tv program
Dnes je Streda 29. marca 2017 meniny má Miroslav
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:20 Na krok od neba III.: Najlepší 4/20

02:15 Zem spieva

03:55 Robin Hood III: Niečo, za čo sa oplatí bojovať - 1.časť 12/13

06:15 Správy RTVS "N"

02:45 Smrtonosná zbraň 3

04:30 Teória veľkého tresku I.

05:10 Rodinné prípady

06:00 TELEVÍZNE NOVINY

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

01:10 30 nocí paranormálnych javov

02:40 KRIMI

03:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

04:45 NOVINY TV JOJ

05:40 NOVINY TV JOJ

06:30 KRIMI

07:05 Počasie

07:15 Levík Raa Raa: Veľká kniha zvukov

07:25 Požiarnik Sam IX

07:35 Malý Mikuláš: Tajný odkaz

07:50 Martinka I.: Africká maska 11/52

08:00 Ako si vycvičiť drakov 2: Ostrov Ohňoplazov 5/20

08:25 Fidlibum

08:55 Trpaslíci

09:20 Daj si čas

09:50 Robin Hood III: Niečo, za čo sa oplatí bojovať - 1.časť 12/13

07:15 Tučniaky z Madagaskaru I.

07:40 Bláznivá škôlka

09:40 Kredenc

10:10 Teória veľkého tresku I.

08:00 Zabi nudu!

08:10 Timon a Pumbaa III.

09:05 Simpsonovci XIX. 19,20/20
Simpsonovci XIX. 19,20/20

11:25 On air

11:50 Slovensko chutí

12:30 Zem spieva

14:20 Na krok od neba III.: Pokrvní bratia 3/20

15:15 Na krok od neba III.: Najlepší 4/20

11:10 Kozmetička a zviera

13:20 Lemra lemravá

15:30 Tvoja tvár znie povedome

11:20 Dovidenia, stará mama!

12:05 X-Men: Prvá trieda

14:50 Marley a ja

16:20 Veľký bazár

17:55 Cestou necestou: Fez

18:30 Postav dom , zasaď strom

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

18:20 Smotánka

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Zem spieva

22:05 Neskoro večer

23:00 Veľký bazár

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Dvojníci

22:40 Dedo je lotor

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Jedna za všetky

23:15 Vitajte v džungli

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

06:40 Dobšinská ľadová jaskyňa

01:20 Banánové rybičky
Banánové rybičky

01:50 Žiješ jenom 2x

02:15 DoktorKA

03:10 Sama doma

04:40 Chalupa je hra

05:10 Kde bydlely princezny

05:30 Události v regionech

06:00 Kouzelné bylinky

06:40 Polopatě

01:15 Cestománie

01:45 Doktoři 7/8

02:30 Cesty víry: V univerzitním apoštolátu

03:00 V zajetí železné opony

03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:35 Hádání o přírodě

04:00 Divočina bez hranic

04:25 Na pomezí

04:45 Sousedé

05:15 Divočina bez hranic

05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce

05:50 Postřehy odjinud

06:00 Raníček

06:05 Můj mazlíček a já

06:20 Tygřík Arnoštek

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:50 Nick a Perry

07:05 Autosalón

07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov

07:30 Polícia

07:45 Tempo

08:00 Živá panoráma

08:30 Extrémne v horách

08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince.

09:05 Cyklopotulky

09:20 HiSTORY

09:25 Noc v archíve

10:25 Cesta

10:50 ZvedaVEC: Nízkouhlíková energetika

07:35 Poklad pod Černou hláskou

08:30 Columbo

09:45 Gejzír

10:15 Všechnopárty

07:05 Garfieldova show III

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Folklorika

09:30 Letecké katastrofy: Beze stop

10:15 Hitlerovy děti: Oddanost

11:10 Magazín FIFA

11:30 Magazín Ligy majstrov

12:00 MS 2017 v krasokorčuľovaní

15:15 Futbal - Fortuna liga

11:10 Otec Brown III

12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:25 Hobby naší doby

12:50 Postřehy odjinud

13:00 Zprávy

13:05 Lojzička je číslo

14:05 Rozhodni obraze krásný

14:25 Diagnóza: Smrt nenávistí

15:20 Tetička

11:10 Babylon

11:40 Poutní místa: Bozkov

12:00 Krasobruslení: MS 2017 Finsko

14:15 Zlatá brána

15:15 Deset století architektury: Rendez-vous s Gráciemi

15:30 Jestliže je úterý, musíme být v

17:45 Hokej – Tipsport liga

16:50 Hercule Poirot X

18:25 Kluci v akci

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

17:10 Krasobruslení: MS 2017 Finsko

19:15 Na cestě po jižní Namibii

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:30 MS 2017 v krasokorčuľovaní

21:30 Radosť zo života: Ondrej Nepela

22:00 Most II.

