tv program
Dnes je Piatok 24. marca 2017 meniny má Gabriel
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.03.2017
Utorok
21.03.2017
Streda
22.03.2017
Štvrtok
23.03.2017
Piatok
24.03.2017
Sobota
25.03.2017
Nedeľa
26.03.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:20 Na krok od neba III.: Syn hviezd 1/2

01:10 Na krok od neba III.: Syn hviezd 2/2

02:10 Zem spieva

04:50 Robin Hood III: Nepriateľ môjho nepriateľa 11/13

01:00 Hostel 3

03:30 Bod zlomu

05:15 Rodinné prípady

01:10 Skutoční muži plačú

03:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

04:05 PRÁZDNINY: Všade dobre, na chalupe najlepšie! 10

05:00 SÚDNA SIEŇ

05:45 NOVINY TV JOJ

06:20 Správy RTVS "N"

07:10 Počasie

07:20 Levík Raa Raa: Hugo hlučným levíkom

07:30 Požiarnik Sam IX

07:40 Malý Mikuláš: Milá spomienka

07:55 Martinka I.: Martinkin strom 9/52

08:10 Ako si vycvičiť drakov 2: Nočný bes 3/20

08:30 Fidlibumove rozprávky

09:00 Trpaslíci

09:30 Daj si čas

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

07:10 Tučniaky z Madagaskaru I.

07:40 Zlé správy pre Medveďov

06:35 KRIMI

07:05 NOVINY TV JOJ

08:05 Zabi nudu!

08:15 Timon a Pumbaa III.

09:10 Simpsonovci XIX. 17,18
Simpsonovci XIX. 17,18

11:30 On air

11:55 Slovensko chutí

12:40 Zem spieva

14:30 Na krok od neba III.: Syn hviezd 1/2

10:40 Teória veľkého tresku I.

11:10 Protivné baby 2

13:10 Chlap na roztrhanie

10:45 Dovidenia, stará mama!

11:20 INKOGNITO

14:00 X-Men: Wolverine

15:20 Na krok od neba III.: Syn hviezd 2/2

16:25 Posledný vlak z Gun Hillu

17:55 Cestou necestou: Hurgada

18:30 Postav dom , zasaď strom

15:20 Tvoja tvár znie povedome

18:20 Smotánka

16:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

18:00 PRÁZDNINY: Všade dobre, na chalupe najlepšie! 10

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Zem spieva

22:05 Neskoro večer

23:00 Posledný vlak z Gun Hillu

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Bod zlomu

22:45 Vražedná hra

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Príšerky: Univerzita

22:45 Previnenie

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:25 Správy RTVS "N"

01:20 Banánové rybičky
Banánové rybičky

01:55 DoktorKA

03:50 Sama doma

05:00 Hobby naší doby

05:30 Události v regionech

01:35 Batesův motel IV: Všude dobře, doma nejlíp 7/10

03:20 Cestománie

03:45 Doktoři 6/8

04:35 Cesty víry: Břímě farářských dětí

05:50 Postřehy odjinud

06:35 Autosalón

07:25 Polícia

07:40 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nákladné autá

07:45 Separé

08:00 Živá panoráma

08:30 Televíkend

08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Turčianske Teplice.

09:05 Bežkopotulky

09:20 HiSTORY

09:25 Retro noviny

09:50 Československý filmový týždenník

06:25 Polopatě

07:40 O třech vandrovnících

08:10 Columbo

09:45 Gejzír

06:05 Můj mazlíček a já

06:20 Tygřík Arnoštek

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:55 Nick a Perry

07:05 Garfieldova show III

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Náš venkov: Na křížové cestě

09:25 Ta naša kapela

09:55 Folklorika

10:10 Slovenský piatok

10:40 Generácia

11:05 Televízny klub nepočujúcich

11:30 Moja diagnóza: Počítanie ovečiek (spánkové apnoe)

12:25 Spektrum vedy: Stroje pre práškové technológie

12:50 Nové technológie: Gemini

13:05 ZvedaVEC: Rozptýlená výroba energie

13:20 Kapura

14:00 Farmárska revue

14:25 Na rybách - Petrov zdar

14:55 Test magazín: Biely nebalený chlieb
Test magazín: Biely nebalený chlieb

10:15 Všechnopárty

11:10 Otec Brown III

12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:25 Hobby naší doby

12:50 Postřehy odjinud

13:00 Zprávy

13:05 Princezna za dukát

13:50 O Terezce a paní Madam

14:40 Kristian

10:25 Bonbónky světa

10:40 Letecké katastrofy: 28 osudných sekund

11:30 Hitlerovy děti: Svádění

12:25 Vláda: Hříšníci minulosti 26/30

13:25 Babylon

13:50 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Dobrodružství a přátelství 3/13

14:15 Klukanda

15:05 Kvarteto

15:35 Ľadové objatie Svalbardu 1. časť

16:00 Ľadové objatie Svalbardu 2.časť

16:30 IPC MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 2016 V TANEČNOM ŠPORTE NA VOZÍKU

17:10 Magazín Ligy majstrov

17:45 Môj otec

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:40 Zázračný pes

18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM

18:50 Pán zametač Silvester

18:55 Príbehy malých cestovateľov

16:20 Hercule Poirot X

17:55 Kočka není pes

18:25 Kluci v akci

18:55 Události za okamžik a počasí

15:35 Skrytá království přírody: Pod širým nebem

16:30 Kamera na cestách: Nádherná

17:20 Zázračná planeta: Gorilí tlupa a já 2/2

18:15 Vínečko III 5/8

18:45 Večerníček

18:55 Podzemní Čechy: Podzemní lomy 6/10

19:05 O deťoch a zvieratkách

19:15 Rozprávky z krajiny vychádzajúceho slnka

19:20 Otecko sa mi nepáči

19:35 Zázračný miniateliér

19:40 Bola raz jedna opera: Režisér

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Anjeli strážni: Jozefa Golonku

20:35 Prvý transport

21:30 Kukačka v temném lese

23:05 Most II.

