tv program
Dnes je Streda 28. septembra 2016 meniny má Václav
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
26.09.2016
Utorok
27.09.2016
Streda
28.09.2016
Štvrtok
29.09.2016
Piatok
30.09.2016
Sobota
01.10.2016
Nedeľa
02.10.2016
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

05:30 Križovatky medicíny: Výsledky 46

06:15 Správy RTVS "N"

06:00 Teleráno

05:50 KRIMI

06:20 NOVINY TV JOJ

07:05 Góly - body - sekundy

07:25 Počasie

07:30 Hurá do záhrady

08:00 Ranné správy RTVS

08:30 Poklady sveta V.: Essaouira - Maroko

08:45 Poklady sveta V.: Colonia del Sacramento - Urugvaj

09:00 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 1. časť

10:05 Policajné oddelenie: Pod paľbou 17

08:30 Varte s nami

08:40 Zámena manželiek

09:50 Búrlivé víno
Búrlivé víno

07:30 SÚDNA SIEŇ: Kvetinka

08:40 SÚDNA SIEŇ: Nešťastný striptíz

09:50 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami

10:50 UHÁDNI MÔJ VEK

11:20 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:25 Dámsky klub

14:00 Hurá do záhrady

14:30 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný

14:35 Lekári: Druhá strana mince 17/65

15:30 TV ŠANCA

13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24

14:00 Dva a pol chlapa VII.

14:50 Ostrov

12:00 NOVINY O 12:00

12:30 TOP STAR

12:55 Vtierka Castle VI. 15

13:50 POLICAJTI V AKCII

15:20 NAŠI: Každodenný kolotoč

16:25 Poklady sveta V.: Jezuitské osady v Cordóbe a okolí - Argentína

16:40 Poklady sveta V.: Opera v Sydney

16:55 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 2.časť

18:15 Krátke správy RTVS

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:55 Búrlivé víno
Búrlivé víno

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

16:50 UHÁDNI MÔJ VEK

17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA

19:00 KRIMI

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Liga majstrov: Atletico Madrid - Bayern Mníchov

22:50 Liga majstrov - zostrihy

20:05 POČASIE

20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:30 Horná Dolná

21:40 Ostrov

22:45 Susedské prípady

23:40 Ohnivý kuře

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 NOVÝ SERIÁL: ZA SKLOM 1

22:00 NÁVŠTEVNÍCI

23:00 Kosti XI. 21

23:55 Klamári III. 11

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Kuriózni jedáci

06:30 Zlatá brána

05:20 Postřehy odjinud

05:30 Události v regionech

06:00 Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka

06:50 Čertouská poudačka

06:00 Náš venkov: Na břehu ráje

06:25 Putování za muzikou

06:55 Folklorika

07:15 Máša a medveď II

07:25 Tao Tao

07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I

07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEĹKÝ BRAT

08:00 Živá panoráma

08:30 ArtSpektrum

08:35 Správy RTVS z regiónov

08:45 TELEREGINA

09:30 Rusínsky magazín

10:00 Ľudmilka

08:20 Saturnin

10:00 Bronzová koruna

07:20 Hotel Praha story

07:50 Enfieldy na Střeše světa

08:15 Jasoň červenooký

08:30 Kouzelná školka
Kouzelná školka

09:00 Panství Downton II 11/11

09:50 Sváteční slovo katolického duchovního Daniela Hermana

10:00 Národní svatováclavská pouť 2016

11:10 Ozveny z hôr a polí

11:30 Obedníček: Danka a Janka

11:40 V chalúpke a za chalúpkou: Štvrťtopánočky

11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISUŠI

12:00 Živá panoráma

12:35 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta VI. (Červenokamenské panstvo a Trnava)

13:00 Vladimír Hurban Vladimirov

13:30 Žena a srdce

14:05 Tušenie obrazov

14:30 VAT: Polystyrénový recyklát

14:55 UČITEĽSKÝM SVETOM: Život bez nudy

15:30 Maďarský magazín

15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Kuriózna medicína

12:25 Fišpánská jablíčka

13:25 Poklad na Sovím hrádku

14:35 O princezně se zlatým lukem

15:40 Marečku, podejte mi pero!

11:40 Odkaz svatého Václava

11:55 Putování za svatou Ludmilou

12:35 Deset století architektury: Dostavba katedrály sv. Víta

12:50 Hon na svatého Maura

13:50 Vlastenec, který nezapadl

14:15 Vzhůru dolů!

14:35 Versailles očima světových lídrů

15:35 Temné charisma Adolfa Hitlera 3/3

16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Kysak

16:30 Fenomén Globsec

17:00 Správy - Hírek

17:15 Poklady sveta II.: Paphos- Afroditino pútnické miesto, Cyprus

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 TELEREGINA

18:30 Večerníček: Čin-Čin

18:35 V chalúpke a za chalúpkou: Ako Mesiac posvietil dedkovi

18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - VEĹKÝ BRAT

18:45 Ako vznikajú veci okolo nás I

18:50 Tao Tao

19:15 Zázračný miniateliér

19:25 Môj dom

19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Na hrane pustiny

17:15 Král sokolů

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

16:25 Útěk na Papuu-Novou Guineu

17:20 Islay - za tajemstvím whisky

18:15 Bedekr III.