23:00 Kongo: Čierne srdce, bieli muži 3/3

23:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:00 Zázraky přírody

21:10 Hej mistře basů

22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

22:25 Mladý Montalbano II

20:00 Diamanty jsou věčné

22:05 Jackie Brownová

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:50 Úder z nebies

03:30 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:40 Nadoraz

05:55 BLÁZNIVÝ PRVÝ APRÍL NA DAJTO

01:45 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím

03:20 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde

04:50 Odložený prípad III. 22/23

06:05 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím

08:25 Smotánka

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:45 Rebelka z predmestia II. 1-2/22

12:00 Gossip Girl VI. 9-10/10

14:05 Odložený prípad III. 21-22/23

15:55 Rosamunde Pilcherová: S tebou chcem zostarnúť

18:00 Láska medzi riadkami

20:15 Úder z nebies

22:20 Myšlienky vraha VI. 2-3/24

20:00 Falošný snúbenec

21:40 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde

23:45 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:10 Letecké katastrofy XII. 13/13

02:10 Vzdušné bojové súboje 3

03:00 Záhada Hory mŕtvych

04:35 Letecké katastrofy XII. 13/13

05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 7

06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 8

01:55 Dva a půl chlapa 20

02:15 Krok za krokem VII 2

02:35 Volejte Novu

03:35 DO-RE-MI

04:20 Výměna manželek III

05:25 Novashopping

06:20 Lišákoviny

06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 7

06:55 Spiderman 5

02:30 Zlomyslný apríl

04:40 Válečný vůz

05:50 Zázračný běžec

07:30 Klenot TV

08:45 NOVÁ ZÁHRADA

09:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 2

10:55 Keď sa má dom páčiť 13

07:15 Avengers: Sjednocení II 17

07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 12

08:05 Tučňáci z Madagaskaru 19

08:30 Krok za krokem VII 2

08:50 Tvoje tvář má známý hlas III

07:40 Lego: Batman

08:55 Odložené případy II 3
Odložené případy II 3

09:40 Odložené případy II 4
Odložené případy II 4

10:30 Oscar

11:20 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 1/12

13:05 NA CHALUPE

14:05 PANELÁK XVI.: Návrat, Prekvapenie 1,2

15:25 Prepadnutie v Severnom mori

11:20 Koření: Všechny vůně světa

12:15 Volejte Novu

12:50 Rady ptáka Loskutáka

13:55 Výměna manželek III

15:15 Láska přes internet

12:35 Teleshopping

13:00 Mrtvý bod 23

13:50 Mrtvý bod II 1

14:40 102 dalmatinů

17:30 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8

19:35 Hoď svišťom 13

17:35 Sestra v akci

19:30 Televizní noviny

16:25 Cesta na jihozápad

18:00 Dovolená za trest

20:35 Let Fénixa

23:00 Dom na konci ulice

20:15 Chart Show

22:00 Bournův mýtus

20:00 Mocný vládce Oz

22:20 Constantine

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:25 Nebezpečné vztahy

02:30 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:00 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

01:50 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva

03:45 Africká romance

06:15 Astro Boy II: Bitva na Ocelovém ostrově 17

06:40 Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení!

07:25 Klenot.TV

09:40 Inga Lindström: Srdce mého otce

07:10 Ninjago: Pozvání

07:40 M*A*S*H 132
M*A*S*H 132

08:10 Autosalon

09:20 Autosalon Extra

09:40 Ohnivý kuře II: Vyložené karty 5

10:55 Přístav II: Doba trpaslíků 13

11:45 Kutil Adam

12:25 Kdo to ví?

13:35 Soudce Alexandr

14:50 Soudkyně Barbara

15:55 Nový začátek

12:15 davinci

13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

14:40 Pane, vy jste vdova!

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:45 Vraždy v Midsomeru XII: A všude kolem roste zelená tráva

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:10 Inga Lindström: V sítích lásky

22:00 Exkluziv Kateřiny Brožové

22:45 Kurňa, co to je?

20:15 Pevnost Boyard

21:50 MI-5: Vyšší dobro

23:55 Poltergeist 2

Spravy.pozri.sk



Autobazar