tv program
Dnes je Štvrtok 19. januára 2017 meniny má Drahomíra
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
16.01.2017
Utorok
17.01.2017
Streda
18.01.2017
Štvrtok
19.01.2017
Piatok
20.01.2017
Sobota
21.01.2017
Nedeľa
22.01.2017
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

00:30 Vrah zo záhrobia

02:05 O 5 minút dvanásť

05:20 Správy RTVS "N"

01:00 V oku tornáda

02:30 G. I. Joe 2: Odveta

04:55 TELEVÍZNE NOVINY

05:15 Rodinné prípady

01:00 30 nocí paranormálnych javov

02:20 KRIMI

02:40 NOVINY TV JOJ

03:50 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA

04:20 NOVÉ BÝVANIE

05:05 INKOGNITO

06:10 Počasie

06:15 Lilin ostrov pokladov

06:20 Poštár Pat I

06:35 Kniha džunglí II.

06:50 Malý rytier Trenk

07:15 Levík Raa Raa: Raa Raa a obľúbené veci

07:25 Požiarnik Sam VIII.: Lampióny šťastia

07:35 Prasiatko Peppa II: Pyžamový večierok

07:45 Prasiatko Peppa II: Chladný zimný deň

07:50 Garfield III.

08:05 Ako si vycvičiť drakov: Alvin a Vyvrheli

08:25 Zázračný ateliér

08:55 Nech žije deduško: Prieskum

09:25 Nech žije deduško: Prípravy

09:55 Jazdi Hlavou: Hmlovky

06:55 Priatelia Toma a Jerryho III.

07:05 Scooby Doo, kde si?!

07:30 Tučniaky z Madagaskaru 15/16

07:50 Harry Potter a Tajomná komnata

06:40 KRIMI

07:05 NOVINY TV JOJ

08:00 Dr. Dolittle 4

10:05 Ostrovy na konci sveta 1/4

11:05 Slovensko v obrazoch

11:30 Svet v obrazoch

11:55 O 5 minút dvanásť

13:00 Občan za dverami

13:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nekonečná noc

11:05 Babovřesky 2

13:20 CHART SHOW

10:05 DVOJIČKY

10:50 INKOGNITO

12:05 Námorná akadémia

14:10 Iron Man 2

15:15 Vrah zo záhrobia

17:00 Nikto nie je dokonalý

18:15 Tajomstvo mojej kuchyne

15:25 Dobre vedieť!

16:40 Hviezdna párty

17:45 Horná Dolná

17:10 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA

17:50 NOVÉ BÝVANIE

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

20:15 Počasie

20:25 Sváko Ragan 3/3

21:25 Traja mušketieri: Pomsta Milady de Winter 2/2

23:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nekonečná noc

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 G. I. Joe 2: Odveta

22:35 Pod paľbou

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:20 15 ROKOV TV JOJ

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 V SIEDMOM NEBI

23:00 Chcem ťa, chceš ma?

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

00:45 Správy RTVS "N"

01:35 Slovo

01:10 Legendy kriminalistiky: Stodolovi II

01:40 Bolkoviny

02:25 13. komnata Filipa Tomsy

02:50 Sváteční slovo evangelické farářky Ewy Jelinek

03:00 Hobby naší doby

03:25 Žiješ jenom 2x

03:55 Bydlení je hra

04:15 Chalupa je hra

04:40 Pod pokličkou

05:05 Zkus mít vkus

05:30 Z metropole

00:20 Batesův motel III: Jáma 8/10

01:00 Folklorika

01:30 Charlie Chaplin

02:00 Na vrcholky hor s Vladimírem

02:20 Vesnicopis

02:40 Veteráni, druh na vymření?

03:05 V zajetí železné opony

03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

03:45 Babylon

04:05 Ze ZOO do ZOO

04:30 Přesídlená vesnice

04:50 Sabotáž

05:05 Do neznáma: Poprvé 4/39

05:30 Do neznáma: Jak holky chodí s holkama 5/39

06:10 Život pod končiarmi

06:35 Tranzit sever-juh

07:00 Bežkopotulky

07:10 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera

07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Dudince.

