tv program
Dnes je Štvrtok 23. februára 2017 meniny má Roman
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.02.2017
Utorok
21.02.2017
Streda
22.02.2017
Štvrtok
23.02.2017
Piatok
24.02.2017
Sobota
25.02.2017
Nedeľa
26.02.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:10 Správna Agáta III. 3/13

01:00 Protiklady sa priťahujú

02:30 Reportéri

03:00 Dámsky klub

04:30 Slovensko v obrazoch

04:55 Správy RTVS "N"

00:50 Mentalista IV. 21-22/24

02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25

03:00 Mama I. 5-6/22

03:55 Svokra

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

00:35 Agentka bez minulosti V. – PREMIÉRA 3

01:35 Biele goliere V. 1/13

02:25 NOVINY TV JOJ

03:05 UHÁDNI MÔJ VEK

03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:30 SÚDNA SIEŇ

05:15 NOVINY TV JOJ

05:50 KRIMI

06:10 Správy RTVS "N"

07:00 Góly - body - sekundy

07:15 Tajomstvo mojej kuchyne

08:00 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Ostrov Belle-Ile-en Mer

09:05 Zátoka nádejí III. 3/12

08:50 Svokra

06:25 NOVINY TV JOJ

07:30 SÚDNA SIEŇ

08:40 SÚDNA SIEŇ

09:50 POLICAJTI V AKCII

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta III. 3/13

12:00 Susedské prípady

13:00 Mentalista IV. 21-22/24

10:50 DEDIČSTVO: Podozrenie 31

12:00 NOVINY O 12:00

12:30 TOP STAR

12:50 Stratené duše III. 3

13:50 EXTRÉMNE PRÍPADY

15:30 TV ŠANCA

16:00 Správy RTVS

16:25 Úžasné krajiny: Cote - d´Or v Burgundsku

16:55 Zátoka nádejí III. 4/12

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Susedské prípady

16:00 UHÁDNI MÔJ VEK

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Protiklady sa priťahujú

21:55 Reportéri

22:30 Sanitka II. 7/13

23:25 Diagnóza: Vražda: Vrah na úteku 2.

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Divoký Zapadákov

21:40 Kredenc

22:10 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany

22:50 Mama I. 5-6/22

23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 INKOGNITO

22:00 INKOGNITO

23:30 SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:15 Správy RTVS "N"

01:05 Správy a komentáre

01:30 Správy- Hírek

00:10 AZ-kvíz

00:35 Kalendárium

00:50 GEN - Galerie elity národa

01:05 Kde bydlely princezny

01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

01:55 Sváteční slovo geologa a spisovatele Václava Cílka

02:00 Všechnopárty

02:55 Dobré ráno

05:30 Zajímavosti z regionů

05:59 Studio 6

00:05 Rio Lobo

01:55 Neznámá Země - Svět podle Thora

02:15 Queer: Hidžra v Praze

02:45 Církev ve svobodě

03:05 Karel Pavlištík - kořeny i křídla

03:30 Cesty

03:45 Komunita

04:10 Uchem jehly

04:35 Rajko Doleček a jeho nebezpečný svět

05:05 Modrá krev: Sternbergové

05:59 Dobré ráno

06:10 História baníctva na strednom Slovensku

06:30 Zlatobránsky pamätníček

07:10 Máša a medveď II

07:15 Fidlibum

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Tempo

08:45 TELEREGINA

09:30 Tvárou v tvár

09:00 Rovnováha

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Kamera na cestách: Namibie, země nedotčené přírody

09:55 Newyorské mosty

10:10 Jazdi hlavou

10:15 Jubilejné spomienky

10:50 Muziky z Podpoľania

11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá

11:10 Bambuľkine dobrodružstvá

11:20 Pa a Pi

11:30 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk

11:35 Lilin ostrov pokladov

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM

11:55 Živá panoráma

12:25 Bežkopotulky

12:40 Orientácie

13:05 Generácia

13:35 Televízny klub nepočujúcich

10:30 Četníci z Luhačovic: Padělek

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy III

14:45 Jsou hvězdy, které nehasnou

10:50 Ztraceni v Česku: Katastrofa 6/6

11:30 Podzemní Čechy: Za bohatstvím do hlubin 2/10

11:55 Babylon

12:25 Na pomoc životu - astma

12:45 Cesty víry: Chaim znamená život

13:40 Československý filmový týdeník 1967 1135/2379

13:50 Zapomenuté výpravy: Expedice

14:15 Skvosty britského muzea 2/3

15:30 Národnostný magazín: Poľský

16:00 Tradičná medicína vo svete II.: Reunion - kreolské bylinné čaje

16:30 Autosalón

16:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver

17:00 Správy- Hírek

17:15 Poklady sveta II.: Air a Ténéré-krajina nikoho v piesku a skalách, Niger

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 TELEREGINA

18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk

18:35 Lilin ostrov pokladov

18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMAJLIZÁHRADA

18:45 Šmolkovia

18:55 Kniha džunglí II.

15:50 Kojak II

16:45 Cestománie

17:15 AZ-kvíz

17:40 Černé ovce

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

15:10 Dobrodružství vědy a techniky

15:40 Poslední orangutani na Sumatře

16:35 Letecké katastrofy: Neštěstí na

17:20 Deníky 1. světové války 2/4

18:15 Cestománie

18:45 Večerníček

18:55 Příběhy předmětů

19:10 Poštár Pat II

19:25 Garfield III.

