tv program
Dnes je Streda 24. mája 2017 meniny má Ela
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
22.05.2017
Utorok
23.05.2017
Streda
24.05.2017
Štvrtok
25.05.2017
Piatok
26.05.2017
Sobota
27.05.2017
Nedeľa
28.05.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:05 Skalní v ofsajde

05:45 Správy RTVS "N"

06:35 Góly - body - sekundy

06:55 Počasie

01:10 USS Indianapolis: Boj o prežitie

03:30 Bez dychu

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

05:15 Rodinné prípady

06:00 TELEVÍZNE NOVINY

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

02:25 1890: Koniec 13/13

03:45 KRIMI

04:10 NOVÁ ZÁHRADA

05:40 KRIMI

06:10 NOVINY TV JOJ

07:05 Náš Timmy

07:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

07:25 Malý Mikuláš: Súťaž v rádiu

07:40 Martinka I.: Jazdecký tréning 28/52

07:55 Lilly, malá čarodejnica: Lilly a mongolský kôň

08:20 Zázračný ateliér

08:45 TvMiniUni

09:10 Arabela sa vracia: Výlet na iné miesto 24/26

09:35 Autosalón

10:00 Jazdi hlavou: Nehoda v tuneli

10:15 Americké národné parky: Národný park Veľký kaňon 3/8

07:10 Scooby-Doo a kyberpríšera

08:40 Číslo 5 žije

10:40 Captain America: Prvý Avenger

07:15 Ihrisko 2

09:20 Tučniaky z Madagaskaru

11:20 Svet v obrazoch

11:45 HiSTORY

11:55 O 5 minút 12

13:00 Občan za dverami

13:35 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole

15:10 Skalní v ofsajde

13:15 CHART SHOW

15:20 Miss špeciálny agent

11:20 “Což takhle dát si špenát“

13:25 Diabol nosí Pradu

15:50 NOVÁ ZÁHRADA

16:35 Zlaté časy

17:35 Hurá do záhrady

18:15 Tajomstvo mojej kuchyne

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:35 Horná Dolná

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

16:50 NA CHALUPE

17:55 NOVÉ BÝVANIE

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Martino tajomstvo 1/2

21:50 Martino tajomstvo 2/2

23:25 Agatha Christie : Poirot: Karty sú na stole

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 USS Indianapolis: Boj o prežitie

23:05 Únos z väzenia

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 1890: Koniec 13/13

22:10 Špinavé prachy

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:10 Slovo

06:05 V koralových útesoch Červeného mora

06:20 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Karpatské bukové pralesy

06:40 Cyklopotulky

06:50 Extrémne v horách

01:25 Legendy záchranářství: Unikátní záchrany

01:55 Bolkoviny

02:50 Po stopách hvězd

03:15 Žiješ jenom 2x

03:45 Sváteční slovo karmelitána Pavla Poly

03:50 Zahrada je hra

04:15 Zkus mít vkus

04:35 Hobby naší doby

05:30 Z metropole

06:00 Zajímavosti z regionů

02:45 Zapomenuté výpravy: Za lidojedy a dál

03:10 Ztraceni v sobě

03:35 V zajetí železné opony

03:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

04:15 Cestománie

04:45 Divnopis

04:50 Klenoty naší krajiny: Český kras

05:20 Království divočiny: Orlovec říční

05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce

06:00 Raníček

06:05 Atlas zvířat

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:50 Nick a Perry

07:15 Kapura

08:00 Živá panoráma

08:30 Farmárska revue

08:55 Halali

09:25 Test magazín
Test magazín

09:35 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Rozhanovciach

10:00 Família

10:30 Spievanka

08:15 Úsměvy Martina Zounara

08:55 Polopatě

09:45 Kalendárium

10:00 Toulavá kamera

10:30 Objektiv

07:05 Garfieldova show III

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Československý filmový týdeník 1149/2379

09:15 Hledání ztraceného času: Český ráj (1.)

09:40 Heydrich - konečné řešení: Atentát 39/44

10:05 Šil jsem u Kubiše

11:30 Obrazy zo života Martina Luthera

12:00 Služby božie z Wittenbergu

13:40 Orientácie

14:20 Herecké legendy: Karol Machata

14:35 Dnes večer hrám ja: Tri poviedky s Karolom Machatom

15:40 Božidara Turzonovová jubiluje: Rosmersholm

11:05 Život na zámku

12:00 Otázky Václava Moravce

13:00 Zprávy

13:05 Světýlka z blat

14:00 Nevyjasněná úmrtí

15:00 Konec básníků v Čechách

11:05 Nedej se

12:00 Chcete mě?

12:30 Sváteční slovo karmelitána Pavla

12:35 Křesťanský magazín

13:00 Uchem jehly

13:30 Cesty víry: Setkávání s lidskostí

13:55 Na plovárně s Peterem Suschitzkým

14:25 Království divočiny: Kahau nosatý

14:50 Na cestě po Louisianě

15:20 S gurmánem na cestách II.: Za syrova

17:15 Nedeľná chvíľka poézie: Ktože týmto svetom vládne

17:30 Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna

18:30 Večerníček: Mať tak o koliesko viac!

18:35 Seržant Murko

18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Sú mačky falošné?

