tv program
Dnes je Sobota 25. apríla 2015 meniny má Marek
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
20.04.2015
Utorok
21.04.2015
Streda
22.04.2015
Štvrtok
23.04.2015
Piatok
24.04.2015
Sobota
25.04.2015
Nedeľa
26.04.2015
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

02:00 Ruky bozkávam 8/8

06:05 Správy RTVS "N"

06:50 Góly - body - sekundy

02:25 Ctihodný občan

04:40 Smotánka

05:10 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24

06:45 Medvedík Yogi

01:30 Super Tanker

03:00 Vojna proti nemŕtvym

04:50 NOVÉ BÝVANIE

05:05 KRIMI

05:30 NOVINY TV JOJ

06:05 KRIMI

06:35 NOVINY TV JOJ

07:10 Počasie

07:20 Levík Raa Raa 16/52

07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a čínsky drak 14/26

07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Odvážna matka

08:00 Garfield III.: Malé problémy vo veľkej Číne - štvrtá časť 42/52

08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Železný Gronkl 2/20

08:35 Zázračný ateliér

09:05 Megamozog

09:35 Autosalón

10:05 Mláďatká 10.časť

07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy

07:40 Kung Fu Panda II.

08:00 Surfisti a ninjovia

09:45 Krok za krokom VI. 4-5/24

10:40 FBI v sukniach

07:30 Zúbková víla 2

09:30 Rýchla rota Chipa a Dala

10:00 Tarzan 2

11:20 Svet v obrazoch

11:45 HiStory

11:55 O 5 minút 12

13:00 Občan za dverami

13:25 Bud Bindi

14:00 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu

14:55 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 2/4

12:25 CHART SHOW

14:35 Transformers 3 (HD)

11:35 Rande v Ríme

13:40 Super Tanker

15:30 To bude boj!

16:30 Nikto nie je dokonalý

17:45 Hurá do záhrady

18:15 Tajomstvo mojej kuchyne

19:00 Správy RTVS

19:45 Góly - body - sekundy

17:45 Domov na kľúč

18:25 Kredenc

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:55 NOVÉ BÝVANIE

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:10 Počasie

20:20 Ruky bozkávam 7/8

21:35 Ruky bozkávam 8/8

22:55 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu

23:45 Rieka nádeje 18/18

20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:20 POČASIE

20:30 38 - Filmová pocta hokejovej legende (HD)

22:10 Ctihodný občan

20:10 ŠPORT

20:20 NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 TANEC SNOV

23:15 Jeden deň

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

01:25 Dielo z depozitára

01:35 Správy RTVS "N"

02:20 Slovo

02:25 Svet zvierat II.: O vlkoch, psoch a ľuďoch

06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"

01:25 Zpívá celá rodina

02:45 Banánové rybičky
Banánové rybičky

03:20 Pod pokličkou

03:45 Zahrada je hra

04:10 Postřehy odjinud

04:15 Žiješ jenom 2x

04:40 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů

04:50 Móda - Extravagance - Manýry

05:10 Bydlení je hra

05:30 Z metropole

06:00 Zajímavosti z regionů

06:25 Největší z českých pierotů

01:25 Sestřička Jackie III

01:55 Folklorika

02:25 Z očí do očí

03:00 Klub přátel dechovky

03:35 Když nás potřebují

03:55 Přezůvky s sebou

04:40 Cesty k sousedům

05:10 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem...

05:25 Postřehy odjinud

05:30 Národní klenoty

06:00 Raníček

06:05 Atlas zvířat

06:30 Krtek a buldozer

06:35 3-2-1 tučňáci

07:25 Svet zvierat II.: O vlkoch, psoch a ľuďoch

08:00 Živá panoráma

08:35 Kapura

09:20 Farmárska revue

09:40 Test magazín: Žehličky
Test magazín: Žehličky

09:50 Noc v archíve: Ako sa robí hudba

10:55 Tuctové dievča

07:15 Když Burian prášil

08:55 Polopatě

09:45 Kalendárium

10:00 Toulavá kamera

10:30 Objektiv

07:15 Garfieldova show

07:30 Studio Kamarád

09:00 Československý filmový týdeník 1965 1039/2379

09:15 Hledání ztraceného času: Květen 1945 (1.)

09:35 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 4/10

10:00 Vzestup a pád NSDAP: Konečné řešení 7/10

10:50 Nedej se

11:35 Rudienka

12:30 Família: Família - TRI GENERÁCIE pod jednou strechou

13:00 Orientácie

13:30 Slovo

13:35 On air

14:00 Prstene pre dámu

15:25 UNESCO V TERCHOVEJ

11:05 Náves: Třešňové květy 7/10

12:00 Otázky Václava Moravce

13:00 Zprávy

13:05 O malíři Adamovi

14:05 Darmošlap z Nemanic a princezna

15:05 Král Králů

11:45 Počesku

11:55 Chcete mě? ZJ

12:20 Království divočiny: Bělokur horský

12:50 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxe Kašparů

12:55 Křesťanský magazín

13:20 Uchem jehly

13:50 Cesty víry: Shirim Ashirim - Písně mesiánských židů

14:20 Na cestě po Panamě

14:45 Ostrovy snů: Réunion

15:40 Ztracená města starověku 1/3

16:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Emílie Hrabovec

17:05 Herecké legendy: Milan Kňažko

17:15 Mizantrop

18:45 Večerníček: Príbehy s Bublinkou

18:50 Malý medvedík

18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - ZAJAC VS KRÁLIK

19:00 Bolek a Lolek idú do sveta: V austrálskych stepiach

19:10 Tao Tao

19:35 Zázračný ateliér

19:40 Narodení v divočine

19:50 100 názorov 2014: Soňa Rebrová

19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"

