tv program
Dnes je Streda 29. marca 2017 meniny má Miroslav
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
27.03.2017
Utorok
28.03.2017
Streda
29.03.2017
Štvrtok
30.03.2017
Piatok
31.03.2017
Sobota
01.04.2017
Nedeľa
02.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:25 Milujem Slovensko

02:50 Táto krajina nie je pre starých

04:50 Dámsky klub

06:00 Správy RTVS "N"

06:50 Tajomstvo mojej kuchyne

02:00 Mentalista VII. 9-10/13

03:20 Dva a pol chlapa VIII.

04:15 Zámena manželiek

06:00 Teleráno

02:35 NOVINY TV JOJ

03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

04:10 SÚDNA SIEŇ

04:55 SÚDNA SIEŇ

05:40 KRIMI

06:15 NOVINY TV JOJ

07:30 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Las Médulas

09:05 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 1. časť 1/12

10:00 Diagnóza: Vražda: Vrah natvrdo

08:30 Zámena manželiek

09:50 Rodinné prípady

07:20 POLICAJTI V AKCII

08:25 SÚDNA SIEŇ

09:30 SÚDNA SIEŇ

10:35 DIVOKÉ KONE 25

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:50 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta V. 6/13

15:30 TV ŠANCA

11:50 Mentalista VII. 9-10/13

13:50 FARMA

15:00 Policajné prípady

12:00 NOVINY O 12:00

12:35 TOP STAR

13:00 Stratené duše IV. 14

14:00 SÚDNA SIEŇ

15:00 ČERT NIKDY NESPÍ: Kde sa dvaja bijú...

16:25 Úžasné krajiny: Basilicata

16:55 Doktor z hôr - Nové osudy VI.: Veľká láska - 2.časť 2/12

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Rodinné prípady

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Milujem Slovensko

21:50 Cestou necestou: Fez

22:20 Večerné správy RTVS

22:35 Táto krajina nie je pre starých

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 FARMA

21:40 FARMA - DUEL

23:30 Smrtonosná zbraň 3

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň

22:20 Operácia Zlomený šíp

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

06:00 Tradičná medicína vo svete I.: Ladakh - poslední nomádi

06:25 Dopraváčik uja Sládka

06:35 Bola raz jedna opera: Režisér

06:50 Máša a medveď II

06:55 Dráčik Tabaluga

01:20 Banánové rybičky
Banánové rybičky

01:45 Dobré ráno

04:15 Hobby naší doby

04:40 Žiješ jenom 2x

05:00 Žiješ jenom 2x

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:45 Evropa dnes

02:15 Vesnicopis

02:35 Chcete je?

02:40 Folklorika

03:05 Češi očima Poláků, Poláci očima

03:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:00 Brána do Branné

04:15 Divnopis

04:20 Babylon

04:45 Sabotáž

05:10 proStory: baZEN

05:40 Zprávy v českém znakovém jazyce

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

07:20 Šmolkovia

07:30 Vstúpte do sveta tanca

07:45 Zázračný miniateliér

07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OPERÁCIA ORECH

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Blatnica

09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí baníci

09:25 Rómsky magazín

09:55 Zlý žart

09:00 Kojak III

09:50 Pošta pro tebe

10:50 Neobyčejné životy

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Zvířata v životě člověka: Delfíni

09:50 S gurmánem na cestách I.: Neapol

10:35 Postřehy odjinud

10:40 S kuchařem kolem světa: Belgie

11:30 Obedníček: Pa a Pi

11:40 Ebb a Flo

11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY

12:00 Živá panoráma

12:25 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana

12:35 Veľké presuny: Veľký vrtuľník

13:20 Závislosť sa ťa dotýka

14:25 Umenie

14:50 Mojich sedem divov: Stanislav Dančiak

15:20 Tvárou v tvár

15:55 Basketbal - EEBWL 201: Good Angels Košice - Kibirkštis Vilnius 6/2017

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy IV

14:45 Soudkyně Amy IV

15:30 Buchty

15:45 Reportéři ČT

11:35 Skrytá království přírody: Pod širým nebem

12:25 Divnopis

12:35 Chcete mě?

13:00 Neznámá Země - Svět podle Thora

13:20 České himálajské dobrodružství II.: Koruna Himálaje

14:15 GEN - Galerie elity národa

14:30 Tábor X: Tajná škola špionů 2/2

15:20 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka

18:00 Z mesta do mesta: Dolný Kubín

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Zázračný pes

18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OPERÁCIA ORECH

18:45 O deťoch a zvieratkách

19:00 MS 2017 v krasokorčuľovaní

16:35 Polopatě

17:30 AZ-kvíz

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

16:10 Sousedé

16:35 Zázračný ostrov: Zrozen z ohně a oceánu

17:30 Naše tradice: Velikonoce a Smrtná neděle

18:00 Krasobruslení: MS 2017 Finsko

21:10 Família: Família - Život nanovo

21:35 Radosť zo života: Július Satinský

22:00 Trochu inak s Adelou Banášovou

23:05 Princezné

20:00 Byl jednou jeden král...