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

20:00 Ceny Thálie 2016

21:45 Všichni moji blízcí

23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23:25 Mladý Montalbano II

19:20 Na cestě po Tenerife

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 V tajné službě Jejího Veličenstva

22:25 Můj soused zabiják 2

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

00:20 Smrtiaca zbraň

03:00 Detonátor

04:30 ŠPORTOVÉ NOVINY

04:40 Myšlienky vraha V. 21/23

05:30 CRAZY TV

01:50 Leto v Škótsku

04:20 Inga Lindströmová: Splnený sen

06:15 Katie Ffordová: Keď láska bolí

08:30 Taká obyčajná rodinka V.

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Top aplikácie

10:20 Psych, s. r. o. VII. 10-12/16

13:10 Kobra 11

11:50 Gossip Girl VI. 7-8/10

14:00 Odložený prípad III. 17-18/23

16:15 Lovci pokladov I. 3-4/10

18:10 NCIS: New Orleans II. 18-19/24

15:55 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky

17:55 Ľúbostný list

20:15 Fantomas kontra Scotland Yard

22:25 Myšlienky vraha V. 21-22/23

20:00 Srdcová záležitosť

21:40 Inga Lindströmová: Splnený sen

23:45 Katie Ffordová: Keď láska bolí

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

00:10 Letecké katastrofy XII. 12

01:10 Vzdušné bojové súboje 2

02:15 Pach krvi 6: Krvavý hotel

03:40 NOVÉ BÝVANIE

04:30 Hotelové Áno, šéfe! II. 7,8/8

05:25 Nové bývanie

05:55 Štyri svadby IV. 42/42

00:45 Bestie

03:20 Prásk

04:05 Výměna manželek III

05:10 Novashopping

01:30 Ďábelská hra

03:45 Bestie

05:25 Geronimo

06:40 Štyri svadby Veľká Británia 1/10

07:30 Klenot TV

08:50 NOVÁ ZÁHRADA

06:10 Lišákoviny

06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 5

06:55 Spiderman 3

07:15 Avengers: Sjednocení II 15

07:40 Looney Tunes: Úžasná Show II 10

08:05 Tučňáci z Madagaskaru 17

08:30 Krok za krokem VI 23

08:50 Tvoje tvář má známý hlas III

07:05 Neporazitelný Superman

08:20 Odložené případy 16
Odložené případy 16

09:05 Odložené případy 17
Odložené případy 17

11:05 Keď sa má dom páčiť 11

11:35 Naj bývanie Miami 8/8

12:55 NA CHALUPE

13:55 Hotelové Áno, šéfe! II. 7,8/8

11:30 Koření: Všechny vůně světa

12:25 Volejte Novu

13:00 Rady ptáka Loskutáka

13:55 Tipy ptáka Loskutáka

14:10 Výměna manželek III

10:10 Hlava státu

11:55 Teleshopping

12:20 Mrtvý bod 21

13:10 Mrtvý bod 22

14:05 Dobrodružství Hucka Finna

15:50 Umenie zapadnúť

17:35 Vraždy v Midsomeri XIII. 8/8

15:35 Čtyřicítka na krku

17:20 Můj auťák Brouk

16:05 101 dalmatinů

18:00 Plán útěku

19:40 Hoď svišťom 11

20:35 Neporaziteľný

22:30 Umenie zapadnúť

19:30 Televizní noviny

20:15 Řachanda

22:25 Agent bez minulosti

20:00 Pompeje

22:00 Annabelle

23:50 Projekt X

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII

01:30 Na plac!: Šance pro herce z ulice

01:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

00:20 Halloween II

02:25 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů

07:25 Klenot.TV

09:40 Inga Lindström: Probuzená vášeň

06:30 Astro Boy II: Pták ohnivák 10

06:55 Ninjago

07:25 Ninjago: Umění tiché pěsti

07:55 Autosalon

09:00 Autosalon Extra

09:25 Ohnivý kuře II: Mike medium Rare 3

11:40 Kutil Adam

12:20 Kdo to ví?

13:35 Soudce Alexandr

14:50 Soudkyně Barbara

10:50 Přístav II: Jedno tělo, jedna duše 12

12:10 davinci

13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

14:40 Já to tedy beru, šéfe

16:00 Nový začátek

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

16:45 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů

18:55 Zprávy FTV Prima

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

20:10 Inga Lindström: Dívka z majáku

22:00 Exkluziv Kateřiny Brožové

22:45 Kurňa, co to je?

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Modrý kód 2017

22:20 Nebezpečný mstitel

Spravy.pozri.sk



Autobazar