tv program
Dnes je Štvrtok 23. februára 2017 meniny má Roman
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.02.2017
Utorok
21.02.2017
Streda
22.02.2017
Štvrtok
23.02.2017
Piatok
24.02.2017
Sobota
25.02.2017
Nedeľa
26.02.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:20 Správna Agáta III. 5/13

01:05 Obdobie zločinu: Tieň minulosti

02:40 Slovensko chutí

03:15 On air

03:35 Dámsky klub

00:40 Šiesty zmysel III. 2/13

01:30 Mentalista V. 1-2/22

03:00 Šiesty zmysel III. 2/13

03:55 Zámena manželiek

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

00:20 Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 5

01:20 Biele goliere V. 3

02:10 NOVINY TV JOJ

02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

03:35 SÚDNA SIEŇ

04:20 SÚDNA SIEŇ

05:15 NOVINY TV JOJ

05:55 KRIMI

06:10 Správy RTVS "N"

07:00 Počasie

07:05 Tajomstvo mojej kuchyne

07:50 Test magazín
Test magazín

08:00 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Canal du Midi

09:05 Zátoka nádejí III. 5/12

08:30 Varte s nami

08:50 Zámena manželiek

06:25 NOVINY TV JOJ

07:35 SÚDNA SIEŇ

08:45 SÚDNA SIEŇ

09:50 POLICAJTI V AKCII

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta III. 5/13

10:05 Rodinné prípady

12:00 Susedské prípady

13:10 Mentalista V. 1-2/22

10:50 DEDIČSTVO: Veľký zápas 33

12:00 NOVINY O 12:00

12:35 TOP STAR

13:00 Stratené duše III. 5

13:55 EXTRÉMNE PRÍPADY

15:30 TV ŠANCA

16:00 Správy RTVS

16:25 Úžasné krajiny: Národný park Cévennes

16:55 Zátoka nádejí III. 6/12

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Susedské prípady

16:00 UHÁDNI MÔJ VEK

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Liga majstrov: FC Porto – Juventus Turín

22:50 Liga majstrov - zostrihy

23:30 Diagnóza: Vražda: Pomýlená diagnóza

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 CHART SHOW

22:35 Kredenc

23:40 Dva a pol chlapa VI.

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 PRÁZDNINY: Karma je sviňa! 6

21:40 Dovidenia, stará mama!

23:20 Spackané plastické operácie 7

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:15 Správy RTVS "N"

01:05 Správy a komentáre

01:30 Správy- Hírek

00:30 Legendy kriminalistiky: Vražda nadvakrát

01:05 AZ-kvíz

01:30 Máte slovo s M. Jílkovou

02:30 Dobré ráno

05:20 Postřehy odjinud

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

00:25 Tajné životy 7/13

01:25 Uchem jehly

01:50 Andělské tóny

02:15 Čaj pro třetího "Vládnou nám paraziti?"

02:40 Ta naša kapela

03:05 Vano fotí šohaje

03:35 Liběna Rochová, oděvní designerka

03:50 Případ pro ombudsmana

04:10 Ve znamení psa

04:35 Uchem jehly

05:25 Babylon

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

06:30 Zlatobránsky pamätníček

07:10 Máša a medveď II

07:15 Garfield III.

07:30 Kniha džunglí II.

07:40 Šmolkovia

07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRÁVA

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 TELEREGINA

09:30 Rusínsky magazín

09:00 Kojak II

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Jak najít lásku přes internet

09:55 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5

11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá

11:10 Bambuľkine dobrodružstvá

11:20 Pa a Pi

11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk

11:35 Lilin ostrov pokladov

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PÍSMENKOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA

11:55 Živá panoráma

12:30 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny: Priatelia-nepriatelia