16:40 Zdivočelá země 30/45

17:30 Zdivočelá země 31/45

18:25 Kouzelné bylinky

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

16:35 Na plovárně s Tomášem Holubem

17:05 Predátoři jako filmové hvězdy: Žralok bílý

17:55 Cesta ze dna 5/8

18:45 Večerníček

18:55 Tajemství mrtvých mužů: Smrt generála Sikorského

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Dielo z depozitára

20:10 Divadlo nás baví

20:20 Prekliaty básnik

22:35 Odpískané

23:00 Vivaldianno

20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

21:20 168 hodin

21:49 Výsledky losování Šťastných 10

21:50 Hodný chlapec

23:10 Případy inspektora Lynleyho I - II

20:00 Dech života

22:10 Dědictví Ferramontiů

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

03:55 Top Gear

04:50 Najväčšie záhady sveta I. 25-26/44

05:30 Aj múdry schybí

02:25 Šikana na strednej

03:45 Vráť mi moje deti

05:30 Úbohá Nasťa 32

06:15 Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva

07:10 Nebezpečné šelmy III.

07:30 Akčná výhra

07:55 Frasier III. 7-8/24

09:15 Veštiareň

10:15 Rebelka z predmestia I. 3-4/22

12:15 NCIS: Los Angeles III. 7-9/24

14:55 NCIS: Los Angeles IV. 22/24

15:50 Top Gear

11:15 Gossip Girl VI. - NOVÁ SÉRIA 1/10

12:35 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu

15:15 Katie Ffordeová: Láska v New Yorku

17:55 Najväčšie záhady sveta I. 25-26/44

18:50 X-Men: Legenda začína

19:35 Zajac Bugs a káčer Duffy

19:55 Medvedík Yogi

17:20 Ako uloviť družičku

20:15 Za mrežami

22:30 DAJTO V BOXE: Vladimír Kličko - Bryant Jennings

23:35 Útok dinosaurov

20:00 Zámena manželiek

22:20 Šikana na strednej

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

02:50 Rocky III.

04:25 100 rokov svedectiev

04:30 Liga snov III. 12,13/13

05:15 Ben a Kate 15,16/16

06:00 Faktor strachu V. 35/35

06:50 Dom snov VIII. 1/22

01:40 Novashopping

02:10 Volejte Novu

02:45 Áčko: Vadí mi, že je na mě můj partner závislý

04:00 Výměna manželek

05:35 Novashopping

06:25 Oggy a Škodíci

06:50 Monsuno 5

01:20 Teleshopping

01:35 Mission: Impossible 3

03:30 Milionář z chatrče

05:30 Svět Nova Cinema

05:45 Teleshopping

06:15 Batman vs. Red Hood

08:00 EUROMINÚTY

09:00 Na potulkách svetom 4

10:05 Megapresuny II. 13

10:50 100 rokov svedectiev

07:15 Král džungle II 19

07:40 Tom a Jerry II 6, 7

08:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 14

09:00 Modrá lucerna

10:10 Dva a půl chlapa VIII 15

10:35 Víkend: Modré z nebe

07:35 Stav ztroskotání

09:00 Hitch: Lék pro moderního muže

11:20 Mama, ožeň ma! 2

12:50 Profesionáli II.: Sárin orgazmus, Polícia má talent 11,12

14:45 "KOLABS" 5

15:25 Odplata

11:30 Agent Cody Banks 2

13:25 Ten svetr si nesvlíkej

15:00 Evoluce

11:05 Teleshopping

11:25 Koření: Všechny vůně světa

12:15 Jen trošku štěstí

14:05 Grace, kněžna monacká

17:30 Utopenec na úteku

19:20 Profesionáli II.: Čierna vdova 13

16:55 Jak svět přichází o básníky

18:50 Helena: Doba temna 29

19:30 Televizní noviny

16:05 Vojín Benjaminová

18:05 Sue Thomas: Agentka FBI II 1, 2

20:20 Krvavé diamanty

22:15 Rocky III.

20:20 Policie Modrava: Případ kocoura Mikeše 10

21:25 Okresní přebor: Na váhu 9

22:05 Střepiny

22:45 Mission: Impossible 3

20:00 Footloose: Tanec zakázán

22:10 Milionář z chatrče

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:40 Příběh Donalda Trumpa

03:35 Barrandovská Sedmička

04:05 Síla intrik

05:15 Stefanie

06:10 Naše zprávy

06:45 ANIMÁČEK
ANIMÁČEK

01:30 Tajemství války: Stíny šestidenní války 26

02:30 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod

04:10 Starý páky

06:00 Zpravodajství FTV Prima

08:45 Drtivá porážka II

10:00 Výprava za pokladem

07:10 Ninjago: Skrytá hrozba

07:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Laguna kapitána Hooka 30

08:10 Tajemství války: Stíny šestidenní války 26

09:20 Prima ZOOM SVĚT

09:55 Vraždy mezi muškáty I 1

12:20 Svět v barvách

12:45 Zpěvníček Daniely Magálové

12:50 Srpnová neděle

14:20 Pod bílými plachtami: Koncert na rozloučenou

11:50 Receptář prima nápadů

13:05 Nedělní receptář extra

13:30 Big Ben IV: Oslnivá krása 9

15:45 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod

16:20 Columbo

18:30 Naše zprávy

19:00 Velkolepé století IV

18:00 Teď vaří šéf!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 VIP zprávy

20:10 Něco za něco

21:55 Neuvěřitelný týden

22:30 Noční zprávy

22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III

23:45 Šepot

20:15 Starý páky

22:05 Obhájce

Spravy.pozri.sk



Autobazar