18:50 Zabudnuté hračky

19:00 Dobrodružstvá myšiek

19:20 Moji zvierací priatelia

19:35 O deťoch a zvieratkách

19:45 Zázračný miniateliér

19:50 Slovo

16:50 Zabil jsem Einsteina, pánové

18:25 Kouzelné bylinky

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

16:30 Ženy, které psaly historii: Alžběta I.

17:20 Národní klenoty II

17:50 Tajemné ostrovy Japonska

18:40 Gratias Tibi - cena České televize

18:45 Večerníček

19:00 Fotbal: Galavečer ePojisteni.cz ligy

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Boj o ťažkú vodu: Prvá časť

20:50 Boj o ťažkú vodu: Druhá časť

21:40 Galavečer Košice 9 0/55

22:50 Brána do televízie

23:30 Tenis - Roland Garros - highlighty

20:00 GEN - Galerie elity národa

20:15 Monstrum

21:55 168 hodin

22:29 Výsledky losování Šťastných 10

22:30 Pumpaři od Zlaté podkovy

20:00 Plíživý měsíc

21:50 Ptáci

23:50 Dassler proti Dasslerovi aneb Puma versus Adidas

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

03:35 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:45 Návštevníci 2

05:10 Kobra 11 XII.

01:35 Pán Božský

03:15 Znovu a inak

04:40 Odložený prípad IV. 24/24

06:10 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj

08:30 Knight Rider: Legenda sa vracia 10-11/19

10:20 Návštevníci 2

08:45 ŠPERKOMÁNIA

10:25 Taká obyčajná rodinka

12:55 Vulkán: Svet v ohrození

11:35 Druhá šanca

13:45 Bostonské vraždy V. 1-2/18

15:30 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky

17:30 Jedného dňa, možno

20:15 Captain America: Prvý Avenger

22:50 Myšlienky vraha VII. 6-7/24

20:00 VELVET IV. 7-8

21:30 Pán Božský

23:35 Znovu a inak

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

02:15 Šťastný Luke

03:45 Hoď svišťom 4

04:20 Najlepšie torty

05:15 NA CHALUPE

06:00 Štyri svadby IV. 33

06:45 Štyri svadby IV. 34

02:20 Volejte Novu

03:15 Rodinka: Slavíme!, Miliónová tchýně 1, 2

04:10 Holky pod zámkem II.

04:55 Novashopping

05:10 Novashopping

06:10 Lišákoviny

06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 28

06:50 Senzační Spiderman 9

02:15 Královna Alžběta

05:20 Milionová pojistka

06:50 Babylon 5: Hlasy v temnotě

07:30 Forky, vtipky XXVI.

08:50 SÚDNA SIEŇ

09:30 Najlepšie torty

10:45 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME

07:20 Kačer Kabrňák II 8

07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 3

08:10 Tučňáci z Madagaskaru II 10

08:35 Víkend

09:35 Donšajni

08:05 Batman a Robin

10:20 Tanec s vášní: Rozbal to!

12:00 EKOTOPFILM: Budúcnosť našich miest

12:25 EKOTOPFILM: Pod krídlami

13:10 Hoď svišťom 3

14:50 SVET PODĽA EVELYN: Hviezdy a hovienka

15:25 Ihrisko 2

11:40 Rodinka: Slavíme!, Miliónová tchýně 1, 2

12:50 Myšák Stuart Little 2

14:15 Krotitelé duchů 2

12:00 Teleshopping

12:25 Dostaňte agenta Smarta

14:25 Ochránce

17:30 Šťastný Luke

19:30 Hoď svišťom 4

16:20 Příště budeme chytřejší, staroušku!

18:05 Císařův pekař

19:30 Televizní noviny

16:15 Lovci zločinců III 14

17:05 Lovci zločinců III 15

18:00 Čarodějův učeň

20:35 Slečna zamilovaná

22:40 Baby na ťahu

20:20 Vratné lahve

22:20 Střepiny

22:55 Když se setmí

20:00 Superman se vrací

22:50 Nebezpečné hry 3

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

02:55 Vražedné pobřeží

05:25 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:35 Klenot.TV

01:35 Vraždy podle Agathy 1

03:30 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995!

03:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra

06:15 Max Steel I: Zdrcení 13

06:40 Tlapková patrola 19

08:50 Robin Pilcher: Na druhé straně oceánu

10:55 Věřte nevěřte

07:10 Tlapková patrola: Tlapky a opičárny/Tlapky zachraňují sovu 20

07:40 Jen počkej, zajíci!

08:05 M*A*S*H 189
M*A*S*H 189

08:40 M*A*S*H 190
M*A*S*H 190

09:10 Prima ZOOM SVĚT

09:45 Ohnivý kuře II: Rozchod, rozvod a zlomená srdce 22

12:00 TÝDEN s prezidentem

12:30 Soudkyně Barbara

13:40 Kdo to ví?

14:55 Soudce Alexandr

11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

12:40 Vychytávky Ládi Hrušky

13:15 Vychytávky Extra

13:40 Božské dorty od Markéty

14:15 Máme rádi Česko

15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Naše počasí

19:15 Paparazzi

19:45 VLIVNÍ s Alex Mynářovou

18:00 Rozpal to, šéfe!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Katie Fforde: Vytoužené dítě

22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII

20:15 Mordparta II: Řešení 8

21:30 Očima Josefa Klímy

22:20 Show Jana Krause

23:35 Podnájemník

Spravy.pozri.sk



Autobazar