tv program
Dnes je Štvrtok 19. januára 2017 meniny má Drahomíra
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
16.01.2017
Utorok
17.01.2017
Streda
18.01.2017
Štvrtok
19.01.2017
Piatok
20.01.2017
Sobota
21.01.2017
Nedeľa
22.01.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:25 Na krok od neba II. 1/16

01:25 Na krok od neba II. 2/16

02:15 Výmena

04:35 Robin Hood III: Príčina a následok 2/13

05:15 Správy RTVS "N"

00:30 Colombiana

02:25 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční

04:05 Teória veľkého tresku VIII.

05:05 Rodinné prípady

00:40 Hrôzostrašná noc 2

02:25 KRIMI

02:50 NOVINY TV JOJ

03:35 MOJA PRVÁ DOVOLENKA

04:20 PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 1/10

05:25 SÚDNA SIEŇ

06:05 Góly - body - sekundy

06:20 Lilin ostrov pokladov

06:25 Poštár Pat I

06:40 Kniha džunglí II.

06:55 Malý rytier Trenk

07:20 Levík Raa Raa: Raa Raa a jeho skupina

07:30 Požiarnik Sam VIII.: Stratená Lily

07:40 Prasiatko Peppa II: Hviezdy

07:45 Prasiatko Peppa II: Ockove narodeniny

07:50 Garfield III.

08:05 Ako si vycvičiť drakov: Kto verí drakom

08:30 Fidlibum

08:55 Trpaslíci

09:20 Daj si čas

09:55 Arabela sa vracia: Osudové jablko 6/26

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

07:45 Hotel pre psov

09:50 Teória veľkého tresku VIII.

06:10 NOVINY TV JOJ

06:55 KRIMI

07:20 NOVINY TV JOJ

08:05 Zabi nudu!

08:15 Káčerovo

09:05 Simpsonovci XVIII. 22/22
Simpsonovci XVIII. 22/22

09:35 Simpsonovci XIX. 1/20
Simpsonovci XIX. 1/20

10:25 Robin Hood III: Príčina a následok 2/13

12:00 On air

12:30 Na krok od neba II. 1/16

13:25 Na krok od neba II. 2/16

14:30 Matka, pomôž mi 3/4

11:00 Pozri, kto to hovorí

13:05 Poliš z obchoďáku

10:55 Dr. Dolittle 4

12:40 Hooten a Lady: Lovci pokladov 3,4

14:40 Anderssonovci na cestách

16:20 Milujem Slovensko

17:55 Cestou necestou: Island

18:30 Postav dom , zasaď strom

15:05 Harry Potter a Tajomná komnata

18:20 Smotánka

16:50 MOJA PRVÁ DOVOLENKA

18:00 PRÁZDNINY: Ide sa na chalupu! 1/10

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Výmena

22:40 Matka, pomôž mi 3/4

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 V oku tornáda

22:15 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Hooten a Lady: Lovci pokladov 5,6

22:50 Sezóna zabíjania

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:25 Správy RTVS "N"

00:25 DoktorKA

01:20 Banánové rybičky
Banánové rybičky

02:00 Bydlení je hra

02:25 Sama doma

03:55 Chalupa je hra

04:20 Pod pokličkou

04:40 Zahrada je hra

05:00 Hobby naší doby

05:30 Události v regionech

00:25 Černé zrcadlo: Celá tvá minulost

01:15 Cestománie

01:45 Cesty víry: Duchovní doteky Ladi

02:10 Nenasytný národ

02:40 V zajetí železné opony

02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:15 Babylon

03:40 Ze ZOO do ZOO

04:05 Maršov

04:25 Sabotáž

04:50 Osudové okamžiky

05:50 Postřehy odjinud

06:05 Vládcovia výšin

06:25 Život v bielom rúchu

06:55 Technické pamiatky: Čaro pary sa vracia

07:10 Polícia

07:20 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici

07:25 Profesionál

07:40 Separé

08:00 Živá panoráma

08:30 Televíkend

08:55 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince.

09:05 Bežkopotulky

09:20 HiSTORY

09:25 Noc v archíve: Julo Satinský v archíve

07:05 Sedmero krkavců

08:05 Začalo to karafiátem

09:30 Gejzír

06:05 Atlas zvířat

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:55 Nick a Perry

07:05 Garfieldova show II

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Náš venkov: Toť můj sad!

09:25 Ta naša kapela

09:55 Folklorika

10:25 Generácia

10:50 Televízny klub nepočujúcich

11:20 Moja diagnóza: "Okuliare" ukryté v očiach

11:45 VAT: Prvý slovenský elektrický skúter

12:15 Nové technológie : Vzorka č.82

12:25 ZvedaVEC: Biopalivá

12:40 JE BLAHO TU?

14:00 Farmarská revue

14:30 Obyčajní chlapci

14:55 Test magazín
Test magazín

10:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Otázka alibi 3/10

12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:25 Hobby naší doby

12:50 Postřehy odjinud

13:00 Zprávy

13:05 O labuti

14:05 Dům U tří vlaštoviček

14:55 Divá Bára

10:25 Letecké katastrofy: S tajfunem v patách

11:10 Lusitania: 18 minut, které otřásly světem

12:00 Neznámá Indonésie

12:50 Vláda - první část: Co ztratíš uvnitř, získej navenek 17/30

13:50 Babylon

14:20 Tři mušketýři

15:05 Kvarteto

15:35 XV. ME vo futbale vo Francúzsku

16:40 Herecké legendy: Magda Vášáryová

16:55 Netrpezlivosť srdca

18:30 Večerníček: Pod zelenou horičkou

18:40 Lilin ostrov pokladov

18:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE

18:50 Poštár Pat I

16:10 Hercule Poirot

17:55 Kočka není pes

18:25 Kluci v akci

18:55 Události za okamžik a počasí

16:05 Divoká Brazílie: Období sucha

16:55 Kamera na cestách: Malajsie, perla jihovýchodní Asie

17:50 Zázračná planeta: Rybařící levharti

18:45 Večerníček

18:50 Vyhnáni po Chartě: Jan Bednář 5/5

19:05 Kniha džunglí II.

