tv program
Dnes je Streda 29. marca 2017 meniny má Miroslav
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

10:00 Diagnóza: Vražda: Zdvojená vražda 1.časť

09:50 Rodinné prípady

09:30 SÚDNA SIEŇ

10:35 DIVOKÉ KONE 23

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta V. 4/13

15:30 TV ŠANCA

11:50 Mentalista VII. 5-6/13

13:50 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:35 TOP STAR

13:00 Stratené duše IV. 12

14:00 SÚDNA SIEŇ

15:00 POLICAJTI V AKCII

16:25 Úžasné krajiny: Jazero Lago Maggiore

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratené deti 14/14

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Honba za Jantárovou komnatou

22:10 Vraždy v Carcassonne

23:45 Správna Agáta V. 4/13

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 CHART SHOW

22:35 Kredenc

23:45 Dva a pol chlapa VIII.

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 PANELÁK XVI.: Návrat, Prekvapenie 1,2

22:00 Dovidenia, stará mama!

22:45 Spackané plastické operácie II. 10

23:45 Slnečno, sem-tam vraždy IV. 9

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

09:25 Kvarteto

09:50 Štyria grobiani

09:45 První pohled

10:10 105% alibi

09:55 Hitlerovy děti: Oddanost

10:50 Machu Picchu

11:30 Obedníček: Pa a Pi

11:40 Ebb a Flo

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ĎUMBIER

12:00 Živá panoráma

12:30 Bežkopotulky

12:40 Veľké presuny: Plávajúce pevnosti

13:25 Rivali: Callas verzus Tebaldi

14:30 Moja diagnóza: Afázia - Cesta do hlbín pacientovej mysle

15:00 Mojich sedem divov: Gustáv Murín

15:30 Maďarský magazín

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy IV

14:45 Zlatá česká hlavička

15:00 Abeceda hvězd

15:55 Kojak III

11:40 Náš venkov: Na křížové cestě

12:10 Folklorika

12:35 Poutní místa: Chlumek v Luži

12:55 Hovořit obrazem

13:15 S gurmánem na cestách I.: Neapol

14:00 Vínečko III 5/8

14:25 Evropa dnes

14:55 Pohyby aneb Za tajemstvím hlubinných procesů Země

16:30 V útvare

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slov.obcí: Spišský Štvrtok

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta: Trnava

18:10 Poklady Slovenska: Nové časy v starom mlyne

18:20 (Ne)celebrity: Ladislav Dobrovič - Medailón o pilotovi.

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Ebb a Flo

18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DOKTOR KLAUN

18:45 Šmolkovia

18:55 Dráčik Tabaluga

19:20 Vstúpte do sveta tanca

19:35 Zázračný miniateliér

19:40 Bola raz jedna opera: Choreograf a tanec

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování Sportky a Šance

16:05 Ocelové slzy aneb Cesta Vladimíra

17:00 S kuchařem kolem světa: Tchaj-wan

17:55 GEN - Galerie elity národa

18:15 Krasobruslení: MS 2017 Finsko

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:05 Radosť zo života: Jozef Psotka

21:05 Mlčanie pánd

22:00 Správy a komentáre

22:30 Umenie

22:55 Kinorama

23:25 Retro noviny

23:50 Československý filmový týždenník

20:00 Pošta pro tebe

21:00 DoktorKA

21:59 Výsledky losování Šťastných 10

22:00 Columbo

23:15 Kriminalista

21:10 Na cestě po jižní Namibii

21:40 Národní klenoty II

22:05 Doktoři 7/8

22:55 Souvislosti Jana Pokorného

23:50 Batesův motel IV: Všude dobře, doma nejlíp 7/10

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

09:55 Priatelia

10:50 Zakázaná láska 150/158

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles I. 24/24

13:20 NCIS: Los Angeles II. 1/24

14:10 Odpadlík I. 3-4/22

12:10 Vymenené životy 248-249

14:40 Sandhya - svetlo môjho života

15:35 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 VIII. 9-10/14

18:10 NCIS: Los Angeles II. 2-3/24

16:40 Skrytá vášeň 95-96/188

18:35 Priatelia

19:40 Mentalista

20:15 Invázia

22:15 Reset

20:30 Vymenené životy 250-251

22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22

23:30 Stratená duša III., IV. 13/13, 1/13

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

10:55 Už dosť, šéfe! XI. 7

09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Uražená ješitnost 723
Ordinace v růžové zahradě 2: Uražená ješitnost 723

09:45 Zaříkávač koní

12:05 Nezvestní 10

13:05 Profesionáli III.: Východniar 8

14:00 Hoď svišťom 2

14:40 Simpsonovci XXI. 18
Simpsonovci XXI. 18

15:10 Ninja Factor II. 40,41

11:50 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa 18

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nezhasínej! 123
Ordinace v růžové zahradě: Nezhasínej! 123

14:05 Odložené případy: Plán 22
Odložené případy: Plán 22

15:00 Odložené případy: Ulička milenců 23
Odložené případy: Ulička milenců 23

15:55 Kriminálka Miami IV: Varovný plakát

12:50 Teleshopping

13:15 Můj auťák Brouk

15:05 Teleshopping

15:25 Frekvence

16:10 Dr. Dokonalý: Vysoké napätie 12

17:10 Vtierka Castle II. 15,16

19:05 Simpsonovci XXI. 19
Simpsonovci XXI. 19

19:30 Profesionáli III.: Únosca, Profibomba 9,10

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3218

19:30 Televizní noviny

17:35 Společnost mrtvých básníků

21:30 Čierne vlajky II. 7

22:50 Vikingovia IV. 7

23:45 V službách KGB III. 5

20:20 Výměna manželek

21:35 Robinsonův ostrov

22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 7

23:30 Vražedná čísla II: V dobrém i zlém 2
Vražedná čísla II: V dobrém i zlém 2

20:00 Bláznivá svoboda

21:55 Maminčin mazánek

23:40 Tajemství loňského léta 3

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

09:45 Soudce Alexandr

10:15 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch III: Můj kámoš 17

13:20 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14
Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14

14:25 Komisař Rex VIII: Doping 15
Komisař Rex VIII: Doping 15

15:25 Policie Hamburk II: Na útěku 1

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Vrátilo se ti to

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Kdo to ví?

21:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:30 Takhle si tu žijeme

23:40 VLIVNÍ s Alex Mynářovou

20:15 Modrý kód: Otrávená otravou 4

21:35 Show Jana Krause

22:35 Cesty k úspěchu

22:45 Castle na zabití IV: Hotel plný vzpomínek 8

23:45 Soudní síň: Vrátilo se ti to

Spravy.pozri.sk



Autobazar