tv program
Dnes je Štvrtok 19. januára 2017 meniny má Drahomíra
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
16.01.2017
Utorok
17.01.2017
Streda
18.01.2017
Štvrtok
19.01.2017
Piatok
20.01.2017
Sobota
21.01.2017
Nedeľa
22.01.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:55 Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 83

01:50 Správna Agáta I. 8/15

02:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozvod

03:05 Dámsky klub

04:50 Správy RTVS "N"

00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25

01:45 Mentalista II. 22-23/23

03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25

04:10 Koleso šťastia

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

00:05 Agentka bez minulosti IV. 1/16

01:00 Poručík Backstrom 11

01:45 KRIMI

02:10 UHÁDNI MÔJ VEK

02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

03:45 SÚDNA SIEŇ

04:30 SÚDNA SIEŇ

05:20 NOVINY TV JOJ

06:05 Správy RTVS "N"

06:55 Góly - body - sekundy

07:15 Počasie

07:20 Tajomstvo mojej kuchyne

08:00 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Kraj Aix

09:00 Zátoka nádejí 6/14

09:55 Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 83

08:30 Varte s nami

08:50 Zámena manželiek

06:25 NOVINY TV JOJ

07:20 SÚDNA SIEŇ

08:35 SÚDNA SIEŇ

09:35 POLICAJTI V AKCII

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Tajomstvo mojej kuchyne

14:40 Správna Agáta I. 8/15

12:00 Koleso šťastia

13:00 Mentalista II. 22-23/23

10:35 DEDIČSTVO: Dožinky 8

12:00 NOVINY O 12:00

12:25 TOP STAR

12:45 Stratené duše 16

13:40 Klamári 8

14:35 Kutyil s.r.o. II.: Had 6

15:30 TV ŠANCA

16:00 Správy RTVS

16:25 Úžasné krajiny: Zlaté ostrovy

16:55 Zátoka nádejí 7/14

18:15 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Koleso šťastia

15:15 Dovidenia, stará mama!

15:55 UHÁDNI MÔJ VEK

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Wyatt Earp

23:25 Vražda bez dôkazov

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 CHART SHOW

22:35 Ide len o sex

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 1/10

21:40 Kameňák

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:35 Správy a komentáre

01:00 Správy- Hírek

00:10 Legendy kriminalistiky: Stodolovi II

00:40 AZ-kvíz

01:10 Máte slovo s M. Jílkovou

02:10 Kde bydlely princezny

02:30 Dobré ráno

05:20 Postřehy odjinud

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

00:20 Okupace: Červen 3/10

01:05 Okupace: Červenec 4/10

01:50 Nositelé tradic

02:20 Ztroskotanci a samozvanci po třiceti letech

02:45 V zajetí železné opony

03:00 Stopy, fakta, tajemství "Che" v Praze

03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:50 Babylon

04:15 Maryška

04:35 Sabotáž

05:00 Křesťanský magazín

05:30 Babylon

05:59 Dobré ráno

06:10 Rajské záhrady: Český Krumlov

06:30 Zlatá brána

07:15 Máša a medveď II

07:25 Malý rytier Trenk

07:45 Zázračný miniateliér

07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 TELEREGINA

09:30 Ukrajinský magazín

09:00 Kojak

09:50 Humoriády Felixe Holzmanna

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Peking, město proměn

09:55 Lusitania: 18 minut, které otřásly světem

11:10 Čepce,kápky za dve zlatky

11:30 Obedníček: Pod zelenou horičkou

11:40 Lilin ostrov pokladov

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA.

12:00 Živá panoráma

12:30 V mene rasy a vedy, Strasbourg 1941 - 1944

13:25 Ľudskosť: Dve stránky života

14:30 Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní

10:50 Dobrodružství kriminalistiky

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy II

14:45 Deštník

10:45 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2

11:35 Most mezi kýčem a mystikou

12:15 Náš venkov: Pozemní let

12:45 Ta naša kapela

13:10 Folklorika: Dřevo a včely

13:40 Poutní místa: Radhošť

13:55 S gurmánem na cestách I.: Kambodža

14:40 Kvarteto

15:30 Maďarský magazín

16:00 Rajské záhrady: Vlašim

16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov

16:30 Jeden deň: Viva káva !

17:00 Správy- Hírek

17:15 Poklady sveta II.: Olinda-mesto kláštorov, Brazília

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 TELEREGINA

18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou

18:35 Lilin ostrov pokladov

18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PREDŠKOLÁCI - ZÁŠKOLÁCI

18:45 Poštár Pat I

15:50 Kojak

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

15:05 Miluju cizince

16:30 Anticharta, mechanismus loajality

17:20 Postřehy Karla Kyncla

17:30 S kuchařem kolem světa: Čína

18:25 GEN - Galerie elity národa

18:45 Večerníček

18:50 Čolek

19:00 Kniha džunglí I.

19:10 Malý rytier Trenk

19:35 Zázračný miniateliér

19:40 Kniha džunglí - Safari

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Život zvierat: Milovanie pre život

21:00 Budeme jesť umelé mäso?

22:00 Správy a komentáre

22:30 Kinorama

23:00 Pred rokmi...

