tv program
Dnes je Štvrtok 23. februára 2017 meniny má Roman
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.02.2017
Utorok
21.02.2017
Streda
22.02.2017
Štvrtok
23.02.2017
Piatok
24.02.2017
Sobota
25.02.2017
Nedeľa
26.02.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:25 Nikto nie je dokonalý

01:35 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy

03:25 Dámsky klub

04:55 Správy RTVS "N"

05:05 Správy RTVS "N"

00:40 Šiesty zmysel III. 4/13

01:35 Mentalista V. 5-6/22

03:00 Šiesty zmysel III. 4/13

04:05 Zámena manželiek

00:55 Bod zlomu

03:10 NOVINY TV JOJ

03:50 UHÁDNI MÔJ VEK

04:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

05:00 NOVINY TV JOJ

05:40 KRIMI

06:20 Správy RTVS "N"

07:10 Počasie

07:20 Tajomstvo mojej kuchyne

08:00 Ranné správy RTVS

08:30 Úžasné krajiny: Regionálny park Luberon

09:05 Zátoka nádejí III. 7/12

08:30 Zámena manželiek

06:10 NOVINY TV JOJ

07:15 SÚDNA SIEŇ

08:25 SÚDNA SIEŇ

09:25 Ako som prežil

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

13:55 Tajomstvo mojej kuchyne

14:35 Správna Agáta III. 7/13

12:00 Susedské prípady

13:05 Mentalista V. 5-6/22

10:40 ČERT NIKDY NESPÍ

12:00 NOVINY O 12:00

12:30 TOP STAR

12:50 Stratené duše III. 7

13:50 Obecná škola

15:30 TV ŠANCA

16:00 Správy RTVS

16:25 Úžasné krajiny: Oblasť Malouine

16:55 Zátoka nádejí III. 8/12

18:10 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Susedské prípady

16:00 UHÁDNI MÔJ VEK

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Milujem Slovensko

21:50 Cestou necestou: Budapešť

22:25 Večerné správy RTVS

22:35 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Svokra

21:40 CHART SHOW

23:45 Dva a pol chlapa VI.

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Princ z Perzie: Piesky času

23:10 22 minút

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:05 BJD 2015: Bob Mintzer Quintet (USA)

00:55 Správy RTVS "N"

01:45 Správy RTVS z regiónov

01:55 Správy- Hírek

00:30 AZ-kvíz

00:55 Objektiv

01:25 Toulavá kamera

01:55 Dobré ráno

04:30 Hobby naší doby

04:55 Žiješ jenom 2x

05:00 13. komnata Radka Balaše

05:30 Události v regionech

05:59 Studio 6

01:45 Vesnicopis

02:05 Chcete je?

02:10 Folklorika

02:40 Řezbářské vandrování

03:05 Ta naša kapela

03:30 Vladimír Morávek, režisér

03:45 Na moll

04:30 Uchem jehly

04:55 Soukromé století: Tatíček a Lili

05:25 Příběhy předmětů

05:50 Postřehy odjinud

05:59 Dobré ráno

06:05 Tradičná medicína vo svete II.: Austrália - lietajúci lekári

06:30 Zlatobránsky pamätníček

07:10 Máša a medveď II

07:15 Garfield III.

07:30 Kniha džunglí II.

07:40 Šmolkovia

07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZORNIČKA

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Svet (ne)ticha

09:25 Rómsky magazín

09:55 Kráľovská hra

09:00 Kojak II

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Na křídlech kondora andského

09:55 Postřehy odjinud

11:00 Prázdninové detské vysielanie: Bambuľkine dobrodružstvá

11:10 Bambuľkine dobrodružstvá

11:15 Pa a Pi

11:25 Obedníček: Blyskáčik a Hromotĺk

11:35 Lilin ostrov pokladov

11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA

11:55 Živá panoráma

12:25 Severské lyžovanie – MS 2017

13:10 Strmé cesty Michala Orolína

13:25 USA zhora

13:50 Triedny nepriateľ

14:45 Highlighty Európskej ligy

10:45 Elegán ve fraku

11:45 Černé ovce

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Soudkyně Amy III

14:45 Tak neváhej a toč speciál

10:55 Divoká Patagonie: Horko a prach

11:50 Až na konec antického světa

12:20 Moták pochop

12:30 Chcete mě?

