tv program
Dnes je Pondelok 24. apríla 2017 meniny má Juraj
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
24.04.2017
Utorok
25.04.2017
Streda
26.04.2017
Štvrtok
27.04.2017
Piatok
28.04.2017
Sobota
29.04.2017
Nedeľa
30.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:10 Správna Agáta VI. 9/13

01:55 Občan za dverami

02:15 Dámsky klub

03:45 Cestou necestou: Madagaskar

04:15 Správy RTVS "N"

05:45 Správy RTVS "N"

06:40 Počasie

06:45 Tajomstvo mojej kuchyne

01:40 Monk II.

03:15 NCIS: Los Angeles III. 10/24

04:05 Zámena manželiek

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:45 Nezvestní 1/25

02:40 KRIMI

03:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY

04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:55 NOVINY TV JOJ

05:00 NOVINY TV JOJ

05:55 KRIMI

06:25 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Banícka oblasť - Francúzsko

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 2.časť 2/14

10:00 Diagnóza: Vražda: Tvrdé pristátie 1.časť

08:30 Varte s nami

08:50 Zámena manželiek

10:00 Rodinné prípady

07:35 OCHRANCOVIA

09:40 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta VI. 9/13

15:30 TV ŠANCA

12:00 Monk II.

14:00 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:25 TOP STAR

12:50 Stratené duše V. 5

13:45 OCHRANCOVIA

14:45 POLICAJTI V AKCII

15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Pasívne domy - Le Havre

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 1.časť 3/14

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Firma

22:50 Vraždy v La Rochelle

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 CHART SHOW

22:35 FARMA

23:10 Kredenc

23:45 Dva a pol chlapa IX.

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 PANELÁK XVI.: Päť Té, Pravda 9,10

22:00 Dovidenia, stará mama!: Noticka 38

22:45 Prison Break: Návrat 4

23:45 Spackané plastické operácie III. 5

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:15 Správy- Hírek

06:00 Pri mori: Morské vtáky

06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "B"

06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "B" Balón, bum

06:50 Máša a medveď II

06:55 Garfield III.

02:00 Dobré ráno

04:35 Žiješ jenom 2x

05:20 Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:25 Wolf Hall: Anna Regina 3/6

02:25 Řekni mi, co jíš...

02:50 V zajetí železné opony

03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:30 Babylon

03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem

04:15 Pasekáři

04:35 Sabotáž

05:00 Křesťanský magazín

05:25 Babylon

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dráčik Tabaluga

07:30 Moji zvierací priatelia

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Dinosaury

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Lišov

09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: História písaná medom

09:25 Rusínsky magazín

09:50 Traja z 9. poschodia: Emil

10:30 Pohronie

09:00 Kojak III

09:50 Dveře

10:20 O mrtvých jen dobře

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Zázračný ostrov: Slzy ducha Kal

09:55 Hitlerovy děti: Obětování

10:45 Hledání ztracených Mayů

11:30 Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky

11:35 Blanche

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEJL

11:55 Živá panoráma

12:25 Cyklopotulky

12:35 Rivali: Rubinstein verzus Arden

13:30 Mária Medvecká

13:55 Telo ako prostriedok

14:40 Moja diagnóza: Karcinóm prsníka

15:05 Memento Černobyľ

15:35 Maďarský magazín

11:40 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy V

14:45 Televarieté

11:40 Náš venkov: Barvy a fantazie

12:10 Ta naša kapela

12:35 Folklorika

13:05 Poutní místa: Wambierzyce

13:20 Příběh ztraceného kláštera

13:50 Vínečko III 8/8

14:15 Evropa dnes

14:45 Život Muhammada 1/3

16:30 Halali

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Lomnička

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta

18:10 Poklady Slovenska

18:15 (Ne)celebrity: Božena Fresserová

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Blanche

18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Dinosaury

18:50 Garfield III.

19:00 Dráčik Tabaluga

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:20 Kojak III

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování Sportky a Šance

16:10 Za svobodné Brno

17:05 S kuchařem kolem světa: Kamerun

18:00 Ferdinandovy zahrady

18:25 GEN - Galerie elity národa

18:45 Večerníček

18:55 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu

19:00 S gurmánem na cestách I.: Ukrajina

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Radosť zo života

21:00 Divoké Francúzsko II.

22:00 Správy a komentáre

22:30 Umenie

22:55 Kinorama

23:25 Retro noviny

23:50 Československý filmový týždenník

20:00 Pošta pro tebe

21:00 Ach, ty vraždy!

