tv program
Dnes je Utorok 25. apríla 2017 meniny má Marek
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
24.04.2017
Utorok
25.04.2017
Streda
26.04.2017
Štvrtok
27.04.2017
Piatok
28.04.2017
Sobota
29.04.2017
Nedeľa
30.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:15 Borsalino a spoločnosť

02:55 Trochu inak s Adelou Banášovou

04:00 Dámsky klub

05:55 Správy RTVS "N"

06:45 Tajomstvo mojej kuchyne

02:00 Monk III.

03:40 Dva a pol chlapa IX.

04:15 Zámena manželiek

06:00 Teleráno

02:40 KRIMI

03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:00 SÚDNA SIEŇ

04:45 NOVINY TV JOJ

05:00 NOVINY TV JOJ

05:55 KRIMI

06:25 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Ekologické bývanie: Projekt Darwin - Bordeaux

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Dvaja otcovia - 2.časť 4/14

10:00 Diagnóza: Vražda: Televízne vraždy

08:30 Zámena manželiek

10:00 Rodinné prípady

07:40 OCHRANCOVIA

09:45 SÚDNA SIEŇ

10:50 SÚDNA SIEŇ

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta VI. 11/13

15:30 TV ŠANCA

12:00 Monk III.

14:00 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:25 TOP STAR

12:50 Stratené duše V. 7

13:45 OCHRANCOVIA

14:45 POLICAJTI V AKCII

15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Ekologické bývanie: Hotel Lapa Rios - Kostarika

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VII.: Nutkania - 1.časť 5/14

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Čo ja viem

21:55 Cestou necestou: Kapské mesto

22:30 Večerné správy RTVS

22:40 Borsalino a spoločnosť

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 FARMA

21:40 FARMA - DUEL

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Percy Jackson - More oblúd

22:50 Krvavé dedičstvo

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

06:00 Pri mori: Antarktída - na konci sveta

06:30 Sládkova abeceda: Písmeno "D"

06:40 Abeceda Daniela Heviera: Písmeno "E" a "F"

06:50 Máša a medveď II

06:55 Garfield III.

01:05 Objektiv

01:35 Legendy záchranářství: Horská služba

02:05 Dobré ráno

04:35 Banánové rybičky
Banánové rybičky

05:05 Banánové rybičky
Banánové rybičky

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:20 Vesnicopis

01:40 Chcete je?

01:45 Folklorika

02:10 Blücherův palác

02:25 Kobzole a zelé, živobytí celé

02:45 Škoda facky, která padne vedle

03:10 V zajetí železné opony

03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:50 Babylon

04:15 Na vrcholky hor s Vladimírem

04:35 Sabotáž

05:00 Babylon

05:25 proStory: Most nad Ústím nad Labem

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:10 Dobrodružstvá myšiek

07:30 Moji zvierací priatelia

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Zažmúr očká

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Leštiny

09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Kysuckí drotári

09:25 Rómsky magazín

09:55 Sto hodín do zatmenia

09:00 Kojak III

10:45 Bróďa

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Od vyhynutí ke znovuzrození

09:55 S gurmánem na cestách I.: Ukrajina

10:35 Postřehy odjinud

10:45 S kuchařem kolem světa: Argentina

11:20 Stretnúť človeka: Viktor Kubal

11:30 Obedníček s Viktorom Kubalom: Panák z križovatky

11:35 Blanche

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ORECHOVÁ SMAJLINA

11:55 Živá panoráma

12:25 Alpy zhora: Švajčiarske hory

13:20 700 gramov života

14:30 Umenie

15:00 Filmový medailón

15:30 Tvárou v tvár

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy V

14:40 Soudkyně Amy V

15:25 Dopis

15:45 Reportéři ČT

11:35 Krajiny sezónních zázraků: Nová

12:30 Chcete mě?

12:55 Pevnosti: Brno

13:15 Dejte nám křídla 2/5

14:10 GEN - Galerie elity národa

14:25 Letecká esa: Stíhači z Tuskegee

15:15 Velká vlastenecká válka: Stalingrad

16:05 (Ne)celebrity: Dagmar Šmikniarová

16:15 Život s myšami

16:30 Extrémne v horách

17:00 Správy- Hírek

17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Krížová Ves

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 Z mesta do mesta

18:10 Poklady Slovenska

18:20 (Ne)celebrity: Ivan Kohler

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Zažmúr očká

18:45 Hokej - Euro Hockey Challenge

16:35 Polopatě

17:30 AZ-kvíz

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance

16:05 Bonbónky světa

16:25 Sousedé

16:50 Tajný život skal: Pohádkový kraj

17:20 Zázračný ostrov: Slzy ducha Kal

18:10 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Krokodýli 11/12

18:45 Večerníček

18:55 Evropa dnes

19:20 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

22:00 Trochu inak s Adelou Banášovou

23:00 BJD 2016: Tiempo Libre

23:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

23:55 Správy RTVS "N"

