tv program
Dnes je Streda 16. apríla 2014 meniny má Dana, Danica
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
14.04.2014
Utorok
15.04.2014
Streda
16.04.2014
Štvrtok
17.04.2014
Piatok
18.04.2014
Sobota
19.04.2014
Nedeľa
20.04.2014
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

01:15 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 3/4

02:45 Pomsta

05:35 Púť do Santiaga de Compostela

06:00 Správy RTVS "N"

06:50 Góly - body - sekundy

02:10 Cesta na tajomný ostrov (HD)

03:40 Paranormal Activity 2

05:00 TELEVÍZNE NOVINY

06:00 Čarodejnice V. 15/23

06:45 Legendy Chima I.

02:20 Rambo IV.

03:55 NOVÉ BÝVANIE

04:45 KRIMI

05:30 Ultimate Spider-Man

06:15 Káčerovo

07:10 Počasie

07:15 Pingu 26

07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Popoludnie s dychovkou

07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a zubná víla 21/52

07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Škaredá húsenica

08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Detektív Odie

08:20 Trpaslíci

08:40 Zázračný ateliér

09:05 Život rýb: Nebezpečenstvá mora

09:35 Autosalón

10:00 Veľkonočná svätá omša

07:10 Scooby-Doo I.

07:35 Kung Fu Panda II. 3/26

08:05 Tučniaky z Madagaskaru II. 3/39

08:30 FORMULA 1: Veľká cena Číny

07:15 Dobrodružstvo vo vesmíre

09:00 Šéf v utajení II. 11

10:00 Stratené duše II. 1,2/22

11:55 Veľkonočné Urbi et Orbi

12:30 Nebíčko v papuľke: Veľká Noc

13:00 Ohňom a mečom 3/4

13:55 Ohňom a mečom 4/4

14:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov

15:55 Mahuliena, zlatá panna

11:15 Karate Kid (HD)

14:00 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD)

12:05 Múmia sa vracia

14:50 Návrh

17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 3/4

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

16:40 Asterix a Obelix kontra Cézar

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:30 CENA JE SPRÁVNA

18:00 NOVÉ BÝVANIE

19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ

19:50 ŠPORT

20:10 Počasie

20:20 Rómeo a Júlia 1/2

21:55 Rómeo a Júlia 2/2

23:35 Komisárka: Zlé prebudenie 15/26

20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:15 POČASIE

20:30 Cesta na tajomný ostrov (HD)

22:15 Neporaziteľný 3: Vykúpenie

20:00 KRIMI

20:20 NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 X FACTOR

22:00 Neriadená strela

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

04:10 Správy RTVS "N"

04:55 Počasie

06:25 Rád maltézskych rytierov

01:30 Bydlení je hra

01:55 Pod pokličkou

02:15 Chalupa je hra

02:40 Padající květináč

03:05 Designtrend

03:20 Zkus mít vkus

03:45 Móda-Extravagance-Manýry

04:10 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky

04:45 Všechnopárty

05:00 13. komnata Marka Brodského

05:30 Z metropole

06:00 Zajímavosti z regionů

06:25 Postřehy odjinud

06:35 Okouzlení IV 10/52

01:30 Folklorika

01:55 Když maškary mohou do chrámu

02:55 Nech babičku na pokoji!

03:20 Podle práva

03:45 Osudové okamžiky

04:00 Zapomenutí?

04:25 Babylon

04:50 Osoblažsko

05:20 Chcete je? ZJ

05:25 Pojďte se mnou létat 6/6

06:00 Raníček

06:10 Atlas zvířat

06:40 Malý princ II

07:20 Televíkend

07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"

08:00 Živá panoráma

08:30 Kapura

09:15 Farmárska revue

09:35 Test magazín
Test magazín

09:45 Dve frašky

10:45 Osud Ríma 1/2

07:25 Nebe a dudy

09:00 Polopatě

09:45 Kalendárium

10:00 Toulavá kamera

10:30 Objektiv

07:15 Garfieldova show III

07:30 Studio Kamarád

09:00 Československý filmový týdeník 1964 986/2379

09:15 Hledání ztraceného času: Filmové

09:30 Na cestě po Jeruzalémě

10:00 Velikonoční bohoslužba

11:40 Kľúče od mesta

12:50 Tajomstvá múzeí extra: Národné archeologické múzeum v Aténach

13:35 Mystická reč ikon

14:00 Putovanie po Svätej Zemi

14:30 Sviatočné slovo

14:35 Pápežov sakristián

15:05 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Cifrovanuo

12:00 Z Televarieté

13:00 Zprávy

13:05 O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli

14:20 Poklad na Sovím hrádku

15:30 Ať žijí duchové!

11:10 Cesty víry: Řecké Velikonoce

11:35 Poutní místa: Římov

11:55 Urbi et Orbi

12:30 Matka Tereza 2/2

14:00 Poklady Vatikánu 2/2

14:50 Život se smrtí 5/7

15:35 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause

15:40 Křížové cesty: Naděje

16:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lucie Šoralovej

17:05 Keď jubilant plače

18:30 Táraninky: Veľká noc

18:45 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček

18:50 Kipper

19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU

19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka

19:15 Včielka Maja

19:35 Počúvaj moju hudbu

19:45 V oku mora

19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"

16:55 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 1/2

18:25 Kouzelné bylinky

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

16:10 Nová zpráva z konce světa

17:05 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku

17:50 Naše tradice: Boží hod velikonoční

18:15 Vínečko II

18:45 Večerníček

18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Návrat Houdiniho 44/80

19:20 Neuvěřitelné příběhy: Moc divní sousedé 44/47

19:45 Světci a svědci: Jan Křtitel

20:00 Len rieka nestarne č.2

20:30 Bohom zabudnuté deti

22:25 Odpískané

23:10 Fed cup : Kanada - Slovensko

20:00 Šíleně smutná princezna

21:30 Veni, vidi, vici Romantická komedie z golfového prostředí.

23:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion

23:15 Komisař Moulin

20:00 Pot, slzy a naděje: Bez práce nejsou koláče 1/6

20:45 S kuchařem kolem světa: Libanon

21:45 Hvězda zvaná Pelyněk

23:10 Tito - Poslední svědci testamentu

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

01:15 1612: Útok križiakov

03:45 Mesto tieňov

04:45 Spartakus: Vojna zatratených 5/10

05:40 Aj múdry schybí

06:30 Akčná výhra

01:45 Šéfkuchár bez čapice

02:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 80/129

03:25 Na streche

06:20 Postrach Nicolas

08:30 Zajtrajšie noviny I. 21-22/23

10:40 Golgota: Odhalenie veľkého tajomstva

08:10 Šéfkuchár bez čapice

08:45 Veštiareň

09:45 V siedmom nebi II. 11-12/22

12:30 Uhol pohľadu

14:00 112 - V ohrození života

15:05 NCIS: Los Angeles II. 22/24

11:45 16 želaní

13:45 Láska cez internet

16:55 TOP GEAR - NOVÉ ČASTI

19:00 NINJA KORYTNAČKY

19:25 KUNG FU PANDA

19:55 TUČNIAKY Z MADAGASKARU

16:05 Doktorka Zoe II. 4/22

17:00 Kráska a zviera I. 4/22

17:50 Tehotné v šestnástich

20:15 MESTO TIEŇOV 3/10

21:35 STRÁŽCA PORIADKU II. 10/13 - PREMIÉRA

22:35 ARTAKUS: VOJNA ZATRATENÝCH 5/10 - PREMÉRA

23:35 Nezvestní v boji

20:00 Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

22:00 Let's Dance 3

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

02:15 Noc živých lúzrov

03:40 Zrelé víno

05:30 Miesto činu Frankfurt: Hra na smrť

02:50 Novashopping

03:20 Volejte Novu

04:15 Kolotoč

04:40 Áčko: Mámou v 17ti

05:10 Novashopping

06:00 Senzační Spiderman 12

06:25 Taz - mania III 10

06:50 Legendy Chima 24

01:10 Gran Torino

03:00 Tudorovci IV 3

05:45 Svět Nova Cinema

06:00 Teleshopping

06:40 3 nindžové vracejí úder

08:00 Ninja Factor II.

08:55 Tak sa vozia milionári 10

09:20 Faktor strachu II. 2

10:30 Vytunuj mi fáro II. 9,10

07:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 7

07:45 Víkend: Zbožné přání

08:30 Velká cena Číny

08:20 Láska na hlídání

10:15 Plavecký mariáš

11:40 SVET ZÁZRAKOV

12:25 Tajomstva histórie IV. 2

13:25 Terénne monštrá II. 9

14:25 Tak sa vozia milionári 11

14:55 C.S.I.: Kriminálka New York V. 24,25/25

11:10 Mr. Bean: Pan Bean znovu jede

11:40 Záhada Severního moře

14:30 Bláznivá školka

11:30 Teleshopping

11:55 Koření: Všechny vůně světa

12:50 Pět dní jednoho léta

14:50 Tuxedo

16:45 Zrelé víno

18:50 Zberači 12

19:50 SVET ZÁZRAKOV

16:20 Lemra líná

18:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Zatáčka 10

19:30 Televizní noviny

16:40 Papoušek Paulie

18:15 Vražedná čísla VI 8, 9
Vražedná čísla VI 8, 9

20:30 Zelená míľa

20:20 Unesená

22:10 Dannyho parťáci 3

20:00 Aeon Flux

21:45 Gran Torino

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

01:05 Dr. Jekyll & Mr. Hyde

02:45 Kurňa, co to je?

03:35 Kašpárku, vař!

04:00 Columbo

05:30 Trpasličí manželství IV

05:55 ANIMÁČEK
ANIMÁČEK

01:45 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni

03:25 Big Ben III: Policista v lázních 10

06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Kouzelné píšťaly Petra Pana 2

06:55 Avengers - Sjednocení: V hlubině 13

08:05 Nekonečný příběh

10:25 Tony, tobě přeskočilo

07:25 Dokonalý Spider-Man I: Utíkej, kanče, utíkej 20

07:55 Souboj generálů: Bitva v Ardenách 6

09:15 Prima SVĚT

09:45 Výbuch bude v pět

12:15 Vražda v Ostrovní ulici

13:35 Vtip za stovku!

14:50 Inga Lindström: Láska v Sandbergenu

11:35 Receptář prima nápadů

12:50 Nedělní receptář extra

13:15 Show Jana Krause

14:20 Big Ben III: Policista v lázních 10

16:45 Columbo

18:30 Naše zprávy

19:15 Velkolepé století III

16:30 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 VIP zprávy

20:15 Nech mého muže

22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII

23:00 Osudový mejdan

20:15 X FACTOR

21:35 Dům naruby

23:55 Policejní bažanti II: Nepotrestaný 7

Spravy.pozri.sk



Autobazar