tv program
Dnes je Streda 29. marca 2017 meniny má Miroslav
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:20 Reportéri

02:55 Dámsky klub

04:25 Správy RTVS "N"

05:20 Správy RTVS "N"

06:10 Góly - body - sekundy

06:30 Počasie

06:40 Tajomstvo mojej kuchyne

01:20 Mentalista VII. 2/13

02:10 NCIS: Los Angeles I. 23/24

02:50 Mama I. 15-16/22

03:55 Zámena manželiek

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:25 Kosti VIII. 8

02:15 KRIMI

02:40 UHÁDNI MÔJ VEK

03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:00 SÚDNA SIEŇ

04:50 NOVINY TV JOJ

05:35 KRIMI

06:05 NOVINY TV JOJ

07:20 Test magazín: Biely nebalený chlieb
Test magazín: Biely nebalený chlieb

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Postupim

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy V.: Stratený 12/14

10:00 Diagnóza: Vražda: Obhajoba vraždy

08:30 Zámena manželiek

09:50 Rodinné prípady

07:15 ČERT NIKDY NESPÍ

08:30 SÚDNA SIEŇ

09:30 SÚDNA SIEŇ

10:35 DIVOKÉ KONE 21

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta V. 2/13

15:30 TV ŠANCA

11:50 Mentalista VII. 2/13

12:50 FARMA

14:10 FARMA - DUEL

12:00 NOVINY O 12:00

12:35 TOP STAR

13:00 Stratené duše IV. 10

14:00 SÚDNA SIEŇ

15:00 POLICAJTI V AKCII

16:25 Úžasné krajiny: Cinque Terre

16:50 Neskoro večer

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Banklady

22:15 Reportéri

22:50 Sanitka II. 12/13

23:45 Správna Agáta V. 2/13

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Horná Dolná

21:40 FARMA

22:50 Kredenc

23:30 Mama I. 15-16/22

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 INKOGNITO

22:00 INKOGNITO

23:20 SEDEM

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

06:00 Orol krikľavý

06:30 Dopraváčik uja Sládka

06:35 STOJ! POZOR! CHOĎ!

06:50 Máša a medveď II

06:55 Šmolkovia

01:05 Kde bydlely princezny

01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

01:50 Sváteční slovo spisovatelky Petry Dvořákové

02:00 Holubí andante

02:50 Dobré ráno

05:00 Korbáček nebo korbáčik?

05:30 Zajímavosti z regionů

05:59 Studio 6

01:25 Neznámá Země - Svět podle Thora

01:40 Queer: Travesti po anglicku

02:10 Tábor 14

03:05 Český Babylon

03:30 Divnopis

03:35 Řemenářská sláva

03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:20 Divočina bez hranic

04:45 Miluj mě, jestli to dokážeš

05:05 Ochránce

05:35 Královna Ester

05:59 Dobré ráno

07:10 Dráčik Tabaluga

07:35 Vstúpte do sveta tanca

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASTARCI

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Separé

08:50 Encyklopédia slovenských obcí: Špania Dolina

09:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Turčianski olejkári

09:30 Tvárou v tvár

09:55 Polícia

10:10 Jazdi hlavou: Telefonovanie

10:15 Delenie majetku

10:50 Zahraj mi,muzika,pekne

09:00 Otec Brown III

10:00 168 hodin

10:30 Četníci z Luhačovic: Dražba

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Kamera na cestách: Nádherná

09:55 Velké stroje zblízka: Letadlová loď

10:40 Zapomenutý faraon

11:30 Obedníček: Pa a Pi

11:35 Ebb a Flo

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY

11:55 Živá panoráma

12:20 Bežkopotulky

12:30 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky.

12:40 Orientácie

13:10 Generácia

13:35 Televízny klub nepočujúcich

14:55 ZvedaVEC: Rozptýlená výroba energie

15:00 Muzikál, divadelná eufória

15:30 Národnostný magazín: Slovanský

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy IV

14:45 Ukradená babička

14:55 Abeceda hvězd

15:50 Kojak II

11:15 Podzemní Čechy: Město pod Prahou 7/10

11:40 Babylon

12:10 Na pomoc životu - rakovina prsu

12:30 Cesty víry: V univerzitním apoštolátu

12:55 Televizní klub neslyšících

13:25 Československý filmový týdeník 1967 1140/2379

13:40 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty

14:05 Grigny - stav nouze

15:15 Dobrodružství vědy a techniky

15:45 Zvířata v životě člověka: Opice

16:25 Autosalón

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slov.obcí: Kurov

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta: Svidník

18:10 Poklady Slovenska: Zabudnutí ľudia

18:20 (Ne)celebrity: Tomáš Plaszký - Príbeh o bábkohercovi

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Ebb a Flo

18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - TRPASTARCI

18:45 Šmolkovia

19:00 Dráčik Tabaluga

19:20 Vstúpte do sveta tanca

19:35 Zázračný miniateliér

19:40 Bola raz jedna opera: Scénograf

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:35 Letecké katastrofy: 28 osudných sekund

17:25 Vzestup a pád NSDAP: Zrození nacismu 1/10

18:15 Řeky Otakara Štěrby

18:45 Večerníček

18:55 proStory: Monitor venkova

19:20 Poutní místa: Filipov

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Radosť zo života: Dušan Pašek