23:25 Československý filmový týždenník

23:35 Československý filmový týždenník

23:45 Správy RTVS "N"

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování Sportky a Šance

20:00 Pošta pro tebe

21:00 DoktorKA

21:54 Výsledky losování Šťastných 10

21:55 Přítelkyně z domu smutku: Andy 2/4

23:10 Kriminalista

19:00 Střepy ráje 3/3

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Kamera na cestách: Malajsie, perla jihovýchodní Asie

21:00 Na cestě po Calvadosu

21:30 Letem světem: Argentina

22:00 Nádraží: To je bomba 3/6

22:30 Černé zrcadlo: Celá tvá minulost

23:20 Tajné životy 2/13

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:35 Šokujúce policajné videá

02:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

02:30 Kobra 11 IV. 3-4/17

04:05 Mr. GS

05:35 CRAZY TV

01:15 Priatelia

02:00 Adela show

02:35 Smotánka

03:50 L.O.V.E.

05:30 Chlapi neplačú

07:00 CRAZY TV

07:25 Walker, texaský ranger V. 20-21/25

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

06:20 Sandhya - svetlo môjho života 40-43

08:25 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Tom a Jerry

11:15 Kurz sebaovládania I.

12:25 NCIS: Los Angeles III. 23-24/24

14:10 Walker, texaský ranger V. 22-23/25

10:50 Zakázaná láska 99/158

12:15 Vymenené životy 169-170

14:25 Priatelia

16:05 Kobra 11 IV. 3-4/17

18:10 NCIS: Los Angeles IV. 1-2/24

15:25 Chlapi neplačú

16:30 Keď budeš moja 233-234/238

18:30 Sandhya - svetlo môjho života 44-47

20:15 Jack Ryan: V utajení

22:20 Krstný otec

20:30 Vymenené životy 171-172

22:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21

23:35 Upírske denníky V. 3-4/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

00:20 Hviezdna brána III. 18

01:20 Zákon gangu VI. 8

02:15 Profesionáli 6

02:50 Vikingovia III. 1,2/10

04:20 Zákon gangu VI. 8

05:05 Zákon gangu VI. 7

05:55 Štyri svadby III. 2

00:25 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2

01:15 Mentalista IV: Rudé balónky 3

01:55 Dva a půl chlapa XI 5

03:25 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 73
Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 73

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

01:20 Mistři hazardu: Jak to začalo

04:25 Babička Ultima

06:40 Štyri svadby III. 3

07:30 Klenot TV

08:40 Novashopping

08:55 Ulice 3167

09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Kmotr popleta 703
Ordinace v růžové zahradě 2: Kmotr popleta 703

06:15 Jak ukrást nevěstu

08:00 Mentalista III 24

08:45 Mentalista IV 1

09:35 Lovci zločinců 21

10:10 Bostonské zločiny V. 13/13

11:05 Neviditeľní 10

12:35 Faktor strachu II. 3

13:35 Profesionáli 5

14:30 Simpsonovci X. 17
Simpsonovci X. 17

11:00 Co na to Češi

11:50 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa XI 5

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 73
Ordinace v růžové zahradě: Už nepláču 73

14:05 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2

10:25 Lovci zločinců 22

11:20 Teleshopping

11:45 Zimní příběh

13:55 Teleshopping

14:15 Lví král

15:25 Faktor strachu II. 4

16:30 Hviezdna brána III. 18

17:25 Simpsonovci X. 18
Simpsonovci X. 18

17:55 Futurama VI. 15

15:55 Námořní vyšetřovací služba VII: Zážeh 11

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3168

15:55 Iron Man

18:10 Babička Ultima

19:30 Profesionáli 6

20:30 Kuriér II. 7,8

22:20 Vikingovia III. 1,2/10

19:30 Televizní noviny

20:20 Výměna manželek VII

21:35 Robinsonův ostrov 2

22:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Trpělivost 19

23:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Výsada manželů 8

20:00 Italské námluvy

22:05 Mr. Johnson

23:45 Exploze

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:50 Nebezpečné vztahy

01:50 NAŠE ZPRÁVY

02:25 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:35 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:45 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

00:35 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda

02:25 Siska VII: Vražda v laboratoři 10

03:25 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8
Komisař Rex II: Smrt dítěte 8

04:15 Pekelná kuchyně XI 7

06:30 Klenot.TV

08:45 Soudkyně Barbara

09:50 Nebezpečné vztahy

06:25 Max Steel I: Sportovci 4

06:50 Nexo Knights: Dovolená

07:35 M*A*S*H 60
M*A*S*H 60

08:35 M*A*S*H 61
M*A*S*H 61

09:15 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8

11:00 Klenot.TV

11:30 Soudkyně Barbara

13:00 Doktor z hor

14:15 Soudkyně Barbara

10:10 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda

12:05 Polední zprávy

12:15 Siska VII: Vražda v laboratoři 10

13:30 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8
Komisař Rex II: Smrt dítěte 8

14:30 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9

15:35 Česká tajenka

16:10 Popelka

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:25 Hádej, kdo jsem!

16:30 Odpolední zprávy

16:50 Soudní síň: Mámě asi přeskočilo

17:45 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:15 Nebezpečné vztahy

20:15 Kdo to ví?

21:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:30 Takhle si tu žijeme

23:35 Vtip za stovku!

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Ohnivý kuře: Smutná nevěsta 74

21:35 Show Jana Krause

22:40 Pekelná kuchyně XI 7

23:40 Soudní síň: Mámě asi přeskočilo

Spravy.pozri.sk



Autobazar