07:30 Televíkend

08:00 Živá panoráma

08:35 Kapura

09:20 Farmarská revue

09:50 Hlavátka podunajská

06:30 Divá Bára

07:45 Lakovka

08:15 Úsměvy Jaroslava Dudka

08:55 Polopatě

09:45 Kalendárium

06:10 Atlas zvířat

06:30 Babar a Baduova dobrodružství

06:55 Nick a Perry

07:05 Garfieldova show II

07:20 Novinky z přírody

07:30 Studio Kamarád

09:00 Československý filmový týdeník 1967 1131/2379

09:15 Hledání ztraceného času: U českých osobností

09:35 Heydrich - konečné řešení: Dopadení zrádce X 21/44

10:20 Test magazín
Test magazín

10:35 Slečna z Maxima

12:05 Família: Família - Nové srdce

12:35 Čierna pani

14:10 Orientácie

14:35 Krištáľové krídlo

10:30 Objektiv

11:05 Život na zámku

12:00 Otázky Václava Moravce

13:00 Zprávy

13:05 Kdo probudí Pindruše?

14:05 Dvanáct měsíčků

14:35 Otisky

10:05 Válečné projekty Třetí říše II.: Hitlerovo vlčí doupě

10:50 Nedej se

11:45 Chcete mě?

12:10 Sváteční slovo evangelické farářky Ewy Jelinek

12:15 Křesťanský magazín

12:45 Uchem jehly

13:10 Cesty víry: Dar všech darů

13:40 Kočka není pes

14:10 Na plovárně s Charliem Kaufmanem

14:40 S gurmánem na cestách I.: Haiti

16:45 Hokej - Tipsport liga

15:30 V zámku a podzámčí

17:15 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 3/5

18:55 Události za okamžik a počasí

15:20 Království divočiny: Podivuhodná zvířata: Delfíni 3/12

15:50 Na cestě po Calvadosu

16:20 Egyptská záhada

17:05 Himálajská království

18:00 Ztraceni v Česku: Krize 3/6

18:45 Večerníček

18:55 Zapomenuté výpravy: Za kmenem

19:30 Pod zelenou horičkou

19:40 Lilin ostrov pokladov

19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PREČO SA UČÍME

19:50 Slovo

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:10 Vojna a mier 5/6

21:10 Dobrodružstvá baróna Prášila

23:05 Čo mi otec narozprával

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

20:00 GEN - Galerie elity národa

20:15 Bohéma 2/6

21:35 168 hodin

22:04 Výsledky losování Šťastných 10

22:05 Smrt pedofila

23:35 Místo činu - Schimanski

19:20 Zajímavosti z regionů

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Hodina pušek

21:45 Rváčův deník

23:25 Miluj mě

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

00:45 Krstný otec

03:30 ŠPORTOVÉ NOVINY

03:40 Prci, prci, prcičky 3: Svadba

00:05 Skutočný príbeh: Únos Natasche Kampuschovej

02:15 Zneužívaná

03:40 Osudná chyba

06:15 Inga Lindströmová: Oslava

08:30 Taká obyčajná rodinka III.

09:00 ŠPERKOMÁNIA

10:50 Mušketieri II. 5-6/10

13:10 Kobra 11

11:50 Druhá šanca I. 4-5/12

14:05 Bolesti slávnych V. 11-12/13

16:15 Lasko: Päsť Božia 3-4/7

18:10 NCIS: New Orleans I. 7-8/23

15:55 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca

18:00 Protiklady sa priťahujú

20:15 Prci, prci, prcičky 3: Svadba

22:15 Myšlienky vraha IV. 15-17/26

20:00 Skutočný príbeh: Únos Natasche Kampuschovej

22:20 Zneužívaná

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

01:05 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa

02:50 Černobyľské denníky

04:15 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4

04:45 Fórky, vtipky XXIII.