21:05 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Debakel

22:00 Správy a komentáre

23:50 Správy RTVS "N"

20:00 Labyrint II. 3/7

21:00 Čtvrtá hvězda: Zásek 7/12

21:30 Reportéři ČT

22:09 Výsledky losování Šťastných 10

22:10 Legendy kriminalistiky: Torzo

22:45 Na stopě

23:10 Kriminalista

20:00 Hitlerovy děti: Oddanost

21:00 Velké stroje zblízka: Megavrtulník

21:50 Štvanice

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:05 Banco Casino Masters

01:25 Hráč: Na život a na smrť 8-9/9

02:50 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:00 Mr. GS

05:35 CRAZY TV

06:00 Aj múdry schybí

01:30 Priatelia

02:10 Adela show

03:05 Smotánka

04:00 L.O.V.E.

05:20 Smotánka

06:00 Chlapi neplačú

06:50 Sandhya - svetlo môjho života

08:30 Walker, texaský ranger VIII. 24/24

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Gossip Girl VI. 7/10

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:00 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:05 Sherlock Holmes: Pyramída hrôzy

14:15 Uhol pohľadu

15:55 Policajt v Beverly Hills 3

12:20 Srdcová záležitosť

14:35 Sandhya - svetlo môjho života

15:30 Chlapi neplačú

17:55 Top aplikácie

18:10 NCIS: Los Angeles I. 23-24/24

16:35 Skrytá vášeň 91-92/188

18:30 Priatelia

19:30 Mentalista

20:15 Smrtonosná zbraň 2

22:50 Vymáhači

20:15 Varte s nami

20:30 Vymenené životy 246-247

22:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22

23:50 Stratená duša III. 9-10/13

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:50 Profesionáli III.: Kšefty s deťmi 7

02:35 Ninja Factor II. 36,37

03:15 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10

04:00 Zákon gangu VI. 1/13

05:05 Hoď svišťom 12

05:35 Keď sa má dom páčiť 12

05:55 Štyri svadby Veľká Británia 2

06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 3

01:05 Odložené případy: Pozdní návraty 19
Odložené případy: Pozdní návraty 19

01:45 Dva a půl chlapa 16

02:05 Střepiny

02:30 Áčko: Zradilo mě vlastní dítě!

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Chci dítě! 121
Ordinace v růžové zahradě: Chci dítě! 121

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

02:25 Zabiják Joe

04:45 90210: Nová generace V 17

05:45 90210: Nová generace V 15

06:25 90210: Nová generace V 16

07:30 Klenot TV

08:50 Vzdušné bojové súboje 2

10:05 Vraždy v Midsomeri XIII. 8/8

08:55 Novashopping

09:10 Ulice 3215

10:05 Koření: Všechny vůně světa

07:05 Neporazitelný Superman

08:20 Na život a na smrt

10:05 Pompeje

12:20 Nezvestní 8/25

13:15 Profesionáli III. 6

14:15 Fórky, vtipky XXIII.

15:10 Ninja Factor II. 36,37

11:50 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa 16

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Chci dítě! 121
Ordinace v růžové zahradě: Chci dítě! 121

14:05 Odložené případy: Předsevzetí 18
Odložené případy: Předsevzetí 18

15:00 Odložené případy: Pozdní návraty 19
Odložené případy: Pozdní návraty 19

15:55 Kriminálka Miami IV: Do vytracena

11:50 Teleshopping

12:15 Čtyřicítka na krku

13:55 Teleshopping

14:15 Dobrodružství Hucka Finna

16:10 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10

17:10 Vtierka Castle II. 11,12

18:55 Simpsonovci XXI. 17
Simpsonovci XXI. 17

19:30 Profesionáli III.: Kšefty s deťmi 7

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3216

19:30 Televizní noviny

16:20 Zase ona!

18:15 Můj auťák Brouk

20:35 Znamenie beštie

22:25 Znamenie beštie 2

20:20 Policie Modrava: Letenka do Ria 3

21:30 Robinsonův ostrov

22:30 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 5

23:25 Vražedná čísla: Lovci lidí 13
Vražedná čísla: Lovci lidí 13

20:00 Zaříkávač koní

23:10 Odpočívadlo 2: Neohlížej se

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:55 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:25 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:25 Klenot.TV

02:35 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10
Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10

03:20 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11
Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11

04:05 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21

06:10 Astro Boy II: Atlas se vrací 12

06:35 Ninjago: Blackout

08:40 Soudkyně Barbara

09:45 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Kletba zlatého mistra

07:50 M*A*S*H 127
M*A*S*H 127

08:45 M*A*S*H 128
M*A*S*H 128

09:15 Jake a tlusťoch III: A ještě jednu na cestu 14

10:15 Rosamunde Pilcher: Stará láska nerezaví

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch III: Pozdní lítost 15

13:20 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10
Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10

14:25 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11
Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11

15:25 Policie Hamburk I: Dlouhá cesta zpátky 21

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Máma

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Můžu dál?

21:25 Nůžky, prosím!

22:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:35 Vtip za stovku!

20:15 Modrý kód: Kůl v srdci 3

21:30 Jste to, co jíte

22:45 Castle na zabití IV: Démoni 6

23:40 Soudní síň: Máma

Spravy.pozri.sk



Autobazar