tv program
Dnes je Pondelok 24. apríla 2017 meniny má Juraj
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
24.04.2017
Utorok
25.04.2017
Streda
26.04.2017
Štvrtok
27.04.2017
Piatok
28.04.2017
Sobota
29.04.2017
Nedeľa
30.04.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:05 Kráľovná Viktória: Motor zmien 7/8

02:50 Kráľovná Viktória: Mladé Anglicko 8/8

05:00 Zlatá panna a prekliaty brat

05:55 Správy RTVS "N"

06:50 Počasie

06:55 Levík Raa Raa: Králi a kráľovné džungle

04:25 Smotánka

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 TELEVÍZNE NOVINY

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

01:30 1890: Smutná oslava 9

03:05 NOVINY TV JOJ

03:50 NOVÉ BÝVANIE

04:35 NA CHALUPE

05:20 KRIMI

05:50 NOVINY TV JOJ

06:40 Spy Kids 4: Stroj času

07:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

07:20 Malý Mikuláš: Táborníci

07:30 Martinka I.: Vzorná spolubývajúca 20/52

07:45 Ako si vycvičiť drakov 2: Mráz 14/20

08:10 Zázračný ateliér

08:35 MiniUni

09:00 Arabela sa vracia: Marienka na šibenici 20/26

09:30 Autosalón

09:55 Jazdi hlavou: Motocyklisti

10:05 Čarovné miesta Zeme V.: Južné Čile

07:20 Zajac Bugs a káčer Duffy III.

07:45 Tučniaky z Madagaskaru II.

08:15 Kočky opäť v akcii

10:10 Hitch: Liek pre moderného muža

08:35 Takmer normálne dievča

10:40 Tučné babenky

11:20 Svet v obrazoch

11:45 HiSTORY

11:55 O 5 minút 12

13:00 Občan za dverami

13:30 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe

15:05 "Partie krásného dragouna"

12:45 Jak se zbavit nevěsty

14:30 CHART SHOW

12:50 Búrlivé víno
Búrlivé víno

15:50 NOVÁ ZÁHRADA

16:40 Zlaté časy

17:40 Hurá do záhrady

18:15 Tajomstvo mojej kuchyne

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

16:40 Dobre vedieť!

17:50 Horná Dolná

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

16:50 NA CHALUPE

17:55 NOVÉ BÝVANIE

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Tajné životy II. 13/13

21:20 Kráľovná Viktória: Motor zmien 7/8

22:05 Kráľovná Viktória: Mladé Anglicko 8/8

22:55 Agatha Christie : Poirot: Po pohrebe

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Tvoja tvár znie povedome

23:15 Ctihodný občan

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 1890: Smutná oslava 9

22:15 ROZLÚČKA SO SLOBODOU

23:20 Americký zločin

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:20 Slovo

06:05 Driny a Harmanecká jaskyňa

06:15 Alpy zhora: Švajčiarske hory

01:45 Bolkoviny

02:40 Legendy záchranářství: Horská služba

03:10 Široká duše

04:05 13. komnata Zory Ully Keslerové

04:30 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy

04:35 Hobby naší doby

05:10 Raduň

05:30 Z metropole

06:00 Zajímavosti z regionů

06:25 Čtrnáctý u stolu

02:15 Nejsou Češi jako Češi

02:40 V zajetí železné opony

02:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:20 Na vrcholky hor s Vladimírem

03:40 Vesnická zabijačka

03:55 Slavné a krásné vily

04:25 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města

04:30 Ano, Masaryk: Dokumentární trilogie o Tomáši 3/3

05:00 Cesty víry: Duchovní doteky Jana

05:30 Cestománie

06:00 Raníček

06:05 Atlas zvířat

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:55 Nick a Perry

07:10 Cyklopotulky

07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Brusno.

07:30 Extrémne v horách

08:00 Živá panoráma

08:30 Kapura

09:10 Farmárska revue

09:35 Halali

10:05 Test magazín: Grécke jogurty
Test magazín: Grécke jogurty

10:20 Variácie slávy

07:50 Dirigent

08:15 Úsměvy Jiřího Pleskota

08:55 Polopatě

09:45 Kalendárium

10:00 Toulavá kamera

10:30 Objektiv

07:05 Garfieldova show III

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Československý filmový týdeník 1967 1145/2379

09:15 Hledání ztraceného času: Na dvou až čtyřech kolech

09:35 Heydrich - konečné řešení: Dáme si do bytu dva mimopražské 35/44

10:00 Velká vlastenecká válka: Stalingrad

10:50 Nedej se

11:50 Família: Família - Príbeh Allanovho mydla

12:20 O Džaudarovi a jeho bratoch

13:35 Orientácie

14:15 Herecké legendy: Jozef Adamovič

14:25 Vojvodkyňa z Amalfi

15:50 Ktosi je za dverami

11:05 Život na zámku

12:00 Otázky Václava Moravce

13:00 Zprávy

13:05 Vodník a Karolínka

14:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále

14:55 Neobyčejné životy

15:50 Dívka světových parametrů

11:45 Chcete mě?

12:15 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy

12:20 Křesťanský magazín

12:45 Uchem jehly

13:15 Cesty víry: Zaniklé židovské štetly

13:45 Na plovárně s Josefem Špačkem

14:10 Krásy evropského pobřeží: Baskicko

14:20 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Hadi 12/12

14:50 Naše tradice: Pálení čarodějnic

15:15 S gurmánem na cestách I.: Kurdistán

16:10 Tak sa na mňa prilepila

17:30 V pralesoch Karpát

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Blanche

18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Rytier

18:50 Garfield III.

