tv program
Dnes je Utorok 25. apríla 2017 meniny má Marek
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
24.04.2017
Utorok
25.04.2017
Streda
26.04.2017
Štvrtok
27.04.2017
Piatok
28.04.2017
Sobota
29.04.2017
Nedeľa
30.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:10 Reportéri

02:40 Autosalón

03:05 Dámsky klub

04:35 Správy RTVS "N"

05:50 Správy RTVS "N"

06:40 Počasie

06:50 Tajomstvo mojej kuchyne

01:35 Monk II.

02:20 NCIS: Los Angeles III. 6/24

03:00 Mama I. 21-22/22

03:55 Zámena manželiek

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Teleráno

01:35 Kosti VIII. 23

02:35 KRIMI

03:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY

04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:50 NOVINY TV JOJ

05:00 NOVINY TV JOJ

05:50 KRIMI

06:20 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: "Univesity" - Vancouver

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Starý domov, nový domov - 1.časť 1/14

10:00 Diagnóza: Vražda: Smrť podkošového hráča

08:30 Zámena manželiek

10:00 Rodinné prípady

07:30 OCHRANCOVIA

08:35 POLICAJTI V AKCII

09:45 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta VI. 7/13

15:30 TV ŠANCA

12:00 Monk II.

13:00 FARMA

14:00 FARMA - DUEL

12:00 NOVINY O 12:00

12:25 TOP STAR

12:50 Stratené duše V. 3

13:45 OCHRANCOVIA

14:45 POLICAJTI V AKCII

15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Dom v Montreale

16:55 Neskoro večer

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol

22:10 Reportéri

22:45 Kruté radosti

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Horná Dolná

21:40 FARMA

22:50 Kredenc

23:55 Mama I. 21-22/22

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 INKOGNITO

22:00 INKOGNITO

23:30 SEDEM

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:15 Správy- Hírek

06:00 Perla Zamaguria

06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "A"

06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "A" Aladín

06:50 Máša a medveď II

06:55 Garfield III.

01:05 Raduň

01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

01:55 Sváteční slovo prostějovského děkana Aleše Vrzaly

02:00 Široká duše

02:50 Dobré ráno

05:30 Zajímavosti z regionů

05:59 Studio 6

01:10 Queer: Není jeden feminismus

01:35 Charlie Chaplin

02:20 Smutný život posmrtný

02:45 V zajetí železné opony

03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:30 Babylon

03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem

04:15 Na konci světa

04:30 Sabotáž

05:59 Dobré ráno

07:10 Dráčik Tabaluga

07:35 Moji zvierací priatelia

07:45 Zázračný miniateliér

07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Princezná z praveku

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Energetika

08:45 Devín spolupútnik histórie Bratislavy

09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Sokoliari

09:20 Tvárou v tvár

09:50 Polícia

10:00 Jazdi hlavou: Električka

10:10 Roman Rjachovský jubiluje: Romulus Veľký

09:00 Otec Brown III

09:45 168 hodin

10:20 Hodíme se k sobě, miláčku...?

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Kamera na cestách: Buenos Aires v rytmu tanga

09:55 Na Větrné hůrce

11:30 Obedníček s Viktrom Kubalom: Panák z križovatky

11:35 Blanche

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ

11:50 Živá panoráma

12:20 V šere horských smrečín

12:50 Cyklopotulky

13:00 Orientácie

13:25 Generácia

13:55 Cesta

15:00 ZvedaVEC: Energetická efektívnosť a inteligentné siete

15:05 Radosť zo života

15:30 Národnostný magazín: Nemecký

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy V

14:45 Pokušení

15:05 Televarieté

11:35 Tajný život skal: Pohádkový kraj

12:05 Babylon

12:30 Příběhy moderní medicíny - Leukémie v 21. století

12:50 Cesty víry: Duchovní doteky Jana

13:15 Televizní klub neslyšících

13:45 Československý filmový týdeník 1967 1144/2379

13:55 Zapomenuté výpravy: Apurimac

14:20 Timošenko

15:15 Dobrodružství vědy a techniky

15:45 Cesta na souš

16:30 Autosalón

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slov.obcí: Čičava

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta

18:10 Poklady Slovenska

18:20 (Ne)celebrity: Eva Ľuptáková

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Blanche

18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Princezná z praveku

18:50 Garfield III.

19:00 Dráčik Tabaluga

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:20 Kojak III

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:40 Letecké katastrofy: Beze stopy

17:25 Vzestup a pád NSDAP: U moci 4/10

18:15 Cestománie

18:45 Večerníček

18:55 proStory: Sedlácká metoda

19:25 Poutní místa: Šaštín

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Radosť zo života

20:40 Duch v pohybe

22:00 Správy a komentáre

22:30 Le Havre

20:00 Labyrint II. 7/7

21:00 Čtvrtá hvězda: Zázrak 9/12

21:35 Reportéři ČT

22:14 Výsledky losování Šťastných 10

22:15 Legendy záchranářství: Horská služba

22:45 Na stopě

23:10 Kriminalista

20:00 Hitlerovy děti: Obětování

21:00 Velké stroje zblízka: Obří nákladní vůz

21:50 Prácička v Itálii

23:25 Souboj s Antikristem

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:10 ŠPORTOVÉ NOVINY

01:20 Mr. GS

05:10 CRAZY TV

05:55 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

01:10 Priatelia

01:50 Adela show

03:05 Smotánka

04:00 L.O.V.E.