21:40 Všechnopárty

22:35 Silvestrovský koktejl

23:29 Výsledky losování Šťastných 10

23:30 Případy detektiva Murdocha IX

21:20 Tajemství obrazců Nazca

22:15 Chyťte zloděje ...ale toho pravého!

23:55 Cela 211 - vězeňské peklo

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

06:00 Aj múdry schybí

02:00 Priatelia

02:40 Stratená duša IV. 2-3/13

04:05 Bostonské vraždy V. 17-18/18

05:40 Chlapi neplačú

06:30 Sandhya - svetlo môjho života

07:25 Odpadlík I. 5-6/22

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:05 Tom a Jerry

07:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22

08:30 Priatelia

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:00 Priatelia

11:15 Kurz sebaovládania

12:25 NCIS: Los Angeles II. 4-5/24

14:10 Odpadlík I. 7-8/22

12:15 Vymenené životy 252-253

14:40 Sandhya - svetlo môjho života

15:40 Chlapi neplačú

16:05 Kobra 11 VIII. 13-14/14

18:10 NCIS: Los Angeles II. 6-7/24

16:45 Skrytá vášeň 99-100/188

18:40 Priatelia

19:40 Mentalista

20:15 Nadoraz

22:15 Mardi Gras: Jarná divočina

20:30 Láska medzi riadkami

22:15 Bostonské vraždy V. 17-18/18

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

02:00 Nezvestní 12

02:40 Komici 1,2/13

03:25 Profesionáli III.: Kasíno 12

04:05 Komici 1,2/13

04:50 Zákon gangu VI. 5

05:35 Ninja Factor II. 42

05:55 Štyri svadby - Veľká Británia 6

06:40 Štyri svadby - Veľká Británia 7

01:30 Odložené případy II: Barák 4
Odložené případy II: Barák 4

02:10 Dva a půl chlapa 19

02:30 Prásk

02:55 Áčko: Nejsem dítě, už je mi 14!

03:45 Co na to Češi

04:25 Ordinace v růžové zahradě: Divočina 125
Ordinace v růžové zahradě: Divočina 125

05:55 Snídaně s Novou

01:30 Maminčin mazánek

06:55 Zázračný běžec

07:30 Klenot TV

08:50 Vtierka Castle II. 17,18

10:55 Už dosť, šéfe! XI. 9

08:35 Novashopping

08:50 Ulice 3219

09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Trosečníci 724
Ordinace v růžové zahradě 2: Trosečníci 724

08:45 Odložené případy II 1
Odložené případy II 1

09:35 Odložené případy II 2
Odložené případy II 2

10:25 Válečný vůz

12:05 Nezvestní 12

13:05 Profesionáli III.: Miňov odchod 11

14:00 Hoď svišťom 4

14:40 Simpsonovci XXI. 20
Simpsonovci XXI. 20

15:10 Ninja Factor II. 44,45

11:50 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:30 Dva a půl chlapa 20

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Divočina 125
Ordinace v růžové zahradě: Divočina 125

14:05 Odložené případy II: Daniela 3
Odložené případy II: Daniela 3

15:00 Odložené případy II: Barák 4
Odložené případy II: Barák 4

15:55 Kriminálka Miami IV: V lázních

12:20 Teleshopping

12:45 Bláznivá svoboda

14:35 Teleshopping

14:55 Lego: Batman

16:10 Dr. Dokonalý: Otec 14

17:10 Hawaii 5.0 VI. 3,4

19:00 Simpsonovci XXI. 21
Simpsonovci XXI. 21

19:30 Profesionáli III.: Kasíno 12

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3220

19:30 Televizní noviny

16:10 Mrtvý bod 23

17:00 Mrtvý bod II 1

17:55 Oscar

21:50 NIKTO NIE JE DOKONALÝ

23:30 Ako básnici nestrácajú nádej

20:20 Dovolená za trest

22:30 Poslední skaut

20:00 102 dalmatinů

21:50 Zlomyslný apríl

23:30 Riziko

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:20 Nebezpečné vztahy

02:20 Na plac!: Šance pro herce z ulice

02:55 Julie a Nikolas

04:35 NAŠE ZPRÁVY

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:25 Klenot.TV

01:25 Soudní síň: Jen se spolu trápíme

02:20 Inga Lindström: Druhá šance

04:20 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3

06:10 Astro Boy II: Lavina 16

06:35 Ninjago: Pustina

08:40 Soudkyně Barbara

09:45 Soudce Alexandr

07:05 Ninjago: Titanový nindža

07:50 M*A*S*H 131
M*A*S*H 131

08:45 M*A*S*H 132
M*A*S*H 132

09:15 Jake a tlusťoch III: Já sama 18

10:15 Inga Lindström: Druhá šance

11:05 Klenot.TV

11:35 Nebezpečné vztahy

13:00 Soudkyně Barbara

14:15 Česká tajenka

14:55 Popelka

15:50 Soudce Alexandr

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch III: Nemám nikoho 19

13:20 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3

14:25 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4

15:25 Policie Hamburk II: Vezmi si mě 3

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Nebezpečné vztahy

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Jen se spolu trápíme

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Farmář hledá ženu

21:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:30 Vyměněné životy

20:15 Přístav II: Doba trpaslíků 13

21:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

22:55 Brutální Nikita

Spravy.pozri.sk



Autobazar