tv program
Dnes je Streda 24. mája 2017 meniny má Ela
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
22.05.2017
Utorok
23.05.2017
Streda
24.05.2017
Štvrtok
25.05.2017
Piatok
26.05.2017
Sobota
27.05.2017
Nedeľa
28.05.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:50 Dámsky klub

04:20 Správy RTVS "N"

05:30 Správy RTVS "N"

06:20 Góly - body - sekundy

06:40 Počasie

06:45 Test magazín
Test magazín

06:55 Postav dom , zasaď strom

03:10 Dva a pol chlapa XI.

04:05 Zámena manželiek

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

02:50 KRIMI

03:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY

04:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

05:50 KRIMI

06:20 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Komunita Grow - Seattle, USA

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 2.časť 2/16

10:00 Diagnóza: Vražda: Vzkriesenie 1.časť

08:30 Varte s nami

08:50 Zámena manželiek

10:00 Rodinné prípady

07:10 SÚDNA SIEŇ

08:45 OCHRANCOVIA

09:45 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:10 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Postav dom , zasaď strom

14:30 Správna Agáta VII. 11/13

15:30 TV ŠANCA

12:00 Monk IV.

14:00 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:20 TOP STAR

12:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25

13:40 SÚDNA SIEŇ

14:45 POLICAJTI V AKCII

15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Výnimočný rodinný dom - Rumunsko

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Chladné srdce - 1.časť 3/16

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Krstný otec II

23:35 Správna Agáta VII. 11/13

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 CHART SHOW

22:35 FARMA

23:15 Kredenc

23:45 Dva a pol chlapa XI.

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 PANELÁK XVI.: Rock´n´roll 14

21:25 Oko v oblakoch

23:55 Prison Break: Návrat 8

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

06:05 Okno do...: Okno do Ríma

06:35 Sládkova abeceda: Písmeno "O"

06:40 Sládkova abeceda: Písmeno "P"

06:50 Máša a medveď II

06:55 Garfield III.

05:20 Postřehy odjinud

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

02:45 V zajetí železné opony

03:00 Zatopené osudy: Karolinka

03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:45 Babylon

04:10 Vesnice roku po dvou letech

04:30 Sabotáž

04:55 Zapomenuté výpravy: Císařův přítel

05:20 Babylon

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dobrodružstvá myšiek

07:30 Moji zvierací priatelia

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Ahoj Slovensko

09:30 Ukrajinský magazín

10:00 More v kvapke vody

09:00 Kojak IV

10:35 Panoptikum Města pražského

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Poslední lovci v Mongolsku

09:55 Hitlerův vpád na východ: Oběti

10:45 Ženy, které psaly historii: Jana z

11:30 Obedníček: Mať tak o koliesko viac!

11:35 Seržant Murko

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK

11:55 Živá panoráma

12:20 Cyklopotulky

12:30 Huby: Všade sú

12:40 Rivali: Vuitton verzus Kering

13:35 Rozvody

14:35 Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní

15:05 II. svetová vojna v archíve: Muži z B-17

15:30 Maďarský magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy VI

14:50 Televarieté

11:35 Příběh Růženčiny zahrádky

11:55 Náš venkov: Léčit, lyžovat, milovat

12:20 Ta naša kapela

12:50 Folklorika

13:15 Poutní místa: Dobrá Voda

13:35 S gurmánem na cestách II.: Chorvatsko

14:15 Evropa dnes

14:45 Paříž v pohybu

16:30 Organ v nebi

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Ahoj Slovensko

18:30 Večerníček: Mať tak o koliesko viac!

18:35 Seržant Murko

18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Malé mača

18:50 Garfield III.

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:25 Kojak IV

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování Sportky a Šance

16:05 Co dokáže lež

17:00 S kuchařem kolem světa po Paříži 1/6

17:55 Ferdinandovy zahrady

18:25 GEN - Galerie elity národa

18:40 Gratias Tibi - cena České televize

18:45 Večerníček

18:55 Cestománie

19:20 Na pomoc životu - suché oko

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:15 Futbal

23:05 Umenie

23:30 Kinorama

20:00 Pošta pro tebe

21:00 Ach, ty vraždy!

22:44 Výsledky losování Šťastných 10

22:45 Columbo

20:00 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu

21:00 Na cestě po Louisianě

21:30 Národní klenoty II

21:55 Provedu! Přijímač: Rozchod 7/7

22:40 Souvislosti Jana Pokorného

23:35 Stíny nad jezerem 5/7

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

03:00 Tele Tele

05:30 CRAZY TV

05:55 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

02:50 Smotánka

03:45 L.O.V.E.