05:10 Šokujúce rodinné tajomstvá 4

05:55 Štyri svadby III. 7

01:10 Dokonalá bouře

03:05 Krok za krokem VI 12

03:55 První krok: O krok vpředu 13

04:55 Novashopping

05:15 Novashopping

00:20 Swordfish: Operace Hacker

02:00 Vražda v Bílém domě

05:20 Sundown: Město pomsty

06:40 Štyri svadby III. 8

07:30 Klenot TV

08:45 Simpsonovci X. 20
Simpsonovci X. 20

09:10 Ninja Factor III. 5,6

06:10 Lišákoviny

06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě IV 6

06:50 Monstra vs. Vetřelci 12

07:15 Myšák Stuart Little 11

07:40 Show Toma a Jerryho 19

08:05 Lví hlídka 24

08:30 Krok za krokem VI 12

08:50 Víkend

09:50 První krok: O krok vpředu 13

06:35 Sledování

08:25 Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček?

10:30 Prázdna kolíska

12:45 Jazda 3

13:15 Sekundy pred katastrofou IV. 3

14:15 Letecké katastrofy XII. 3

11:05 Ledové ostří 4: Oheň a led

12:50 Moje falešná svatba

14:30 Dokonalá bouře

10:20 Neuvěřitelná cesta

11:55 Teleshopping

12:15 Doktor Hollywood

14:10 Happy Feet 2

15:20 Martin a Venuše

17:30 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa

17:00 Rabín, kněz a krásná blondýna

15:55 Lovci zločinců 23

16:50 Lovci zločinců II 1

17:40 Iron Man 2

19:30 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4

20:30 Kick-Ass

22:55 Hrôzostrašná noc 2

19:30 Televizní noviny

20:20 Slunce, seno a pár facek

22:25 Střepiny

22:55 Sběratel kostí

20:00 Automata

22:00 Mé druhé já

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

00:40 Zákon a pořádek: Los Angeles

01:40 Nebezpečné vztahy

02:35 NAŠE ZPRÁVY

03:35 Julie a Nikolas

05:15 NAŠE ZPRÁVY

05:50 ANIMÁČEK
ANIMÁČEK

01:25 Tři mušketýři I: Výhodný obchod 3

02:30 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze světa. Už od roku 1995!

03:05 Očima Josefa Klímy: Publicistická show

03:40 Jake a tlusťoch I 1

04:25 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12
Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12

07:05 Klenot.TV

09:25 Inga Lindström: Láska v Sommerlundu

06:35 Max Steel I: Žraloci 8

07:05 Nexo Knights: Fortrex a Frmol

07:35 Nexo Knights: Království hrdinů

08:05 M*A*S*H 63
M*A*S*H 63

08:35 M*A*S*H 64
M*A*S*H 64

09:10 Prima ZOOM SVĚT

09:40 Ohnivý kuře: Smutná nevěsta 74

11:30 Věřte nevěřte

13:35 Soudkyně Barbara

14:50 Kdo to ví?

11:00 Partie

11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

12:35 Vychytávky Ládi Hrušky

13:15 Božské dorty od Markéty

13:50 Vraždy v Midsomeru XI: Dny bezvládí

16:05 Soudkyně Barbara

17:20 Nebezpečné vztahy

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 NAŠE ZPRÁVY krimi

15:55 Jake a tlusťoch I 1

16:55 Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12
Komisař Rex II: Smrtelná dávka 12

18:00 Teď vaří šéf!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:45 Paparazzi

20:15 Kdo to ví?

21:25 Doktorka Kellerová

22:35 Donucen ke zločinu

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:15 TEMNÝ KRAJ: Čarodějnice 2/2

21:35 Vylomeniny

22:30 Očima Josefa Klímy

23:20 Tajemné okno

Spravy.pozri.sk



Autobazar