19:15 Malý rytier Trenk

19:40 Kniha džunglí - Safari

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni paralympionika Jozefa Metelku

20:35 Iba deň

22:00 Domček z karát 3

23:00 Domček z karát 4

23:55 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Sedem rokov nestačilo

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

20:00 Zázraky přírody

21:10 Návrat sedmé roty

22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

22:40 Komisař Montalbano

19:20 Istrijské variace

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Vinnetou - Poslední bitva

22:10 Okupace: Srpen 5/10

22:55 Okupace: Září 6/10

23:45 Batesův motel III: Jáma 8/10

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

00:30 Blade

02:30 Kráľ Škorpión 2: Zrod bojovníka

04:10 ŠPORTOVÉ NOVINY

04:20 Šokujúce policajné videá

01:55 Inga Lindströmová: Korenie lásky

03:20 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali

04:50 Bolesti slávnych V. 9/13

06:15 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali

08:30 Taká obyčajná rodinka III.

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:15 Ľudia zajtrajška 7-9/22

12:50 Kobra 11

11:50 Doktorka Zoe III. 21-22/22

14:00 Bolesti slávnych V. 9-10/13

16:00 Mušketieri II. 5-6/10

18:10 NCIS: New Orleans I. 5-6/23

15:50 Inga Lindströmová: Oslava

17:50 Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

20:15 Lasko: Päsť Božia 3-4/7

22:00 Spartakus: Vojna zatratených 3-4/10

20:00 Inga Lindströmová: Korenie lásky

22:00 Rosamunde Pilcherová: Šípy vášne

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

00:50 Šokujúce rodinné tajomstvá 4

01:50 Zúfalí šoféri 4

02:30 30 nocí paranormálnych javov

03:50 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3

04:25 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 4

05:20 Liga snov V. 7

05:40 TOP STAR

05:55 Štyri svadby III. 6

00:15 Vražda v Bílém domě

02:05 Krok za krokem VI 11

02:30 Volejte Novu

03:25 DO-RE-MI

04:05 Výměna manželek II

05:00 Novashopping

01:30 Boj o přežití

02:55 Hrdost a sláva

06:40 Štyri svadby III. 7

07:30 Klenot TV

08:50 NOVÁ ZÁHRADA

06:05 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 5

06:35 Monstra vs. Vetřelci 11

06:55 Myšák Stuart Little 10

07:20 Show Toma a Jerryho 18

07:45 Lví hlídka 23

08:10 Krok za krokem VI 11

08:30 Neuvěřitelná cesta

06:10 Goofy na výletě

07:25 Mentalista IV 6

08:10 Mentalista IV 7

09:00 Láska ke hvězdám 13

09:50 Sledování

11:10 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA

12:00 Martin a Venuše

14:10 Prázdna kolíska

11:45 Volejte Novu

12:25 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček?

14:25 Výměna manželek II

11:50 Teleshopping

12:15 Mrtvý bod 3

13:00 Mrtvý bod 4

13:50 Doktor Hollywood

16:25 Ako porodiť a nezblázniť sa

18:45 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 4

15:50 Dům u jezera

17:45 Malá mořská víla

15:45 Zachraňte Willyho 3

17:25 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň

19:50 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3

20:30 Kameňák

22:45 Letecké katastrofy XII. 3

23:50 Jedinečné letisko v Dubaji 3

19:30 Televizní noviny

20:20 Iron Man 2

22:35 Boj o přežití

20:00 Happy Feet 2

21:45 Swordfish: Operace Hacker

23:45 Týden bez závazků

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI

01:05 Nebezpečné vztahy

02:05 NAŠE ZPRÁVY

02:40 NAŠE ZPRÁVY krimi

03:00 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:35 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:45 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

00:55 Doupě vlků

02:45 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13

03:45 Komisař Rex II: Únos 11
Komisař Rex II: Únos 11

06:30 Klenot.TV

08:45 Lilly Schönauer: Náhodné setkání

06:30 Max Steel I: Lavina 7

06:55 Nexo Knights: Klub komiků

07:25 Nexo Knights: Fortrex a Frmol

07:55 Autosalon

09:10 Ohnivý kuře: Pokaždý se to zvrtne! 73

10:50 Věřte nevěřte

13:45 Soudkyně Barbara

14:55 Kdo to ví?

10:25 Přístav II: Sexuální harašení 3

11:45 TEMNÝ KRAJ: Čarodějnice 1/2

13:10 Víkend plný zmatků

16:05 Soudkyně Barbara

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:10 Siska VII: Rodinný trojúhelník 13

16:30 Komisař Rex II: Únos 11
Komisař Rex II: Únos 11

17:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

18:55 Zprávy FTV Prima

19:10 Nebezpečné vztahy

20:10 Inga Lindström: Romance u jezera

22:00 Exkluziv Kateřiny Brožové

22:45 Vtip za stovku!

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Koupili jsme zoo

22:55 Únos z vězení

Spravy.pozri.sk



Autobazar