tv program
Dnes je Piatok 24. marca 2017 meniny má Gabriel
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.03.2017
Utorok
21.03.2017
Streda
22.03.2017
Štvrtok
23.03.2017
Piatok
24.03.2017
Sobota
25.03.2017
Nedeľa
26.03.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:25 Škola základ života

02:55 O 5 minút 12

06:20 Správy RTVS "N"

01:25 Smrtonosná zbraň 2

03:25 NCIS: New Orleans II. 20/24

04:25 Smotánka

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

05:10 NCIS: Los Angeles I. 22/24

06:00 TELEVÍZNE NOVINY

01:25 Zločin IV. 3,4

03:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

04:05 NA CHALUPE

05:50 NOVINY TV JOJ

06:40 KRIMI

07:10 Počasie

07:20 Levík Raa Raa: Raa Raa prieskumníkom

07:30 Požiarnik Sam IX

07:40 Malý Mikuláš: Šach

07:55 Martinka I.: Martinkin referát 10/52

08:05 Ako si vycvičiť drakov 2: Tunel 4/20

08:30 Zázračný ateliér

08:55 Arabela sa vracia: Kráľ bez poddaných 15/26

09:25 Autosalón

09:50 Jazdi hlavou

10:05 Čarovné miesta Zeme IV.: Ekvádor

07:10 Sherlock Holmes: Pyramída hrôzy

09:25 Fantomas kontra Scotland Yard

07:10 NOVINY TV JOJ

08:05 Dr. Dolittle

10:35 Príšerky: Univerzita

11:20 Svet v obrazoch

11:45 HiSTORY

11:55 O 5 minút 12

13:00 Občan za dverami

13:30 Test magazín
Test magazín

13:45 Bud Bindi: Ide o všetko

14:15 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle

15:55 Škola základ života

11:40 Policajt v Beverly Hills 3

13:45 CHART SHOW

15:50 Dobre vedieť!

12:40 Dragonball: Evolúcia

14:30 Ako básnikom chutí život

17:35 Hurá do záhrady

18:15 Tajomstvo mojej kuchyne

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:05 Hra o Niké

17:50 Horná Dolná

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

16:50 NA CHALUPE

17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Malta – Slovensko

23:05 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale - zostrihy

23:45 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Tvoja tvár znie povedome

23:00 Zoznam smrti

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

22:00 Mordparta 4

23:25 Stroj na zabíjanie

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:40 Slovo

06:15 Bežkopotulky

06:25 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana

06:35 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Turčianske Teplice.

06:45 Televíkend

01:10 Banánové rybičky
Banánové rybičky

01:50 Gustav Brom Big Band

02:50 13. komnata Lucie Brychtové

03:15 Sváteční slovo spisovatelky Petry

03:20 Hobby naší doby

03:50 Žiješ jenom 2x

04:15 Na forbíně TM

05:30 Z metropole

06:00 Zajímavosti z regionů

06:40 Kristian

00:40 V tajné službě Jejího Veličenstva

03:00 Ratíškovice

03:25 Masopust držíme, nic se nevadíme pospolu...

03:55 Uchem jehly

04:25 Na moll

05:00 ABCD ekologie aneb Životabudič

05:05 Do neznáma: Holčičí přesilovka 22/39

05:30 Do neznáma: Když v ráji prší 23/39

06:00 Raníček

06:05 Můj mazlíček a já

06:20 Tygřík Arnoštek

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:55 Nick a Perry

07:10 Kapura

07:55 Živá panoráma

08:25 Farmárska revue

08:50 Na rybách - Petrov zdar

09:20 Test magazín: Biely nebalený chlieb
Test magazín: Biely nebalený chlieb

09:30 Família: Família - Nič neľutujeme

10:00 Mestá reformácie - Služby Božie z evanjelického kostola v Banskej Štiavnici

08:15 Úsměvy Tomáše Hanáka

08:55 Polopatě

09:45 Kalendárium

10:00 Toulavá kamera

10:30 Objektiv

07:05 Garfieldova show III

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Československý filmový týdeník 1967 1140/2379

09:15 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 2

09:30 Heydrich - konečné řešení: Out Distance - zrádce na obzoru 30/44

10:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda

10:50 Nedej se

11:45 Matej Bel

12:25 Pani Zima

13:15 Orientácie

13:55 Herecké legendy: Jozef Adamovič

14:05 Hájnikova žena

15:35 Ktosi je za dverami

11:05 Život na zámku

12:00 Otázky Václava Moravce

13:00 Zprávy

13:05 O Nesytovi

14:10 Podivná nevěsta

15:00 Neobyčejné životy

15:55 Osada Havranů

11:45 Chcete mě?

12:15 Sváteční slovo spisovatelky Petry

12:20 Křesťanský magazín

12:45 Uchem jehly

13:10 Cesty víry: V univerzitním apoštolátu

13:40 Kočka není pes

14:10 Na plovárně s Tomášem Vernerem

14:40 Postřehy odjinud

14:45 S gurmánem na cestách I.: Neapol

15:25 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Dravci 8/12

16:30 TEPUY

17:45 Malvína z Bretónska

18:30 Večerníček: Pa a Pi

18:35 Ebb a Flo

18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PSÍ ŽIVOT

18:45 Šmolkovia

19:00 Dráčik Tabaluga

19:20 Vstúpte do sveta tanca

19:35 Zázračný miniateliér

19:40 Bola raz jedna opera: Dirigent a orchester

19:55 Slovo

17:05 Zlá krev: Osudy rodin Bornů, Nedobylů i 7/7

18:25 Kouzelné bylinky

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

16:25 Machu Picchu

17:20 Národní klenoty II

17:50 Zázračný ostrov: Zrozen z ohně a oceánu

18:45 Večerníček

18:55 Zapomenuté výpravy: Do dunajské delty

19:20 Zajímavosti z regionů

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:05 Radosť zo života: Martin Martinček