05:35 Chlapi neplačú

06:20 Vtáky v tŕní - Stratené roky 4/4

07:25 Odpadlík II. 5-6/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Doktorka Zoe III. 3/22

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:00 Priatelia

10:55 Zakázaná láska 155/158

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles III. 4-5/24

14:10 Odpadlík II. 7-8/22

15:55 Kobra 11 X. 2-3/16

12:25 Svadba s prekážkami

14:35 Sandhya - svetlo môjho života

15:30 Chlapi neplačú

17:55 Top aplikácie

18:10 NCIS: Los Angeles III. 6-7/24

16:40 Skrytá vášeň 127-128/188

18:30 Priatelia

20:15 Godzilla

23:05 Agenti na odstrel

20:20 Varte s nami

20:30 Vymenené životy 266

21:30 Nekonečná láska 25-26

23:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:15 Forky, vtipky XXVI. 23,24

02:05 Profesionáli III. 28/28

02:45 Ninja Factor II. 72,73

03:25 Fórky, vtipky XXIII.

04:00 DIVOKÉ KONE 37

04:50 INKOGNITO

05:10 Hotelové SOS 3

05:55 Štyri svadby - Veľká Británia III. 12

06:40 Štyri svadby - Veľká Británia III. 13/13

01:10 Odložené případy III: Perfektní den 9
Odložené případy III: Perfektní den 9

01:55 Kriminálka Miami V: Temná komora 8

02:35 Střepiny

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 139
Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 139

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

01:45 Firewall

04:45 Muž z Arizony

05:30 Takový je byznys

07:30 Klenot TV

08:50 Vzdušné bojové súboje 5

10:15 Vraždy v Midsomeri IX. 4

08:50 Novashopping

09:05 Ulice 3235

10:05 Koření: Všechny vůně světa

07:20 Zpověď americké nevěsty

09:05 Čarovný les

12:30 DIVOKÉ KONE 37

13:35 Profesionáli III. 27

14:35 Fórky, vtipky XXIII.

15:05 Ninja Factor II. 72,73

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa II 10

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 139
Ordinace v růžové zahradě: Jde o život 139

14:05 Odložené případy III: Čest 8
Odložené případy III: Čest 8

15:00 Odložené případy III: Perfektní den 9
Odložené případy III: Perfektní den 9

15:55 Kriminálka Miami V: Temná komora 8

11:30 Teleshopping

11:50 Máslo

13:25 Teleshopping

13:45 Šifra mistra Leonarda

17:05 Vtierka Castle V. 19,20

19:00 Simpsonovci XXII. 14
Simpsonovci XXII. 14

19:30 Profesionáli III. 28/28

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3236

19:30 Televizní noviny

16:35 Krásná pokojská

18:30 Na samotě u lesa

20:35 Útok na Spojené štáty

22:40 OKTAGON MMA

23:15 Dcéra najlepšieho kamaráta

20:20 Policie Modrava: Kovbojův návrat 7

21:30 Robinsonův ostrov

22:35 Kriminálka: Oddělení kybernetiky II 17

23:25 Vražedná čísla II: Řetězová reakce 12
Vražedná čísla II: Řetězová reakce 12

20:00 Oko bere

22:25 Cela 2

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové

02:30 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:20 Klenot.TV

02:35 Komisař Rex I: První cena 10
Komisař Rex I: První cena 10

03:25 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11
Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11

04:10 Policie Hamburk II: Strach 17

06:10 Wolverine: Kikyo 3

06:35 Ninjago: Ve vězení

08:35 Soudkyně Barbara

09:45 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Smolná tvrz stoupá

07:50 M*A*S*H 155
M*A*S*H 155

08:40 M*A*S*H 156
M*A*S*H 156

09:10 Jake a tlusťoch IV: Můj malý Bill 6

10:10 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:05 Polední zprávy

12:15 Jake a tlusťoch IV: Víc než víš 7

13:20 Komisař Rex I: První cena 10
Komisař Rex I: První cena 10

14:20 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11
Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11

15:25 Policie Hamburk II: Strach 17

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Manželské smetí

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Jak to dopadlo!?

21:15 Můžu dál?

22:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

23:30 Inga Lindström: Romance u jezera

20:15 Modrý kód: Dítě jako boží dar 11

21:30 Jste to, co jíte

22:45 Castle na zabití IV: Živí mrtví 22

23:40 Soudní síň: Manželské smetí

Spravy.pozri.sk



Autobazar