05:40 Chlapi neplačú

06:30 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík III. 19-20/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22

08:30 2 baby na mizine

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:00 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles IV. 18-19/24

14:10 Odpadlík III. 21-22/22

12:15 Nekonečná láska 57-58

14:35 Sandhya - svetlo môjho života

15:35 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 XII. 5-6/10

18:10 NCIS: Los Angeles IV. 20-21/24

16:40 Skrytá vášeň 171-172/188

18:35 Priatelia

19:05 2 baby na mizine

20:15 Sherlock Holmes: Hra tieňov

22:55 Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

20:30 Nekonečná láska 59-60

22:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22

23:20 Hriešnici III. 3/12

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

03:25 DIVOKÉ KONE 55

04:25 Letecké katastrofy XIII. 8

05:45 Fórky, vtipky XXI.

06:05 Štyri svadby IV. 29

06:50 Štyri svadby IV. 30

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 159
Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 159

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

04:05 Lovci zločinců III 12

04:45 Lovci zločinců III 13

05:30 Fenomén

07:30 Forky, vtipky XXVI.

08:50 Vtierka Castle VII. 10,11

10:55 DIVOKÉ KONE 55

08:30 Novashopping

08:45 Ulice 3257

09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: City nejsou morální ? 739
Ordinace v růžové zahradě 2: City nejsou morální ? 739

07:35 Odložené případy V 1
Odložené případy V 1

08:30 Odložené případy V 2
Odložené případy V 2

09:20 Lovci zločinců III 12

10:15 Lovci zločinců III 13

12:40 Fórky, vtipky XXI.

13:10 Simpsonovci VIII. 3,4
Simpsonovci VIII. 3,4

14:10 Profesionáli VII. 5

15:00 Faktor strachu II. 12

15:50 Simpsonovci VIII. 5,6
Simpsonovci VIII. 5,6

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa III 6

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 159
Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 159

14:05 Odložené případy V: Vyjížďka 3
Odložené případy V: Vyjížďka 3

15:00 Odložené případy V: Ďábelská hudba 4
Odložené případy V: Ďábelská hudba 4

15:55 Kriminálka Miami VI: Bum prásk, teď dlužíš ty 4

11:05 Teleshopping

11:30 Přes noc třicítkou

13:20 Teleshopping

13:40 Nepřemožitelný

15:40 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

16:50 Fórky, vtipky XXI.

17:40 Vtierka Castle VII. 12,13

19:35 Profesionáli VII. 6

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3258

19:30 Televizní noviny

18:05 Kudrnatá holka

20:35 Súboj cti

22:35 Letecké katastrofy XIII. 8

23:35 Walking Dead V. 11

20:20 Výměna manželek IX

21:30 Holky pod zámkem II.

22:30 Kriminálka Las Vegas XIV: Bostonské brzdy 13

23:25 Lovci zločinců IV: Loděnka 2

20:00 Z lásky nebo pro peníze

21:50 Austin Powers: Špion, který mě vojel

23:35 Stealth: Přísně tajná mise

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

02:55 Vražedné pobřeží

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:20 Soudce Alexandr

03:10 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9
Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9

04:00 Policie Hamburk III: Slib 12

06:10 Max Steel I: Kolize 9

06:40 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují slavnost/Tlapky zachraňují Alexe 15

07:30 Klenot.TV

09:25 Soudkyně Barbara

10:55 Klenot.TV

07:05 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují školní den/Tlapky rozsvěcí 16

07:50 M*A*S*H 185
M*A*S*H 185

08:45 M*A*S*H 186
M*A*S*H 186

09:15 Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 2/2

10:15 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska

11:40 Nebezpečné vztahy

12:45 Soudkyně Barbara

13:55 Dobré odpoledne, Česko

15:00 Česká tajenka

15:45 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch V: Ulice snů 3

13:20 Komisař Rex IV: Spiknutí 8
Komisař Rex IV: Spiknutí 8

14:20 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9
Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9

15:25 Policie Hamburk III: Slib 12

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Naše počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 A je to naše!

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Jak to dopadlo!?

21:25 Kdo to ví?

22:40 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:45 VLIVNÍ s Alex Mynářovou

20:15 Modrý kód: Srdeční záležitosti 20

21:35 Show Jana Krause

22:40 Telebazar

23:45 A je to naše!

Spravy.pozri.sk



Autobazar