20:00 Sněžný drak

21:35 13. komnata Zory Ully Keslerové

22:04 Výsledky losování Šťastných 10

22:05 Všechnopárty

22:55 Hitparáda televizní zábavy

23:50 Případy detektiva Murdocha IX

20:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Noc 2/2

21:00 Panství Downton VI 2/10

21:50 Nesahejte na prachy

23:25 Noční recepční 1,2/6

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

02:40 ŠPORTOVÉ NOVINY

02:50 Bitkári

05:35 CRAZY TV

06:00 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

01:55 Priatelia

02:40 Stratená duša V. 6/16

03:20 Bostonské vraždy VI. 3-4/18

04:40 Na streche

05:40 Chlapi neplačú

06:30 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík II. 13-14/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22

08:35 Priatelia

09:05 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles III. 11-12/24

14:10 Odpadlík II. 15-16/22

11:05 Vymenené životy 269

12:20 Nekonečná láska 31-32

14:40 Sandhya - svetlo môjho života

15:35 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 X. 9-10/16

18:10 NCIS: Los Angeles III. 13-14/24

16:40 Skrytá vášeň 135-136/188

18:35 Priatelia

20:15 Ip Man: Zrodenie majstra

22:30 Ip Man 2: Majstrovo víťazstvo

20:30 Oheň v srdci

22:15 Bostonské vraždy VI. 3-4/18

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:45 Komici 9,10

02:35 Forky, vtipky XXVI. 31,32

03:15 Profesionáli VI. 4

03:55 Zákon gangu VI. 13/13

05:15 Ninja Factor II. 79

05:55 Štyri svadby IV. 3

06:40 Štyri svadby IV. 4

01:05 Odložené případy III: Jednou večer 16
Odložené případy III: Jednou večer 16

01:55 Odložené případy III: Superhvězda 17
Odložené případy III: Superhvězda 17

02:40 Prásk

03:35 Co na to Češi

04:15 Ordinace v růžové zahradě: Ta druhá 143
Ordinace v růžové zahradě: Ta druhá 143

05:55 Snídaně s Novou

02:10 Riddick: Kronika temna

07:30 Klenot TV

08:50 Vtierka Castle VI. 1,2/23

08:30 Novashopping

08:45 Ulice 3239

09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Místo pro neklidnou duši 732
Ordinace v růžové zahradě 2: Místo pro neklidnou duši 732

08:20 Odložené případy III 14
Odložené případy III 14

09:10 Odložené případy III 15
Odložené případy III 15

10:00 Sledování

12:15 DIVOKÉ KONE 41

13:30 Profesionáli VI. 3

14:15 Simpsonovci XXII. 17
Simpsonovci XXII. 17

14:50 Ninja Factor II. 82,83,84

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa II 14

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Ta druhá 143
Ordinace v růžové zahradě: Ta druhá 143

14:05 Odložené případy III: Jednou večer 16
Odložené případy III: Jednou večer 16

15:00 Odložené případy III: Superhvězda 17
Odložené případy III: Superhvězda 17

15:55 Kriminálka Miami V: Vnitřní záležitosti 12

12:00 Teleshopping

12:25 Poldové a zloději

14:10 Teleshopping

14:25 Zpátky do školy

16:05 Forky, vtipky XXVI. 31,32

17:05 Vtierka Castle VI. 3,4

19:00 Simpsonovci XXII. 18
Simpsonovci XXII. 18

19:30 Profesionáli VI. 4

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3240

19:30 Televizní noviny

16:15 Mrtvý bod II 8

17:10 Mrtvý bod II 9

18:05 Doktor Hollywood

22:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

23:40 Americký zločin

20:20 Andělé a démoni

23:00 Riddick: Kronika temna

20:00 Spider-Man 3

22:40 Blade: Trinity

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové

01:50 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:25 Klenot.TV

02:15 Soudní síň: Cvičme v rytmu

03:10 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce

06:05 Wolverine: Vadhaka 7

06:35 Ninjago: Mistři přání

08:40 Soudkyně Barbara

09:45 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Poslední možnost

07:45 M*A*S*H 159
M*A*S*H 159

08:40 M*A*S*H 160
M*A*S*H 160

09:10 Jake a tlusťoch IV: Sbohem 2/2

10:15 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

12:55 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:05 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch IV: Já vím, že víš 11

13:20 Komisař Rex II: Vražedné léto 4
Komisař Rex II: Vražedné léto 4

14:20 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5
Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5

15:25 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Jak to dopadlo!?

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Cvičme v rytmu

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Doktorka Kellerová

21:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:25 Vyměněné životy

20:15 Přístav II: Hon na lišku 17

21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

23:50 Černá labuť

Spravy.pozri.sk



Autobazar