tv program
Dnes je Nedeľa 28. mája 2017 meniny má Viliam
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
22.05.2017
Utorok
23.05.2017
Streda
24.05.2017
Štvrtok
25.05.2017
Piatok
26.05.2017
Sobota
27.05.2017
Nedeľa
28.05.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:35 Nickova pomsta

03:05 Vynes na horu svoj hrob

04:20 Naša Zoo 6/6

05:30 Správy RTVS "N"

06:20 Góly - body - sekundy

06:35 Seržant Murko

06:50 Náš Timmy

01:20 Zabijaci

03:40 Ťažko ho zabiť

05:15 Rodinné prípady

06:00 TELEVÍZNE NOVINY

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

02:40 NOVINY TV JOJ

03:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

04:50 NOVINY TV JOJ

05:35 NOVINY TV JOJ

06:35 KRIMI

07:10 Malý Mikuláš: Mikuláš upratuje

07:25 Martinka I.: Fúzik na súťaži 27/52

07:40 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a tajná miestnosť

08:05 Fidlibum

08:30 Trpaslíci

08:55 Daj si čas

09:30 Naša Zoo 6/6

10:55 On air

07:25 Kung Fu Panda III.

07:55 Tučniaky z Madagaskaru II.

08:20 Sheena, kráľovná džungle

10:55 Kredenc

07:05 NOVINY TV JOJ

08:10 Timon a Pumbaa III.

09:05 Simpsonovci XX. 16,17
Simpsonovci XX. 16,17

11:20 Slovensko chutí

12:00 Na krok od neba III.: Hlboko v tme 13/20

12:55 Na krok od neba III.: Špinavé peniaze 14/20

14:00 Vynes na horu svoj hrob

15:20 Záhady tela

11:25 Teória veľkého tresku I.

12:20 Rozchod!

14:35 Svadobné trapasy

11:15 SVET PODĽA EVELYN: Hviezdy a hovienka

12:00 Déja vu

14:30 Slečna zamilovaná

16:15 Čo ja viem

17:55 Cestou necestou: Panama

18:30 Postav dom , zasaď strom

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

16:20 Všetky moje ex

18:20 Smotánka

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

16:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADIME

17:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Záhady tela

21:15 Neskoro večer

22:10 Nickova pomsta

23:40 Na krok od neba III.: Hlboko v tme 13/20

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Mission: Impossible 5

23:10 Živý terč

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Tučniaky z Madagaskaru

22:40 Rokerky

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

06:00 Pod hladinou dunajských ramien

06:30 Lužné spoločenstvá

06:40 Kráľovná horských riek

01:30 Žiješ jenom 2x

01:55 Legendy záchranářství: Unikátní záchrany

02:30 Sama doma

04:00 Bydlení je hra

04:20 Zkus mít vkus

04:45 Na forbíně TM

05:00 Hobby naší doby

05:30 Události v regionech

06:00 Kouzelné bylinky

06:25 Polopatě

01:50 Stíny nad jezerem 6/7

02:40 Sousedé

03:10 Když žena trápí muže

03:25 V zajetí železné opony

03:40 Zatopené osudy: Kružberská přehrada

04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:25 Počesku

04:35 Vesničtí muzikanti

04:50 Cesty víry: Zvoníci sobě

05:50 Postřehy odjinud

06:00 Raníček

06:05 Atlas zvířat

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:55 Nick a Perry

07:25 Jazdi hlavou: Električka

07:30 Polícia

07:45 Energetika

08:00 Živá panoráma

08:30 Extrémne v horách

08:55 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy

09:10 Cyklopotulky

09:20 HiSTORY

09:25 Noc v archíve

10:25 Generácia

10:55 Televízny klub nepočujúcich

07:20 Lesní ženka

07:40 Usmívej se, lásko má

08:35 Otec Brown III

09:20 Gejzír

09:50 Columbo

07:05 Garfieldova show III

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Náš venkov: Jejich venkov

09:30 Ta naša kapela

10:00 Folklorika

10:25 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 5/10

10:55 Letecké katastrofy: Concorde v plamenech

11:20 Moja diagnóza: Skleróza multiplex - choroba tisícich tvárí

12:10 Spektrum vedy: Automobily, motory a výroba

12:40 ZvedaVEC: Život na baterky

12:55 Zrodení pod Poľanou

14:00 Farmárska revue

14:25 Halali

14:55 Test magazín
Test magazín

15:05 Kvarteto

15:35 Magazín Európskej ligy

11:05 Všechnopárty

12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava)

12:25 Hobby naší doby

12:50 Postřehy odjinud

13:00 Zprávy

13:05 Panenka z vltavské tůně

14:00 O Ptáku Ohniváku

11:40 Hitlerův vpád na východ: Oběti

12:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy: Sloužila jsem u Heydrichů

12:55 Atentát

14:35 Babylon

15:05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Napříč Sovětským svazem 9/13

15:30 Panství Downton VI 6/10

16:05 Deň "D" - podmorská odysea 1/2

16:55 Deň "D" - podmorská odysea 2/2

17:50 Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera

18:00 Povesť o Pustom hrade

18:30 Večerníček: Mať tak o koliesko viac!

18:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil

18:45 Futbal - Fortuna liga

16:25 Hercule Poirot XII

18:00 Ferdinandovy zahrady

18:25 Kluci v akci

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

16:20 Kamera na cestách: Hongkong, hvězda Dálného východu

17:15 Gratias Tibi - cena České televize

17:20 Volejbal: Kypr - Česko

21:10 Jeden deň: Jeden deň - 90 minút

21:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Rudolfa Biermanna

22:05 Most II.

23:05 Najhlbší ponor

20:00 Zázraky přírody

21:15 Fantomas se zlobí

22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a

22:50 Wallander

20:00 Vyhlídka na smrt

22:15 Kalifornie

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:50 Americký ninja 3

03:15 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:25 Návštevníci

01:55 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj

03:20 Inga Lindströmová: Zamilované ženy

04:50 Odložený prípad IV. 23/24

05:00 Smotánka

06:10 Inga Lindströmová: Zamilované ženy

10:05 Top aplikácie

10:20 Návštevníci

08:45 ŠPERKOMÁNIA

10:30 Rebelka z predmestia III. 12-13/13

12:55 Kobra 11 XII.

11:50 Doktorka Zoe III. 13-14/22

14:00 Odložený prípad IV. 23-24/24

15:55 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj

17:20 FORTUNA LIGA: MFK Ružomberok - FC DAC 1904 Dunajská Streda

19:30 Najväčšie tragédie Slovenska

17:55 Môj splnený sen

20:15 KNIGHT RIDER: Legenda sa vracia 10-11/19

22:10 Myšlienky vraha VII. 4-5/24

20:00 Princ na bielom koni

21:40 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme

23:45 Barbara Woodová: Kliatba rodu Pembertonovcov

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

02:35 Dobrodružstvo v oblakoch

04:00 Hoď svišťom 3

04:35 Keď sa má dom páčiť II. 3,4

05:25 Črepiny PLUS

06:05 Štyri svadby IV. 32

06:45 Štyri svadby IV. 33

02:05 Kriminálka Miami VI: Krém na opalování 6

02:45 Prásk

03:40 DO-RE-MI

04:20 Výměna manželek III

05:00 Novashopping

05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 27

06:25 Senzační Spiderman 8

06:50 Kačer Kabrňák II 7

02:40 Nic nás nerozdělí

05:30 Muž, který dopadl Eichmanna

07:30 Forky, vtipky XXVI.

08:45 NOVÁ ZÁHRADA

09:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

10:55 Keď sa má dom páčiť II. 3,4

07:15 Příběhy Toma a Jerryho II 2

07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 9

08:05 Princezna husopaska

09:15 Tanec s vášní: Rozbal to!

08:15 Odložené případy V 7
Odložené případy V 7

09:05 Odložené případy V 8
Odložené případy V 8

09:55 Superman 4

12:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York V. - PREMIÉRA 9

13:15 NA CHALUPE

14:15 PANELÁK XVI. 14

15:45 Dobrodružstvá Žltého psa

11:05 Koření: Všechny vůně světa

12:00 Volejte Novu

12:35 Rady ptáka Loskutáka

13:50 Výměna manželek III

15:00 Španglicky snadno a rychle

11:35 Teleshopping

12:00 Mrtvý bod II 16

12:50 Mrtvý bod II 17

13:40 Dostaňte agenta Smarta

15:45 Zachraňte Willyho

17:30 Vraždy v Midsomeri X. 1/8

19:35 Hoď svišťom 3

17:35 Ochránce

19:30 Televizní noviny

17:50 Rafťáci

20:35 Nebezpeční susedia

22:25 "Což takhle dát si špenát"

20:20 Čarodějův učeň

22:20 Nic nás nerozdělí

20:00 Matrix

22:35 Královna Alžběta

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:30 Nebezpečné vztahy

02:30 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:55 Vražedné pobřeží

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

02:05 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje

04:00 Utta Danella: Svatba na venkově

06:30 Max Steel I: Pokračovatel 12

06:55 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují hon na velikonoční vajíčka 18

07:25 Klenot.TV

09:40 Rosamunde Pilcher: První nebo druhá

07:25 Tlapková patrola 19

07:55 Jen počkej, zajíci!

08:15 M*A*S*H 188
M*A*S*H 188

08:55 Autosalon

10:10 Ohnivý kuře II: Nejlepší kámoška 21

11:45 Kutil Adam

12:20 Soudkyně Barbara

13:40 Kdo to ví?

14:55 Soudce Alexandr

11:25 Přístav II: Slečna Tereza Marplová 21

12:50 davinci

13:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

15:05 Kamarád do deště

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:05 Naše počasí

19:10 Nebezpečné vztahy

16:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:10 Emilie Richards: Láska na Novém Zélandu

22:00 Exkluziv Kateřiny Brožové

22:45 Kurňa, co to je?

20:15 Máme rádi Česko

22:00 Dnes zemřeš

23:55 Carrie

Spravy.pozri.sk



Autobazar