12:55 Neznámá Země - Svět podle Thora

13:15 České himálajské dobrodružství: Lhoce, Mt. Everest

14:15 GEN - Galerie elity národa

14:30 Ztraceni v Česku: Katastrofa 6/6

15:35 Tvárou v tvár

16:00 Z mesta do mesta: Medzilaborce

16:30 Extrémne v horách

17:00 Správy- Hírek

17:15 History

17:20 Prvý riaditeľ, prvý pracovník

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 TELEREGINA

18:30 Večerníček: Blyskáčik a Hromotĺk

18:35 Lilin ostrov pokladov

18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ZORNIČKA

18:45 Šmolkovia

15:45 Reportéři ČT

16:35 Polopatě

17:30 AZ-kvíz

18:00 Události v regionech

18:25 Kde domov můj?

18:55 Události za okamžik a počasí

15:10 Reportáž z Aleutských ostrovů

16:00 Poslední tajemství Třetí říše II.: Záhadný Hess

16:50 Velká vlastenecká válka II.: Kyjev 1941

17:40 Podzemní Čechy: Za bohatstvím do hlubin 2/10

18:05 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra

18:15 Gomera

18:45 Večerníček

18:55 Divnopis

19:00 Kniha džunglí II.

19:10 Poštár Pat II

19:25 Garfield III.

19:35 Mám rád školu

19:50 Zázračný miniateliér

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Família: Família - Nič neľutujeme

20:40 Útek zo zlatej krajiny 6/7

21:40 Trochu inak s Adelou Banášovou

22:40 Paulette

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

20:00 Četníci z Luhačovic: Zpěvačka

21:25 13. komnata Heleny Rytířové

21:54 Výsledky losování Šťastných 10

21:55 Všechnopárty

22:50 Silvestrovský koktejl

23:45 Případy detektiva Murdocha IX

19:00 Evropa dnes

19:20 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Zázračná planeta: Záhady zvířecích shromáždění

21:00 Jak vytvořit planetu 2/2

22:05 Sbohem buď, lásko má

23:40 Jméno růže

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

00:15 Cobra

01:45 Nebezpečné hry 4

03:10 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:20 Bez dychu

04:35 Zombieland

00:20 Smrtiaca hrozba

02:15 Priatelia

02:55 Hriešnici IV. 12/12

03:50 Bostonské vraždy V. 7-8/18

05:45 Chlapi neplačú

07:00 CRAZY TV

07:20 Walker, texaský ranger VII. 16-17/25

09:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana

06:35 Sandhya - svetlo môjho života

07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22

08:35 Mike a Molly

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Tom a Jerry

11:15 Kurz sebaovládania I.

12:25 NCIS: Los Angeles VII. 3-4/24

14:10 Walker, texaský ranger VII. 18-19/25

11:00 Zakázaná láska 126/158

12:15 Vymenené životy 213-214

14:40 Sandhya - svetlo môjho života

16:05 Kobra 11 VI. 9-10/18

18:10 NCIS: Los Angeles VII. 5-6/24

15:40 Chlapi neplačú

16:45 Skrytá vášeň 49-50/188

18:35 Priatelia

20:15 Muži v čiernom

22:15 Čierny úsvit

19:40 Mentalista

20:30 Júlia a dôstojník

22:30 Bostonské vraždy V. 7-8/18

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:00 Hviezdna brána: Atlantída II. 3

02:00 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 1,2/10

02:40 Profesionáli II. 17

03:25 Nahí v raji III. 5,6

04:50 It´s always Sunny in Philadelphia IX. 1/10

05:10 Už dosť, šéfe! X. 8

05:55 Štyri svadby IV. 12

01:35 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10

02:20 Mentalista VI: Bílá linka 11

03:05 Dva a půl chlapa XII 11

03:25 Prásk

04:05 Ordinace v růžové zahradě: Letíme! 100
Ordinace v růžové zahradě: Letíme! 100

04:55 Novashopping

05:55 Snídaně s Novou

00:35 Království ohně

02:20 Riddick

04:30 Batman: Návrat Temného rytíře - část 1.

