tv program
Dnes je Streda 24. mája 2017 meniny má Ela
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
22.05.2017
Utorok
23.05.2017
Streda
24.05.2017
Štvrtok
25.05.2017
Piatok
26.05.2017
Sobota
27.05.2017
Nedeľa
28.05.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:45 Reportéri

03:15 Dámsky klub

04:45 Správy RTVS "N"

05:55 Správy RTVS "N"

06:50 Počasie

06:55 Postav dom , zasaď strom

01:50 NCIS: Los Angeles IV. 16-17/24

03:15 Mama II. 5-6/22

03:55 Zámena manželiek

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:30 Nezvestní 15

02:25 KRIMI

03:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY

04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:50 NOVINY TV JOJ

05:00 NOVINY TV JOJ

05:55 KRIMI

06:30 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Dom jurta - Francúzsko

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Staré rany - 1.časť 1/16

10:00 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 1.časť

08:50 Zámena manželiek

10:00 Rodinné prípady

07:40 OCHRANCOVIA

08:50 POLICAJTI V AKCII

09:50 SÚDNA SIEŇ

10:55 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Postav dom , zasaď strom

14:30 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad

14:35 Správna Agáta VII. 9/13

15:30 TV ŠANCA

12:00 Monk IV.

13:00 FARMA

14:00 FARMA - DUEL

12:00 NOVINY O 12:00

12:20 TOP STAR

12:45 Stratené duše V. 21

13:40 OCHRANCOVIA

14:45 POLICAJTI V AKCII

15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Culver city - Los Angeles

17:35 5 proti 5

18:15 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Nahý medzi vlkmi

22:05 Reportéri

22:40 DOKTOR MARTIN: Vyhadzov 2/8

23:35 Diagnóza: Vražda: Posadnutosť 1.časť

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Horná Dolná

21:50 FARMA

22:50 Kredenc

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 INKOGNITO

22:00 INKOGNITO

23:30 SEDEM

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:15 Správy a komentáre

01:40 Správy- Hírek

06:00 MS v kocke

06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "M"

06:35 Sládkova abeceda: Písmeno "N"

06:45 Máša a medveď II

06:50 Garfield III.

01:10 GEN - Galerie elity národa

01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava)

01:50 Sváteční slovo katolického kněze Milana Palkoviče

02:00 Všechnopárty

02:50 Dobré ráno

05:30 Zajímavosti z regionů

05:59 Studio 6

02:25 Pevnosti: Hradec Králové

02:40 Queer: Hnusáci a úchyláci

03:10 Dějiny podle soudružky učitelky

03:35 V zajetí železné opony

03:50 Zatopené osudy: Vranovská přehrada

04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:35 Návraty

04:50 Divnopis

04:55 Ještě jsem nedokouřil své poslední viržínko

05:00 Cestománie

05:30 Klenoty naší krajiny: Poodří

05:59 Dobré ráno

07:05 Seržant Murko

07:15 Dobrodružstvá myšiek

07:35 O deťoch a zvieratkách

07:45 Zázračný miniateliér

07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Sedem životov

08:00 Živá panoráma

08:30 Mixzóna

09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Lesk kremnických mincí

09:20 Tvárou v tvár

09:45 Polícia

10:00 Jazdi hlavou: Nebezpečný náklad

10:05 Chlapček vrabček

09:00 Otec Brown III

09:45 Po stopách hvězd

10:15 Čtyři vraždy stačí, drahoušku

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Kamera na cestách: Kolumbie plná kontrastů

09:55 Melodie podzemí

11:05 Ej, husári

11:30 Obedníček: Jurošík

11:35 Seržant Murko

11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA

12:00 Živá panoráma

12:30 Cyklopotulky

12:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec

13:00 Orientácie

13:25 Generácia

13:50 Cesta

15:00 ZvedaVEC: Nové jadrové zdroje

15:05 II. svetová vojna v archíve: Čítanie z knihy života

15:35 Národnostný magazín: Slovanský - PUĽS 60 rokov

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy VI

14:50 Televarieté

11:40 Velké stroje zblízka: Supervzducholoď

12:30 Tajný život skal: Lovci menhirů

12:55 Babylon

13:25 Na pomoc životu - suché oko

13:45 Cesty víry: Zvoníci sobě

14:10 Divnopis

14:15 Televizní klub neslyšících

14:45 Československý filmový týdeník 1148/2379

15:00 Zapomenuté výpravy: Císařův přítel

15:25 Valašsko, kruté jaro 1945

16:30 Autosalón

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slov.obcí: Kechnec

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Ahoj Slovensko

18:30 Večerníček: Mať tak o koliesko viac!

18:35 Seržant Murko

18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Sedem životov

18:50 Garfield III.