13:15 Rivali: Mandela verzus De Klerk

14:05 Skautskou stopou

14:35 Umenie

10:50 Dobrodružství kriminalistiky

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy III

14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou

10:50 Jak vytvořit planetu 1/2

11:50 Náš venkov: Zbyla jen muzika

12:20 Ta naša kapela

12:45 Folklorika

13:15 Poutní místa: Vranov u Brna

13:30 Vínečko III 1/8

14:00 Divnopis

14:05 Evropa dnes

14:25 Svědectví pro výstrahu

15:30 Maďarský magazín

16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Malawi - liečitelia z hôr

16:30 Kvarteto

17:00 Správy- Hírek

17:15 Poklady sveta II.: Bauhaus - mýtus a jeho nepochopenie

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 TELEREGINA

18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk

18:35 Lilin ostrov pokladov

18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRÁVA

18:45 Šmolkovia

15:50 Kojak II

16:40 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

15:15 Skvosty britského muzea 3/3

16:10 Televizní klub neslyšících

16:35 Mendel - otec genetiky

17:30 S kuchařem kolem světa: Québec

18:25 GEN - Galerie elity národa

18:45 Večerníček

18:55 Modrá krev: Sternbergové

19:00 Kniha džunglí II.

19:10 Poštár Pat II

19:25 Garfield III.

19:35 Zázračný miniateliér

19:45 Mám rád školu

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Život zvierat: Správanie pre život

20:55 Bez vrások - za každú cenu

21:40 GEN.Sk: Peter Sinčák

22:00 Správy a komentáre

22:30 Umenie

23:00 Kinorama

23:25 Zvukové stopy Lala Schiffrina

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování Sportky a Šance

20:05 Pošta pro tebe

21:05 DoktorKA

21:59 Výsledky losování Šťastných 10

22:00 Kojak: Květiny pro Mattyho

23:35 Kriminalista

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Kamera na cestách: Severní Bretaň, pokladnice tradic

21:00 Na cestě po Ardenách

21:30 Národní klenoty II

22:00 Doktoři 2/8

22:45 Souvislosti Jana Pokorného

23:45 Batesův motel IV: Dobrou noc, máti 2/10

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

00:10 V12 Banco Casino Masters

00:30 ŠPORTOVÉ NOVINY

00:40 Kobra 11 VI. 5-6/18

02:15 Mr. GS

05:35 CRAZY TV

01:35 Mike a Molly

01:55 Priatelia

02:40 Adela show

03:30 Smotánka

04:15 L.O.V.E.

05:35 Chlapi neplačú

07:00 CRAZY TV

07:25 Walker, texaský ranger VII. 12-13/25

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

06:25 Sandhya - svetlo môjho života

07:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22

08:25 Mike a Molly

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Tom a Jerry

11:15 Kurz sebaovládania I.

12:25 NCIS: Los Angeles VI. 23-24/24

14:10 Walker, texaský ranger VII. 14-15/25

10:50 Zakázaná láska 124/158

12:10 Vymenené životy 209-210

14:40 Sandhya - svetlo môjho života

16:05 Kobra 11 VI. 5-6/18

18:10 NCIS: Los Angeles VII. 1-2/24

15:35 Chlapi neplačú

16:40 Skrytá vášeň 45-46/188

18:35 Priatelia

20:15 Disturbia

22:25 Nebezpečné hry 4

19:40 Mentalista

20:30 Vymenené životy 211-212

22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22

23:35 Hriešnici IV. 9-10/12

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:00 Hviezdna brána: Atlantída II. 1/20

01:55 Zákon gangu VII. 10

03:05 Profesionáli II. 15

03:45 Vikingovia IV. 1,2/10

05:15 Už dosť, šéfe! X. 6

05:55 Štyri svadby IV. 10

00:30 Mentalista VI: Oheň a síra 6

01:20 Mentalista VI: Velký rudý drak 7

02:00 Dva a půl chlapa XII 9

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Stěhovaví ptáci 98
Ordinace v růžové zahradě: Stěhovaví ptáci 98

