

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Obručné

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta

18:10 Poklady Slovenska

18:20 (Ne)celebrity: Viera Voskárová

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Blanche

18:45 Trpaslíci: SMAJLIRHYMES - Dinosaur

18:50 Garfield III.

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:20 Kojak III

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:40 Velké stroje zblízka: Obří nákladní vůz

17:25 Do neznáma: Profesní den 32/39

17:50 Do neznáma: Osmnáctiny 33/39

18:15 Národní klenoty II

18:45 Večerníček

18:55 Dobrodružství vědy a techniky

19:25 Pevnosti: Tábor

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Radosť zo života

20:55 700 gramov života

22:00 Správy a komentáre

22:55 Koniec bankového tajomstva

23:50 Polícia

20:00 Hrobník

21:30 Máte slovo s M. Jílkovou

22:25 Gejzír

22:54 Výsledky losování Šťastných 10

22:55 Na stopě

23:25 Taggart

20:00 S kuchařem kolem světa: Argentina

21:00 Cestománie

21:30 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 3/3

22:30 Kousek nebe

23:55 Queer: Telenovela

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:30 ŠPORTOVÉ NOVINY

01:40 Kobra 11 X. 7-8/16

03:15 Tele Tele

05:15 CRAZY TV

06:00 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

01:05 Priatelia

01:45 Adela show

03:00 Smotánka

03:55 L.O.V.E.

05:40 Chlapi neplačú

06:25 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík II. 11-12/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:15 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles III. 7/24

13:20 NCIS: Los Angeles III. 10/24

14:10 Odpadlík II. 13-14/22

11:10 Vymenené životy 268

12:30 Nekonečná láska 29-30

14:45 Sandhya - svetlo môjho života

15:40 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 X. 7-8/16

18:10 NCIS: Los Angeles III. 11-12/24

16:55 Skrytá vášeň 133-134/188

18:40 Priatelia

20:15 Bitkári

22:30 Podfu(c)k

20:30 Vymenené životy 269

21:30 Nekonečná láska 31-32

23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:10 Forky, vtipky XXVI. 29,30

02:10 Profesionáli VI. 3

02:45 Po stopách UFO 7,8/8

04:15 Zákon gangu VI. 12

05:10 Ninja Factor II. 76,77

06:05 Štyri svadby IV. 2

06:40 Štyri svadby IV. 3

01:20 Kriminálka Miami V: Ve službě vlasti 10

02:00 Robinsonův ostrov

02:45 Dva a půl chlapa II 12

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 142
Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 142

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

02:05 Netopýři: Chuť krve

04:40 Zavěste, prosím

05:15 Poldové a zloději

06:50 Odložené případy III 12
Odložené případy III 12

07:30 Klenot TV

08:50 Vtierka Castle V. 23,24/24

08:25 Novashopping

08:40 Ulice 3238

09:40 Výměna manželek VII

07:40 Odložené případy III 13
Odložené případy III 13

08:30 Zavěste, prosím

10:15 48 hodin v Paříži

12:15 DIVOKÉ KONE 40

13:30 Profesionáli VI. 2

14:20 Simpsonovci XXII. 16
Simpsonovci XXII. 16

14:50 Ninja Factor II. 79,80,81

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa II 13

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 142
Ordinace v růžové zahradě: Ředitelské tango 142

14:05 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14
Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14

15:00 Odložené případy III: Azyl 15
Odložené případy III: Azyl 15

15:55 Kriminálka Miami V: Nečekané napadení 11

12:25 Teleshopping

12:50 Podtrh

14:40 Teleshopping

15:00 Gejša

16:05 Forky, vtipky XXVI. 29,30

17:05 Vtierka Castle VI. 1,2/23

19:00 Simpsonovci XXII. 17
Simpsonovci XXII. 17

19:25 TIPOS INFO

19:30 Profesionáli VI. 3

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3239

19:30 Televizní noviny

20:35 James Bond: Zlaté oko

23:10 Po stopách UFO 7,8/8

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Místo pro neklidnou duši 732
Ordinace v růžové zahradě 2: Místo pro neklidnou duši 732

21:30 Prásk

22:05 Sniper 3

23:50 Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14
Odložené případy III: Odpoledne pod psa 14

20:00 Mrtvý bod II 8

20:55 Mrtvý bod II 9

21:50 Podezření

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:25 Klenot.TV

02:15 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2
Komisař Rex II: Stopy po krvi 2

03:00 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3
Komisař Rex II: Smrtící svádění 3

03:50 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20

06:05 Wolverine: Min 6

06:35 Ninjago: Večeře s Nadakhanem

08:40 Soudkyně Barbara

09:45 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Mistři přání

07:50 M*A*S*H 158
M*A*S*H 158

08:40 M*A*S*H 159
M*A*S*H 159

09:10 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 1/2

10:10 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:05 Polední zprávy

12:15 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 2/2

13:20 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2
Komisař Rex II: Stopy po krvi 2

14:20 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3
Komisař Rex II: Smrtící svádění 3

15:25 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Nedopřeje vlastnímu dítěti

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 TÝDEN s prezidentem

20:45 Katie Fforde: K čertu s Davidem

22:45 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII

20:15 Ohnivý kuře II: Spousta práce 14

21:35 davinci

22:30 Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 2

23:20 Soudní síň: Nedopřeje vlastnímu dítěti

Spravy.pozri.sk



Autobazar