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:25 Kojak IV

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:05 Dobrodružství vědy a techniky

16:30 Divoká Aljaška: Jaro

17:25 Vzestup a pád NSDAP: Spiknutí a přeludy 8/10

18:15 České zázraky: Zapomeňte na obroučky

18:40 Gratias Tibi - cena České televize

18:45 Večerníček

18:55 proStory: V duchu betonu

19:25 Poutní místa: Horní Police a

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Silná zostava

21:00 Ženy (od lásky k hnevu)

22:00 Správy a komentáre

22:30 Modrý zamat

20:00 Labyrint 4/7

21:00 Reportéři ČT

21:39 Výsledky losování Šťastných 10

21:40 Kriminalista

22:40 Na stopě

23:05 Taggart

20:00 Hitlerův vpád na východ: Oběti

21:00 Ceny Anděl 2016

22:10 Marnie

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

02:35 Tele Tele

05:35 CRAZY TV

06:00 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

01:15 Kým nás smrť nerozdelí

01:40 Adela show

02:50 Smotánka

03:45 L.O.V.E.

05:40 Chlapi neplačú

06:30 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík III. 17-18/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Doktorka Zoe III. 11/22

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:00 Priatelia

11:15 CRAZY TV

11:30 Kurz sebaovládania

12:50 Forrest Gump

15:50 Môj partner z K-9: Súkromný detektív

11:05 Fatmagul 1/160

12:35 VELVET IV. 5-6

14:35 Sandhya - svetlo môjho života

15:30 Chlapi neplačú

17:55 Top aplikácie

18:10 NCIS: Los Angeles IV. 16-17/24

16:35 Skrytá vášeň 167-168/188

18:30 Priatelia

19:00 2 baby na mizine

20:15 Gattaca

22:30 Bleskový muž

20:20 Varte s nami

20:30 Vymenené životy - VEĽKÉ FINÁLE 282-283

22:20 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 11/22

23:15 Hriešnici III. 1/12

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:15 Faktor strachu II. 10

02:00 Profesionáli VII. 4

02:40 Črepiny

03:10 INKOGNITO

04:10 Črepiny PLUS

05:05 Najlepšie torty

05:50 Keď sa má dom páčiť II. 2

06:10 Štyri svadby IV. 27

06:50 Štyri svadby IV. 28

01:20 Odložené případy IV: Šmírák 24
Odložené případy IV: Šmírák 24

02:05 Dva a půl chlapa III 4

02:25 Střepiny

03:25 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 157
Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 157

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

02:20 Jednotka příliš rychlého nasazení

06:25 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou

07:30 Fórky, vtipky XXV.

08:50 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8

08:40 Novashopping

08:55 Ulice 3255

09:50 Kriminálka Anděl: Bezdomovci 2

08:10 Myšák Stuart Little

09:40 Robinsonovi

11:05 "Pane, vy jste vdova!"

13:15 Hoď svišťom 2

14:00 Profesionáli VII. 3

14:50 Faktor strachu II. 10

15:45 Simpsonovci VIII. 1,2/25
Simpsonovci VIII. 1,2/25

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa III 4

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 157
Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 157

14:05 Odložené případy IV: Smrt z milosti 23
Odložené případy IV: Smrt z milosti 23

15:00 Odložené případy IV: Šmírák 24
Odložené případy IV: Šmírák 24

15:55 Kriminálka Miami VI: Celebrita z internetu 2

11:25 Teleshopping

11:50 Hříšný tanec

13:45 Teleshopping

14:00 Osobní strážce

16:45 Fórky, vtipky XXI.

17:35 Vtierka Castle VII. 8,9

19:35 Profesionáli VII. 4

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3256

19:30 Televizní noviny

16:30 Medvídek

18:35 O princezně Jasněnce a létajícím ševci

20:35 Cesta bojovníka

22:45 OKTAGON MMA

23:15 Vtákomlátič

20:20 Policie Modrava: Čertův mlýn 11

21:35 Kriminálka Anděl: Chladnokrevně 3

22:45 Kriminálka Las Vegas XIV: Zatoulaný sob 11

23:40 Vražedná čísla II: Předávkování 24
Vražedná čísla II: Předávkování 24

20:00 Fenomén

22:20 Hrdost a sláva

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:40 Exkluziv Kateřiny Brožové

02:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:25 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:15 Soudce Alexandr

02:30 Komisař Rex IV: Nováček 5
Komisař Rex IV: Nováček 5

04:10 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10

06:10 Max Steel I: Lavina 7

06:35 Tlapková patrola: Tlapky zachraňují králíčky/Tlapka roku 13

07:30 Klenot.TV

09:20 Soudkyně Barbara

10:50 Klenot.TV

07:05 Tlapková patrola 14

07:50 M*A*S*H 183
M*A*S*H 183

08:40 M*A*S*H 184
M*A*S*H 184

09:10 Jake a tlusťoch IV: Náhrdelník 24

10:10 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru

11:35 Nebezpečné vztahy

12:45 Soudkyně Barbara

13:55 Dobré odpoledne, Česko

15:00 Česká tajenka

15:45 Soudce Alexandr

12:05 Polední zprávy

12:15 Jake a tlusťoch V: Kde a kdy 1/2

13:15 Komisař Rex IV: Nováček 5
Komisař Rex IV: Nováček 5

15:25 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Naše počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 A je to naše!

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Jak to dopadlo!?

21:25 Můžu dál?

22:40 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:40 Inga Lindström: Tajemný dům

20:15 Modrý kód: Právo na další šanci 19

21:30 Jak se staví sen - extra

22:45 Ano, šéfe!

23:50 A je to naše!

Spravy.pozri.sk



Autobazar