22:29 Výsledky losování Šťastných 10

22:30 Columbo

23:50 Motiv III

20:00 Kamera na cestách: Barma, země tisíce pagod

21:00 Na cestě po Abú Dhabí

21:25 Národní klenoty II

21:55 Provedu! Přijímač: Přísaha 3/7

22:40 Souvislosti Jana Pokorného

23:35 Stíny nad jezerem 1/7

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

02:30 Tele Tele

05:55 Aj múdry schybí

06:40 CRAZY TV

01:05 Priatelia

01:50 Adela show

03:00 Smotánka

03:55 L.O.V.E.

05:40 Chlapi neplačú

06:30 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík II. 9-10/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:00 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles III. 8-9/24

14:10 Odpadlík II. 11-12/22

12:15 Nekonečná láska 27-28

14:40 Sandhya - svetlo môjho života

15:35 Chlapi neplačú

17:15 FORTUNA LIGA: Spartak Trnava- ŠK Slovan Bratislava

19:20 NCIS: Los Angeles III. 10/24

16:40 Skrytá vášeň 131-132/188

18:35 Priatelia

20:15 Niet cesty späť

22:20 Nebezpečný útek

20:30 Vymenené životy 268

21:30 Nekonečná láska 29-30

23:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

02:40 Forky, vtipky XXVI. 27,28

03:25 Profesionáli VI. 2

04:05 Zákon gangu VI. 11

05:05 DIVOKÉ KONE 38

05:55 Štyri svadby IV. 1/42

06:40 Štyri svadby IV. 2

01:15 Odložené případy III: Debut 13
Odložené případy III: Debut 13

01:55 Kriminálka Miami V: Poprvé, podruhé, potřetí 9

02:35 Dva a půl chlapa II 11

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 141
Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 141

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

02:20 Cela 2

05:55 Zpověď americké nevěsty

07:30 Klenot TV

08:50 Vtierka Castle V. 21,22

08:30 Novashopping

08:45 Ulice 3237

09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 731
Ordinace v růžové zahradě 2: Bezmocný chudák 731

07:30 Odložené případy III 10
Odložené případy III 10

08:20 Odložené případy III 11
Odložené případy III 11

09:15 Lovci zločinců III 4

10:05 Lovci zločinců III 5

12:15 DIVOKÉ KONE 39

13:30 Profesionáli VI. 1/16

14:20 Simpsonovci XXII. 15
Simpsonovci XXII. 15

14:50 Ninja Factor II. 76,77,78

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa II 12

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 141
Ordinace v růžové zahradě: Neuleť mi 141

14:05 Odložené případy III: Po škole 12
Odložené případy III: Po škole 12

15:00 Odložené případy III: Debut 13
Odložené případy III: Debut 13

15:55 Kriminálka Miami V: Ve službě vlasti 10

11:25 Oko bere

13:45 Teleshopping

14:05 Krásná pokojská

16:05 Forky, vtipky XXVI. 27,28

17:05 Vtierka Castle V. 23,24/24

19:00 Simpsonovci XXII. 16
Simpsonovci XXII. 16

19:30 Profesionáli VI. 2

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3238

19:30 Televizní noviny

18:10 Zavěste, prosím

20:35 Krvavé diamanty

22:35 Letecké katastrofy XIII. 4

23:35 Čierne vlajky II. 8

20:20 Výměna manželek VII

21:35 Robinsonův ostrov

22:35 Kriminálka Las Vegas XIV: Ďábel a D. B. Russell 1

23:35 Vražedná čísla II: Úlovek 14
Vražedná čísla II: Úlovek 14

20:00 Gejša

22:45 Jasný terč

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:50 Exkluziv Kateřiny Brožové

02:30 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:00 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:25 Klenot.TV

02:35 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14
Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14

03:25 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1
Komisař Rex II: Němé výkřiky 1

04:15 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19

06:10 Wolverine: Asano 5

06:40 Ninjago: Zbožné přání

08:40 Soudkyně Barbara

09:45 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Večeře s Nadakhanem

07:50 M*A*S*H 157
M*A*S*H 157

08:45 M*A*S*H 158
M*A*S*H 158

09:15 Jake a tlusťoch IV: Noc a den 8

10:15 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:05 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 1/2

13:20 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14
Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14

14:20 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1
Komisař Rex II: Němé výkřiky 1

15:25 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Láska a nenávist

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Jak to dopadlo!?

21:15 Kdo to ví?

22:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:35 VLIVNÍ s Alex Mynářovou

20:15 Modrý kód: Tři v tom 12

21:35 Show Jana Krause

22:35 Cesty k úspěchu

22:45 Castle na zabití V: Po bouři 1

23:45 Soudní síň: Láska a nenávist

Spravy.pozri.sk



Autobazar