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

00:45 Rande v Římě

02:10 Pachuť krve

04:10 Lovci zločinců II 8

04:50 Lovci zločinců II 9

05:30 Matilda

06:40 Štyri svadby IV. 11

07:30 Klenot TV

08:50 Kosti 10

09:50 Agentka bez minulosti V. 4

08:25 Novashopping

08:40 Ulice 3192

09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Promiň, tohle ne! 713
Ordinace v růžové zahradě 2: Promiň, tohle ne! 713

07:10 Mentalista VI 4

08:00 Mentalista VI 5

08:50 Lovci zločinců II 8

09:45 Lovci zločinců II 9

11:05 Prvé oddelenie 18

11:30 Už dosť, šéfe! X. 7

12:45 Nové bývanie

13:35 Profesionáli II. 14

14:25 Simpsonovci XVIII. 8,9
Simpsonovci XVIII. 8,9

11:00 Co na to Češi

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa XII 9

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Stěhovaví ptáci 98
Ordinace v růžové zahradě: Stěhovaví ptáci 98

14:05 Mentalista VI: Oheň a síra 6

10:40 Teleshopping

11:00 Kokosy v pralese

13:10 Teleshopping

13:30 Život brouka

15:20 Ninja Factor III. 15,16

16:20 Dovidenia, stará mama! 7

17:10 Simpsonovci XVIII. 10,11
Simpsonovci XVIII. 10,11

18:10 Kosti 11

15:05 Mentalista VI: Velký rudý drak 7

16:00 Námořní vyšetřovací služba VIII: Svoboda 13

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3193

15:15 Batman navždy

17:35 Když muž miluje ženu

19:00 Fórky, vtipky XXIV.

19:20 Profesionáli II. 15

20:35 Čierne vlajky 5,6

23:00 Vikingovia IV. 1,2/10

19:30 Televizní noviny

20:20 Výměna manželek

21:35 Robinsonův ostrov

22:40 Námořní vyšetřovací služba XII: Země Nezemě 24

23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Boj o Noaha 23

20:00 Má mě rád, nemá mě rád

21:50 Americká panna

23:25 Návrat do domu hrůzy

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:05 Vtip za stovku!

01:30 Nebezpečné vztahy

02:25 NAŠE ZPRÁVY

03:00 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:35 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:50 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

00:30 Pekelná kuchyně XII 4

01:20 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce

03:15 Komisař Rex V: Únos dítěte 9
Komisař Rex V: Únos dítěte 9

04:00 Komisař Rex V: Studený jako led 10
Komisař Rex V: Studený jako led 10

06:35 Klenot.TV

08:50 Soudkyně Barbara

09:55 Nebezpečné vztahy

06:05 Astro Boy I: Zlodějka 4

06:30 Nexo Knights: Chamtivost je fajn

06:55 Nexo Knights: Kniha posedlosti

07:35 M*A*S*H 94
M*A*S*H 94

08:30 M*A*S*H 95
M*A*S*H 95

09:10 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 2/2

11:10 Klenot.TV

11:40 Soudkyně Barbara

13:10 Nebezpečné vztahy

14:15 Soudkyně Barbara

10:10 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce

12:05 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch II: Už se nikdy nebudu smát 3

13:20 Komisař Rex V: Únos dítěte 9
Komisař Rex V: Únos dítěte 9

14:25 Komisař Rex V: Studený jako led 10
Komisař Rex V: Studený jako led 10

15:35 Česká tajenka

16:10 Popelka

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:35 Castle na zabití III: Poslední láhev 10

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Matka notorik

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:15 Nejlepší počasí

19:20 Nebezpečné vztahy

20:15 Kdo to ví?

21:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:30 Takhle si tu žijeme

23:40 VLIVNÍ s Alex Mynářovou

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Ohnivý kuře: První polibek 84

21:35 Show Jana Krause

22:40 Castle na zabití III: Poslední láhev 10

23:35 Soudní síň: Matka notorik

Spravy.pozri.sk



Autobazar