tv program
Dnes je Štvrtok 23. februára 2017 meniny má Roman
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.02.2017
Utorok
21.02.2017
Streda
22.02.2017
Štvrtok
23.02.2017
Piatok
24.02.2017
Sobota
25.02.2017
Nedeľa
26.02.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:25 Na krok od neba II. 11/16

01:20 Na krok od neba II. 12/16

02:15 Zem spieva

04:00 Robin Hood III: Až príliš žeraví 7/13

05:45 Góly - body - sekundy

00:50 Dannyho dvanástka

03:00 Vo štvorici po opici 2

05:10 Rodinné prípady

01:15 Kód Apokalypsy

03:10 KRIMI

03:35 NOVINY TV JOJ

04:45 PRÁZDNINY: Karma je sviňa! 6

05:10 NOVINY TV JOJ

05:55 KRIMI

06:10 Lilin ostrov pokladov

06:15 Šmolkovia

06:30 Kniha džunglí II.

06:40 Poštár Pat II

06:55 Garfield III.

07:10 Levík Raa Raa: Načo slúži chobot?

07:20 Požiarnik Sam IX

07:30 Malý Mikuláš: Vojna učiteľkiných miláčikov

07:45 Martinka I.: Čokoládový ježko 1/52

08:00 Ako si vycvičiť drakov: Pod povrchom

08:20 Fidlibumove rozprávky

08:50 Trpaslíci

09:20 Daj si čas

09:50 Robin Hood III: Až príliš žeraví 7/13

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

07:10 Zachráňte Willyho 2

09:15 Kredenc

09:45 Teória veľkého tresku VIII.

06:25 NOVINY TV JOJ

07:30 Zabi nudu!

07:35 Káčerovo II.

08:30 Simpsonovci XIX. 9,10
Simpsonovci XIX. 9,10

11:25 On air

11:45 Slovensko chutí

12:30 Zem spieva

14:20 Na krok od neba II. 11/16

10:40 Muži v čiernom

12:40 Dannyho dvanástka

10:05 Dovidenia, stará mama!

10:45 INKOGNITO

12:00 Arthur a Maltazardova pomsta

14:00 Pozná ju ako svoje boty

15:15 Na krok od neba II. 12/16

16:20 Láska hory prenáša

17:55 Cestou necestou: Budapešť

18:30 Postav dom , zasaď strom

15:20 Harry Potter a Dary smrti 1

18:20 Smotánka

16:50 Neuveriteľné svetové talenty II.

18:00 PRÁZDNINY: Karma je sviňa! 6

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Zem spieva

22:05 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

23:00 Láska hory prenáša

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 My sme Millerovci

22:45 Vo štvorici po opici 2

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Drsniačky

23:10 Outsider

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:50 Správy RTVS "N"

05:40 USA zhora

00:50 Bolkoviny

01:45 Banánové rybičky
Banánové rybičky

02:20 DoktorKA

03:15 Sama doma

04:45 Pod pokličkou

05:20 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka

05:30 Události v regionech

01:35 Batesův motel IV: Dokud vás smrt nerozdělí 3/10

02:20 Cestománie

02:45 Doktoři 2/8

03:30 Cesty víry: Chaim znamená život

04:00 Diakonie - služba i poslání

04:20 Na moll aneb Písničky od Bolka

05:50 Postřehy odjinud

06:05 Reč tela

07:00 Autosalón

07:20 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute

07:25 Polícia

07:40 Energetika

08:00 Živá panoráma

08:30 Extrémne v horách

08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Piešťany.

09:05 Bežkopotulky

09:15 Magazín Ligy majstrov

09:45 55 rokov TŠ Košice: Vysťahovalec

06:25 Polopatě

07:35 O pasáčkovi a labutích princeznách

08:00 Kojak: Květiny pro Mattyho

09:35 Gejzír

06:05 Atlas zvířat

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:50 Nick a Perry

07:05 Garfieldova show III

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Náš venkov: Svobodovi koně

09:25 50 let u Slabáků

11:00 Utajená krása - Medvedia jaskyňa

11:15 Korytári

11:35 V čistej vode na Laborci

12:00 Lendacká svadba

12:40 Severské lyžovanie – MS 2017

13:15 55 rokov TŠ Košice: Folklórny festival Východná - Spev zeme

14:45 Severské lyžovanie – MS 2017

10:05 Všechnopárty

11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Podzimní romance 8/10

12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:25 Hobby naší doby

12:50 Postřehy odjinud

13:00 Zprávy

13:05 Motanice

14:10 O loupežníku Olbramovi

14:50 Eva tropí hlouposti

10:05 Folklorika

10:35 Letecké katastrofy: Přehnaná pečlivost

11:20 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5

12:15 Koleje v srdci Arábie

12:40 Vláda: Zákonem ať je zbudována zem 22/30

13:40 Babylon

14:10 Hrabě Monte Christo 2/2

15:15 55 rokov TŠ Košice: Kapura

15:55 Brána do televízie

16:45 Futbal - Fortuna liga

16:20 Hercule Poirot

17:55 Kočka není pes

18:25 Kluci v akci

18:55 Události za okamžik a počasí

15:35 Divoká Patagonie: Život na konci světa

16:25 Kamera na cestách: Severní Bretaň, pokladnice tradic

17:20 Zázračná planeta: Záhady zvířecích shromáždění

18:15 Vínečko III 2/8

18:45 Večerníček

18:55 Podzemní Čechy: Za bohatstvím do hlubin 2/10

19:00 Večerníček: Tri svište

19:05 Gaštanko a Gaštaník

19:15 Kominárik a kocúrik

19:25 Muška Svetluška

19:30 Žabčo a Žabinka

19:40 Na polici v hrnci

19:50 Zázračný miniateliér

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Valmont

22:20 Most II.

23:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vopred ohlásená vražda

23:45 Severské lyžovanie – MS 2017

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

20:00 Tajemství těla

21:10 Na úrovni

22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23:00 Mladý Montalbano

19:20 Na cestě po Ardenách

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Srdečné pozdravy z Ruska

21:55 Sbohem, baby

23:50 Dealer

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:05 Bez dychu

02:25 Cobra

03:45 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:55 Čierny úsvit

02:05 Júlia a dôstojník

03:30 Láska na Malorke

05:10 Smotánka

09:45 Top aplikácie

06:15 Láska na Malorke

08:30 Taká obyčajná rodinka IV.

09:00 ŠPERKOMÁNIA

11:50 Doktorka Zoe IV. 9-10/10

14:00 Odložený prípad III. 3-4/23

15:55 Mušketieri II. 5-6/10

18:10 NCIS: New Orleans II. 2-3/24

15:45 Emilie Richardsová: Ostrov lásky

17:50 Júlia a dôstojník

20:15 Lasko: Päsť Božia II. 6-8/8

23:10 Myšlienky vraha V. 5-6/23

20:00 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca

22:00 Inga Lindströmová: Čierna labuť

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

00:05 Jedinečné letisko v Dubaji 8

01:05 Deti moje

03:10 Hoď svišťom 3

03:45 Prostitútky 1,2/6

05:10 Už dosť, šéfe! X. 9

05:55 Štyri svadby IV. 13

00:20 Přenašeči

02:15 DO-RE-MI

02:55 Co na to Češi

03:35 Výměna manželek II

04:35 Novashopping

05:55 Lišákoviny

00:30 Anděl smrti

02:40 Přenašeči

05:50 Poldové a zloději

06:40 Štyri svadby IV. 14

07:30 Klenot TV

08:50 NOVÁ ZÁHRADA

09:45 NOVÉ BÝVANIE

06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 16

06:30 Monstra vs. Vetřelci 21

06:55 Avengers: Sjednocení II 7

07:20 Looney Tunes: Úžasná Show II 2

07:45 Tučňáci z Madagaskaru 9

08:05 Popelka

09:20 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

07:30 Mentalista VI 10

08:20 Mentalista VI 11

09:15 Nabitá zbraň 1

11:05 Keď sa má dom páčiť 4

11:35 Naj bývanie Miami 4

12:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA

13:40 Životná šanca

11:10 Koření: Všechny vůně světa

12:05 Volejte Novu

12:45 Rady ptáka Loskutáka

13:45 Tipy ptáka Loskutáka

14:00 Výměna manželek II

10:45 Teleshopping

11:10 Mrtvý bod 13

12:00 Mrtvý bod 14

12:55 Stopařův průvodce po Galaxii

15:50 Príbeh Paris Hilton

17:45 Vraždy v Midsomeri XIII. 4

15:20 My dva a křen

17:35 VALL-I

17:10 Osamělý jezdec

19:35 Hoď svišťom 3

20:35 Na ostrie noža

23:05 Letecké katastrofy XII. 8

19:30 Televizní noviny

20:20 Chart Show

22:15 John Wick

20:00 Kód Enigmy

22:20 Lidé jako my

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:05 Vtip za stovku!

01:30 Nebezpečné vztahy

02:30 NAŠE ZPRÁVY

03:00 Paparazzi

03:40 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:45 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

01:15 Hydra: Krvelačná bestie

03:05 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti

07:25 Klenot.TV

09:40 Inga Lindström: Hlas srdce

06:30 Astro Boy I: Astro versus Atlas 7

06:55 Nexo Knights: Monster šéf

07:25 Nexo Knights: Dovolená

07:55 M*A*S*H 97
M*A*S*H 97

08:30 Autosalon

09:40 Ohnivý kuře: Sexuální bůh 83

11:45 Věřte nevěřte

13:45 Soudkyně Barbara

14:55 Kdo to ví?

10:55 Přístav II: Mazací služba 8

12:20 davinci

13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

14:50 Láska s vůní sušenek

16:05 Soudkyně Barbara

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

16:45 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti

18:55 Zprávy FTV Prima

19:40 Nejlepší počasí

19:45 Paparazzi

20:15 Kdo to ví?

21:25 Exkluziv Kateřiny Brožové

22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Železná srdce

23:10 Trans

Spravy.pozri.sk



Autobazar