tv program
Dnes je Piatok 26. mája 2017 meniny má Dušan
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
22.05.2017
Utorok
23.05.2017
Streda
24.05.2017
Štvrtok
25.05.2017
Piatok
26.05.2017
Sobota
27.05.2017
Nedeľa
28.05.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

15:30 TV ŠANCA

15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Všetko sa mení - Dom v Mexiku

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Rany osudu - 1.časť 5/16

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Čo ja viem

21:55 Cestou necestou: Panama

22:30 Večerné správy RTVS

22:40 Traja muži na zabitie

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 FARMA

21:40 FARMA - DUEL

23:30 Zabijaci

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Diabol nosí Pradu

23:05 Tvrďas 3

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

15:30 Spravodliví

15:45 Tvárou v tvár

15:45 Reportéři ČT

16:15 (Ne)celebrity: Leo Redlinger

16:20 (Ne)celebrity: Martin Cingeľ

16:30 Extrémne v horách

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kalinovo

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Ahoj Slovensko

18:30 Večerníček: Mať tak o koliesko viac!

18:35 Seržant Murko

18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - tri mačiatka tety Mily

18:50 Garfield III.

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

16:35 Polopatě

17:30 AZ-kvíz

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance

16:50 Sousedé

17:20 Poslední lovci v Mongolsku

18:15 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých II 4/10

18:40 Gratias Tibi - cena České televize

18:45 Večerníček

18:55 Evropa dnes

19:20 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Família

20:35 Jedenáste prikázanie: Chlieb každodenný

21:50 Trochu inak s Adelou Banášovou

22:50 Ticho na mori

20:00 Čert ví proč

21:44 Výsledky losování Šťastných 10

21:45 Všechnopárty

22:40 Hitparáda televizní zábavy

23:35 Případy detektiva Murdocha IX

20:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Dar inteligence 3/3

21:00 Panství Downton VI 6/10

21:50 Vražda na objednávku

23:30 Rozhovor

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

15:40 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 XII. 9-10/10

18:10 NCIS: Los Angeles IV.

16:50 Skrytá vášeň 175-177/188

23:30 Americký ninja 3

20:30 Môj splnený sen

22:15 Bostonské vraždy VI. 11-12/18

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

15:45 Simpsonovci VIII. 9,10
Simpsonovci VIII. 9,10

15:55 Kriminálka Miami VI: Krém na opalování 6

15:55 Mrtvý bod II 16

16:45 Fórky, vtipky XXI.

17:35 Vtierka Castle VII. 16,17

19:35 Profesionáli VII. 8

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3260

19:30 Televizní noviny

16:50 Mrtvý bod II 17

17:40 Batman a Robin

21:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

23:30 Dobrodružstvá Žltého psa

20:20 Rafťáci

22:30 Terminator Salvation

20:00 Dostaňte agenta Smarta

22:10 Na dotek

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

15:45 Soudce Alexandr

15:25 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Naše počasí

19:15 Jak to dopadlo!?

16:25 Odpolední zprávy

16:40 A je to naše!

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Doktorka Kellerová

21:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:25 Katie Fforde: Nepatrné lži

20:15 Přístav II: Slečna Tereza Marplová 21

21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

22:55 Breakheartský průsmyk

Spravy.pozri.sk



Autobazar