19:35 Mám rád školu

19:50 Zázračný miniateliér

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Katka

21:40 Gen.sk: Anton Heretik

22:00 Správy a komentáre

22:30 Svadba

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

20:00 Svět pod hlavou: Rodinná záležitost 8/10

21:05 Čtvrtá hvězda: Transformace 2/12

21:30 Reportéři ČT

22:09 Výsledky losování Šťastných 10

22:10 Legendy kriminalistiky: Vražda nadvakrát

22:45 Na stopě

23:10 Kriminalista

19:20 Poutní místa: Blatnice pod Svatým

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5

21:00 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania

21:55 Jméno růže

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

00:15 V12 Banco Casino Masters

00:35 ŠPORTOVÉ NOVINY

00:45 Mr. GS

05:00 Mr. GS

05:55 Aj múdry schybí

01:40 Priatelia

02:25 Adela show

03:35 Smotánka

04:20 L.O.V.E.

05:40 Chlapi neplačú

07:05 CRAZY TV

07:25 Walker, texaský ranger VII. 10-11/25

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

06:30 Sandhya - svetlo môjho života

07:10 Doktorka Zoe IV. 7/10

08:30 Mike a Molly

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Tom a Jerry

11:15 Kurz sebaovládania I.

12:25 NCIS: Los Angeles VI. 19-20/24

14:20 Walker, texaský ranger VII. 10/25

10:55 Zakázaná láska 122/158

12:05 Inga Lindströmová: Ľadové srdce

14:35 Sandhya - svetlo môjho života

15:20 Dannyho jedenástka

17:55 Top aplikácie

18:10 NCIS: Los Angeles VI. 21-22/24

15:30 Chlapi neplačú

16:35 Skrytá vášeň 41-42/188

18:30 Priatelia

20:15 10 000 pred Kristom

22:25 Anakonda 3: Nová hrozba

19:30 Mentalista

20:15 Varte s nami

20:30 Vymenené životy 207-208

22:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22

23:35 Hriešnici IV. 5-6/12

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

00:40 Hviezdna brána: Atlantída 19

01:35 Profesionáli II. 13

02:25 Ninja Factor USA IV. 23

03:10 Dovidenia, stará mama! 6

03:35 DEDIČSTVO: Podozrenie 31

04:25 INKOGNITO

05:10 Štyri svadby IV. 8

00:05 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2

01:00 Mentalista VI: Svatba v rudém 3

01:40 Dva a půl chlapa XII 7

02:00 Střepiny

03:20 Co na to Češi

04:00 Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96
Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

00:45 Mortal Instruments: Město z kostí

03:00 Švindlíři

05:30 Pat Garret a Billy the Kid

06:40 Štyri svadby IV. 9

07:30 Klenot TV

08:50 Jedinečné letisko v Dubaji 7

09:50 Vraždy v Midsomeri XIII. 3

08:45 Novashopping

09:00 Ulice 3190

07:40 Scooby-Doo

09:05 Matilda

12:05 Prvé oddelenie 16

12:50 Nové bývanie

13:35 Profesionáli II. 12

14:35 Fórky, vtipky XXIII.

11:00 Co na to Češi

11:50 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa XII 7

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96
Ordinace v růžové zahradě: Dvacet minut lásky 96

14:05 Mentalista VI: Rudý pták s černými křídly 2

10:50 Teleshopping

11:15 Aljaška

13:15 Teleshopping

13:35 Tron: Legacy

15:25 Ninja Factor USA IV. 23

16:25 Dovidenia, stará mama! 6

17:10 Simpsonovci XVIII. 6,7
Simpsonovci XVIII. 6,7

18:10 Kosti 9

15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Lodě v noci 11

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3191

16:00 Gravitace

17:45 Líbáš jako ďábel

19:20 Profesionáli II. 13

20:35 SVET POD HLAVOU: Rodinná záležitosť 8

21:35 Dr. Dokonalý: Znamienko krásy 5

22:30 Tranz

19:30 Televizní noviny

20:20 Specialisté: Poslední blues 6

21:15 Robinsonův ostrov

22:20 Kriminálka: Oddělení kybernetiky 4

23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVI: Zneužitá spravedlnost 21

20:00 Obsluhoval jsem anglického krále

22:25 Pachuť krve

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:00 NAŠE ZPRÁVY

01:30 NAŠE ZPRÁVY krimi

02:00 Exkluziv Kateřiny Brožové

02:55 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:35 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:45 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

00:40 Pekelná kuchyně XII 2

01:35 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce

03:30 Komisař Rex V: Závěť 5
Komisař Rex V: Závěť 5

04:15 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6
Komisař Rex V: Vraždící hračky 6

06:30 Klenot.TV

08:45 Soudkyně Barbara

09:55 Nebezpečné vztahy

06:15 Astro Boy I: Šampionát v rocket ballu 2

06:40 Nexo Knights: Moc a magie

07:10 Nexo Knights: Zpátky do školy

07:50 M*A*S*H 92
M*A*S*H 92

08:45 M*A*S*H 93
M*A*S*H 93

09:20 Jake a tlusťoch I: Rapsodie v modrém 23

11:05 Klenot.TV

11:35 Soudkyně Barbara

13:05 Nebezpečné vztahy

14:15 Soudkyně Barbara

10:20 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce

12:15 Polední zprávy

12:25 Jake a tlusťoch II: Kéž bys tu byl 1/2

13:20 Komisař Rex V: Závěť 5
Komisař Rex V: Závěť 5

14:25 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6
Komisař Rex V: Vraždící hračky 6

15:35 Česká tajenka

16:10 Popelka

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:35 Castle na zabití III: Vrah na videu 8

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Boj o syna

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:15 Nejlepší počasí

19:20 Nebezpečné vztahy

20:15 Můžu dál?

21:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:30 Nůžky, prosím!

23:35 Vtip za stovku!

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Ohnivý kuře: Sexuální bůh 83

21:30 Ano, šéfe!

22:50 Castle na zabití III: Vrah na videu 8

23:50 Soudní síň: Boj o syna

Spravy.pozri.sk



Autobazar