20:35 Biblia pokračuje

21:15 Biblia pokračuje

22:00 Pozvánka do divadla: Kukura

23:50 Správy RTVS "N"

20:00 GEN - Galerie elity národa

20:15 Spravedlnost 3/3

21:35 168 hodin

22:09 Výsledky losování Šťastných 10

22:10 105% alibi

23:40 Místo činu - Schimanski

20:00 V pravé poledne

21:30 Je třeba zabít Sekala

23:20 Dron - stačí stisknout spoušť

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:25 Purpurové rieky

03:05 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:15 Myšlienky vraha V. 23/23

03:55 Myšlienky vraha VI. 1/24

04:40 Mr. GS

00:15 Nebezpečný sused

02:25 Posadnutá učiteľom

03:50 Smrť školáčky

06:05 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky

08:25 Taká obyčajná rodinka V.

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:35 Taká obyčajná rodinka V.

13:10 Kobra 11

11:25 Druhá šanca II. 10-11/16

13:45 Odložený prípad III. 19-20/23

15:40 Inga Lindströmová: Zamilované ženy

16:25 Uhol pohľadu

18:10 NCIS: New Orleans II. 20-21/24

17:40 Chlap na roztrhanie

20:15 Hráč: Na život a na smrť 8-9/9

22:00 Myšlienky vraha V. 23/23

23:00 Myšlienky vraha VI. 1/24

23:55 Hostel 3

20:00 Nebezpečný sused

22:15 Posadnutá učiteľom

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

00:50 Agent VII. 7,8

02:30 Zákon gangu VII. 7,8

04:25 Liga snov V. 9,10

05:55 Štyri svadby Veľká Británia 1/10

06:40 Štyri svadby Veľká Británia 2

01:05 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení

02:30 Volejte Novu

03:00 Krok za krokem VI 24

03:20 Krok za krokem VII 1

04:15 DO-RE-MI

04:55 Novashopping

05:05 Novashopping

06:05 Lišákoviny

06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 6

06:40 Spiderman 4

01:00 Po zániku Země

02:40 Annabelle

05:45 Nová cestománie: Austrálie: Nej pátého kontinentu

06:15 Na život a na smrt

07:30 Klenot TV

08:45 Simpsonovci XXI. 16
Simpsonovci XXI. 16

09:15 Simpsonovci XIX. 18
Simpsonovci XIX. 18

10:00 Ninja Factor II. 34,35

10:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME 7,8

07:05 Avengers: Sjednocení II 16

07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 11

07:55 Tučňáci z Madagaskaru 18

08:15 Krok za krokem VI 24

08:35 Krok za krokem VII 1

09:05 Víkend

10:05 Robinsonův ostrov

07:55 Osudové pláže

10:10 101 dalmatinů

12:30 Keď sa má dom páčiť 12

13:00 Hoď svišťom 11

13:45 Letecké katastrofy XII. 12

14:45 McFarland: Útek pred chudobou

11:05 Robinsonův ostrov

12:00 Zase ona!

14:05 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení

15:45 Tři chlapi na cestách

12:00 Teleshopping

12:25 Pompeje

14:15 Čtyřicítka na krku

17:30 Mythica: Boj o Darkspore

19:40 Hoď svišťom 12

17:45 Na pytlácké stezce

19:30 Televizní noviny

16:50 Lovci zločinců II 19

17:45 Agent bez minulosti

20:35 Previnenie

23:00 Dragonball: Evolúcia

20:15 Tvoje tvář má známý hlas III

22:50 Střepiny

23:25 Skleněný dům 2

20:00 Zachraňte vojína Ryana

23:05 Zabiják Joe

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:55 Rosamunde Pilcher: Láska z nebes

02:55 Julie a Nikolas

05:30 ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda
ANIMÁČEK: Winx Club, Krtek a Panda

06:40 Klenot.TV

01:35 Tři mušketýři II: Jako prostý člověk 2

02:45 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995!

03:15 Očima Josefa Klímy: Publicistická show

03:55 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie

06:45 Astro Boy II: Vesmírná akademie 11

08:55 Rosamunde Pilcher: Láska z nebes

10:55 Věřte nevěřte

07:15 Ninjago: Umění tiché pěsti

07:45 Ninjago: Blackout

08:15 M*A*S*H 126
M*A*S*H 126

08:45 M*A*S*H 127
M*A*S*H 127

09:15 Prima ZOOM SVĚT

09:45 Ohnivý kuře II: Hostující chefka 4

12:00 Týden s prezidentem

12:25 Soudkyně Barbara

13:35 Kdo to ví?

14:55 Soudce Alexandr

11:35 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

12:25 Vychytávky Ládi Hrušky

13:05 Vychytávky Extra

13:25 Vraždy v Midsomeru XII: Chybná teorie

15:40 Trable prcka Binka

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:10 Nejlepší počasí

19:15 Paparazzi

19:45 VLIVNÍ s Alex Mynářovou

18:00 Teď vaří šéf!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 Inga Lindström: Vytoužený Marielund

22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII

20:15 TEMNÝ KRAJ: Zjevení 1/2

21:35 Očima Josefa Klímy

22:25 Show Jana Krause

23:35 Normal

Spravy.pozri.sk



Autobazar