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:25 Moji zvierací priatelia

19:35 Zázračný miniateliér

19:50 Slovo

17:00 Sestřičky

18:25 Kouzelné bylinky

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

16:25 Waterloo!

17:20 Národní klenoty II

17:50 Poslední lovci v Kamerunu

18:45 Večerníček

18:55 Zapomenuté výpravy: Poslední pouť vltavských vorů

19:20 Zajímavosti z regionů

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Rjaba, sliepočka jarabá

22:00 Gazdova krv

20:00 GEN - Galerie elity národa

20:15 Wilsonov

22:10 168 hodin

22:39 Výsledky losování Šťastných 10

22:40 Nahá pastýřka

20:00 Poslední vlak z Gun Hillu

21:40 Jack Rozparovač 1/2

23:15 Exil očima dětí

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:35 Terminátor 3: Vzbura strojov

03:15 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:25 Myšlienky vraha VI. 14-15/24

04:40 Tele Tele

02:15 John Q - Srdce pre syna

04:05 Veľmi nebezpečné známosti 2

05:55 Báječná Angelika

09:30 Lovci pokladov I. 9-10/10

10:50 Kobra 11

08:25 Smotánka

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:45 Rebelka z predmestia II. 20-21/22

13:10 Knight Rider: Legenda sa vracia 3/19

14:05 Legenda o pirátovi

12:00 Druhá šanca III. 2-3/10

14:10 Odložený prípad IV. 10-11/24

18:10 NCIS: New Orleans I. 10-11/23

16:10 Oheň v srdci

17:55 Spoveď mladej nevesty

20:15 Terminátor 3: Vzbura strojov

22:25 Myšlienky vraha VI. 14-15/24

20:00 John Q - Srdce pre syna

22:15 Skutočný príbeh: Tieň smrti 1-2/2

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

02:25 Pomsta Čierneho korzára

04:00 Hoď svišťom II. 6

05:15 NOVÁ ZÁHRADA

05:55 Štyri svadby IV. 5

06:40 Štyri svadby IV. 6

01:10 Policejní akademie 7: Moskevská mise

02:20 Kriminálka Miami V: Vnitřní záležitosti 12

03:00 Dva a půl chlapa II 14

03:25 Volejte Novu

04:30 DO-RE-MI

05:10 Novashopping

06:10 Lišákoviny

06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 17, 18

05:15 Sledování

07:30 Klenot TV

08:50 Simpsonovci XXII. 18
Simpsonovci XXII. 18

09:20 Hotelové SOS 4

10:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME

07:05 Senzační Spiderman 1

07:30 Avengers: Sjednocení II 26

07:50 Looney Tunes: Úžasná Show II 21

08:15 Tučňáci z Madagaskaru II 2

08:40 Víkend

09:40 Robinsonův ostrov

10:40 Robinsonův ostrov

07:05 Oznamuje se láskám vašim

08:35 Spider-Man 3

11:15 Keď sa má dom páčiť 23

12:00 Hoď svišťom II. 5

12:55 Spy Kids 4: Stroj času

14:55 Mavericks: Na divokej vlne

11:40 Z pekla štěstí 5

12:45 Kdopak to mluví

14:30 Policejní akademie 7: Moskevská mise

11:05 Teleshopping

11:25 Tančím, abych žil

13:35 Krokodýl Dundee 2

15:35 Lovci zločinců III 6

17:25 Pomsta Čierneho korzára

19:35 Hoď svišťom II. 6

16:05 Když rozvod, tak rozvod

17:25 Obecná škola

19:30 Televizní noviny

16:30 Lovci zločinců III 7

17:20 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly

20:35 Krvavé dedičstvo

22:35 Takmer normálne dievča

20:15 Tvoje tvář má známý hlas III

22:50 Střepiny

23:20 Double Team

20:00 Stůj, nebo maminka vystřelí

21:40 Drákula

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

02:55 Julie a Nikolas

05:25 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:35 Klenot.TV

01:40 Tři mušketýři II: Svatba plná překážek 7

02:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995!

03:20 Očima Josefa Klímy: Publicistická show

03:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku

06:40 Wolverine: Cesta smrti 9

08:50 Inga Lindström: Muž v kupce sena

10:55 Věřte nevěřte

07:10 Ninjago: Země na obzoru!

07:35 Ninjago: Cesta zpátky

08:05 M*A*S*H 161
M*A*S*H 161

08:40 M*A*S*H 162
M*A*S*H 162

09:10 Prima ZOOM SVĚT

09:45 Ohnivý kuře II: Spousta práce 14

12:00 TÝDEN s prezidentem

12:25 Soudkyně Barbara

13:40 Kdo to ví?

15:00 Soudce Alexandr

11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

12:40 Vychytávky Ládi Hrušky

13:20 Vychytávky Extra

13:40 Božské dorty od Markéty

14:15 Máme rádi Česko

15:55 Vraždy v Midsomeru XIII: Trn v oku

16:05 Soudkyně Barbara

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Paparazzi

19:45 VLIVNÍ s Alex Mynářovou

18:00 Teď vaří šéf!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Emilie Richards: Stopy minulosti

22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII

20:15 Mordparta II: Motivátor 4

21:30 Očima Josefa Klímy

22:20 Show Jana Krause

23:35 Velcí bratři

Spravy.pozri.sk



Autobazar