18:45 Večerníček

18:55 Dobrodružství vědy a techniky

19:20 Svět podle Kryštofa Kolumba III. - Realita mocných

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a krokodíl nílsky

21:00 Televízia po slovensky: 1980-1984

22:05 Správy a komentáre

22:35 Divadelná Nitra

22:40 Umenie

23:10 Kinorama

23:35 Noc v archíve

20:00 Vraždy v kruhu

21:20 Pomáhej s humorem - Konto Bariéry

22:49 Výsledky losování Šťastných 10

22:50 Tři králové: Přívěsek 3/7

23:40 Kriminalista

20:00 Dvojí život knížete Václava

21:00 Na cestě po Alžíru

21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Na hranu pustiny 4/12

22:00 Příběh pražské zoo

22:55 Matrjoški II 7/10

23:35 Ztracený ráj 5/8

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

05:55 Aj múdry schybí

06:45 CRAZY TV

06:20 Zakázaná láska 17/158

07:35 Walker, texaský ranger VIII. 22-23/24

09:15 Ninja Korytnačky

07:10 Velvet III. 5

08:30 Seinfeld

09:00 ŠPERKOMÁNIA

09:40 Varte s nami

12:10 Komisár Rex II. 2-3/15
Komisár Rex II. 2-3/15

14:00 Walker, texaský ranger VIII. 24/24

15:00 Walker, texaský ranger I. 1/28

13:30 Chlapi neplačú

14:40 Keď budeš moja 84-85/238

18:05 NCIS: Los Angeles II. 15-16/24

16:30 Indická nevesta 321-322

17:25 Pestúnka Fran II.

18:25 Kým nás smrť nerozdelí

18:55 Priatelia

19:40 Dr. House VIII. 11/23

20:15 Gunman: Muž na odstrel

22:35 Sprisahanie

20:35 Vymenené životy 63-64

22:30 Velvet III. 6

23:25 Odložený prípad VII. 1/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

05:25 Ničitelia mýtov III. 14

06:15 Ničitelia mýtov V. 21

05:55 Lišákoviny

06:10 Scooby-Doo: Souboj Titánů

06:30 Scoobyho dobrodružství: Tajemná mapa

05:15 90210: Nová generace III 3

06:05 Můj přítel Monk II 10

07:05 Klenot TV

08:30 Fórky, vtipky XXIII.

08:55 Ninja Factor II. 70,71

09:55 Už dosť, šéfe! VII. 2

07:25 Ordinace v růžové zahradě 2: Letní mazlíček 675
Ordinace v růžové zahradě 2: Letní mazlíček 675

08:50 O Šípkové Růžence

10:35 Moderní Popelka

08:45 Teleshopping

09:10 90210: Nová generace III 4

10:05 V těle boubelky VI 5

10:55 Gilmorova děvčata V 7, 8
Gilmorova děvčata V 7, 8

11:05 18 kolies spravodlivosti 22/22

12:00 Klamári III. 10

13:15 Ničitelia mýtov II. 12

14:20 Profesionáli III.: Degradácia 14

15:15 Simpsonovci XX. 2
Simpsonovci XX. 2

15:45 Fórky, vtipky XXIII.

12:35 O medvědu Ondřejovi

13:20 Madagaskar 3

15:05 Přes palubu

12:50 Teleshopping

13:10 Kulový blesk

15:00 Rudá planeta

16:15 Ninja Factor II. 70,71

17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 10

18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 11

19:05 Simpsonovci XX. 3
Simpsonovci XX. 3

19:30 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15

17:25 Co na to Češi

18:25 Ulice 3093

19:30 Televizní noviny

17:10 V těle boubelky VI 6

18:05 Gilmorova děvčata V 9, 10
Gilmorova děvčata V 9, 10

20:30 Zdrojový kód

22:30 Sekundy pred katastrofou IV. 2

23:35 Nahí v raji II. 7

20:20 MasterChef Česko

21:40 Prásk

22:15 Námořní vyšetřovací služba XII: Pravidla domu 10

23:10 Sezóna zabíjení

20:00 Diana

22:20 Pavoučí teror

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

05:35 NAŠE ZPRÁVY

06:15 ANIMÁČEK: Winx Club a Littlest Pet Shop
ANIMÁČEK: Winx Club a Littlest Pet Shop

06:10 Astro Boy II: Krtek 5

06:40 Ninjago: Podraz

09:20 Columbo: Kandidát zločinu

07:10 Ninjago: Nebezpečná hrobka

07:40 Prostřeno!
Prostřeno!

08:40 Příběh o Zoufálkovi

10:40 Stvoření světa

11:30 Láska z Fjordu: Cesta naděje

13:30 Inga Lindström: Skok do štěstí

15:35 Česká tajenka

12:25 Madla z cihelny

14:20 Metráček

16:10 Popelka

17:10 Soudkyně Barbara

18:30 NAŠE ZPRÁVY

18:55 EXPLOZIV krimi

19:20 EXPLOZIV

19:50 Nejlepší počasí

17:50 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:00 Paparazzi

20:20 Můžu dál?

21:50 Takhle si tu žijeme

22:55 Půlnoční vlak

20:15 Ohnivý kuře: Všechno je jinak 48

21:35 Show Jana Krause

22:40 Comedy Club

23:15 Ohnivý kuře pod pokličkou

23:45 Limonádový Joe

Spravy.pozri.sk



Autobazar