05:10 Když muž miluje ženu

06:40 Štyri svadby IV. 13

07:30 Klenot TV

08:50 Kosti 12

09:50 Agentka bez minulosti V. 6

08:25 Novashopping

08:45 Ulice 3194

09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: To jsem se krásně rozčílila ! 714
Ordinace v růžové zahradě 2: To jsem se krásně rozčílila ! 714

07:20 Můj nejoblíbenější Marťan

09:05 Mentalista VI 8

09:55 Mentalista VI 9

11:05 Prvé oddelenie 20

11:30 Už dosť, šéfe! X. 9

12:45 Nové bývanie

13:35 Profesionáli II. 16

14:25 Simpsonovci XVIII. 12,13
Simpsonovci XVIII. 12,13

11:00 Co na to Češi

11:45 Tescoma s chutí

12:00 Polední Televizní noviny

12:25 Dva a půl chlapa XII 11

12:55 Ordinace v růžové zahradě: Letíme! 100
Ordinace v růžové zahradě: Letíme! 100

14:05 Mentalista VI: Tajemný flash disk 10

10:50 Jubal

12:50 Teleshopping

13:10 Má mě rád, nemá mě rád

14:55 Teleshopping

15:20 Ninja Factor III. 19,20

16:20 Dovidenia, stará mama! 9

17:05 Simpsonovci XVIII. 14,15,16
Simpsonovci XVIII. 14,15,16

18:20 Hawaii 5.0 V. 19

15:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Vzdor 15

16:57 Odpolední Počasí

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3195

15:15 Batman: Návrat Temného rytíře - část 1.

16:35 Mrtvý bod 13

17:30 Mrtvý bod 14

18:25 Nabitá zbraň 1

19:20 Profesionáli II. 17

20:35 Deti moje

23:00 Nahí v raji III. 5,6

19:30 Televizní noviny

20:20 Osamělý jezdec

23:10 Riddick

20:00 Stopařův průvodce po Galaxii

22:10 Anděl smrti

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI

01:25 NAŠE ZPRÁVY

02:00 NAŠE ZPRÁVY krimi

02:30 Na plac!: Šance pro herce z ulice

03:35 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:50 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

00:10 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12

01:05 Soudní síň: Žárlivý otec

01:50 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu

03:40 Komisař Rex V: Děti na útěku 13
Komisař Rex V: Děti na útěku 13

04:30 Komisař Rex V: Bratrovražda 14
Komisař Rex V: Bratrovražda 14

06:40 Klenot.TV

08:55 Soudkyně Barbara

06:15 Astro Boy I: Atlas 6

06:40 Nexo Knights: Královský turnaj

07:10 Nexo Knights: Monster šéf

07:50 M*A*S*H 96
M*A*S*H 96

08:45 M*A*S*H 97
M*A*S*H 97

09:20 Jake a tlusťoch II: Okouzlený 4

11:10 Klenot.TV

11:40 Soudkyně Barbara

13:15 Nebezpečné vztahy

14:20 Soudkyně Barbara

10:15 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu

12:10 Polední zprávy

12:20 Jake a tlusťoch II: Proč se nemůžeš chovat slušně? 5

13:20 Komisař Rex V: Děti na útěku 13
Komisař Rex V: Děti na útěku 13

14:25 Komisař Rex V: Bratrovražda 14
Komisař Rex V: Bratrovražda 14

15:35 Česká tajenka

16:10 Popelka

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:35 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12

16:25 Odpolední zprávy

16:40 Soudní síň: Žárlivý otec

17:35 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:15 Nejlepší počasí

19:20 Nebezpečné vztahy

20:15 Kurňa, co to je?

21:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy

22:40 Vyměněné životy

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Přístav II: Mazací služba 8

21:40 Divočina

Spravy.pozri.sk



Autobazar