tv program
Dnes je Nedeľa 29. mája 2016 meniny má Vilma
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
23.05.2016
Utorok
24.05.2016
Streda
25.05.2016
Štvrtok
26.05.2016
Piatok
27.05.2016
Sobota
28.05.2016
Nedeľa
29.05.2016
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba

07:50 Garfield IV.

08:05 Krajina dávnych vekov

08:25 Zázračný ateliér

08:55 Škriatok 6/11

09:30 Autosalón

09:55 Jazdi Hlavou: Používanie slúchadiel v premávke

10:00 Svätá omša s procesiou Božieho tela

07:35 Tom a Jerry

08:05 Fantastický maznáčik

09:55 Honba za slobodou

09:10 No, počkaj!

09:25 Pat a Mat: Vysávač 4

09:35 NOVÁ ZÁHRADA

10:30 HABOVŘESKY

11:55 O 5 minút 12

13:00 Občan za dverami

13:40 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva

14:35 "U pokladny stál"

12:10 Dobre vedieť!

14:30 CHART SHOW

11:55 Johnny English

13:50 Cesta okolo sveta za 80 dní

16:25 Nikto nie je dokonalý

17:40 Hurá do záhrady

18:15 Tajomstvo mojej kuchyne

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

16:35 Kredenc

17:45 Horná Dolná

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

16:25 NOVÉ BÝVANIE

17:35 FUTBAL NEMECKO

19:30 NOVINY TV JOJ

20:15 Počasie

20:25 Pietro Mennea: Šíp juhu 1/2

22:10 Pietro Mennea: Šíp juhu 2/2

23:55 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva

20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:25 POČASIE

20:30 Dospeláci 2

22:35 Pritiahni si šťastie

20:25 ŠPORT

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 Rivali

23:30 Tranz

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

07:30 Extrémne v horách

08:00 Živá panoráma

08:30 Kapura

09:10 Farmárska revue

09:35 Ryby, rybky, rybičky

10:05 Test magazín
Test magazín

10:15 Týždeň naopak

10:55 Família

07:50 Divadlo bláznivých dramat Borise

08:50 Polopatě

09:45 Kalendárium

10:00 Toulavá kamera

10:25 Objektiv

10:55 My všichni školou povinní: Dárek k Vánocům 9/13

07:30 Studio Kamarád

09:00 Československý filmový týdeník 1966 1097/2379

09:15 Hledání ztraceného času: Cesta domů

09:35 Sedm pečetí Karla IV.: Architekt zemí Koruny české 2/7

10:05 Dějiny světa: Věk říší 2/8

11:25 Zlatohláska

12:45 Orientácie

13:25 Otvárací ceremoniál Medzinárodných saleziánskych športových hier

14:25 Slovenka roka 2015

12:00 Otázky Václava Moravce

13:00 Zprávy

13:05 O víle Arnoštce

13:55 O chytré Marině

14:25 Postřižiny

11:55 Chcete mě?

12:20 Království divočiny: Zvířecí legrácky 6/10

12:50 Ztracená města starověku 2/3

13:45 Deset století architektury: Středověký kostel v krajině

14:00 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka

14:05 Uchem jehly

14:30 Křesťanský magazín

15:00 Slavnostní bohoslužba k 600. výročí mučednické smrti Jeronýma Pražského

16:35 Záhradníkov pes

18:00 Ktosi je za dverami

18:45 Večerníček: Medvedie vajíčko

18:50 Krtko

18:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - OBCHOD S ČASOM

19:00 Veselá farma IV

19:05 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

19:15 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád

19:30 Zázračný miniateliér

19:35 Čím cestovať: Djordie zo Srbska - Čiernej Hory

19:50 Slovo

17:25 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 6/6

18:25 Kouzelné bylinky

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:45 Branky, body, vteřiny

19:57 Losování Sportky a Šance

16:30 Nezvladatelný buřič - Jeroným

17:25 Život na Zemi: Hmyz

18:15 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti 5/8

18:45 Večerníček

18:55 Zapomenuté výpravy: Za kmenem

19:20 Zajímavosti z regionů

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N"

20:05 Klenoty-príbehy archívnych listín

20:15 Odboj 6/6

21:10 Divadlo nás baví: Dáma bez kamélie- Divadlo nás baví

21:20 Dáma bez kamélie

22:50 Nesmrteľní: Kvety a Lucia

20:00 Jak jsme hráli čáru

21:40 168 hodin

22:14 Výsledky losování Šťastných 10

22:15 Alibi na vodě

23:50 Komisař Moulin

20:00 Opravdová kuráž

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

09:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana

10:00 Akčná výhra

07:30 Frasier

09:05 ŠPERKOMÁNIA

10:05 Taká obyčajná rodinka IV. 24/24

12:15 Keby sa pohľadom dalo zabiť

14:00 Šokujúce videá

15:05 To najlepšie z Top Gear

11:10 Roztomilé mrchy III. 1-3/24

14:40 Bolesti slávnych IV. 14/16

15:35 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom

17:25 Top Aplikácie

17:40 Tarzan, opičí muž

17:40 Diabolská svokra

20:15 Uragán

21:55 Myšlienky vraha VIII. 15-16/24

23:50 Moneyball

20:00 Skutočný príbeh: Grace - Kňažná z Monaka

22:00 Vráť mi moje dieťa

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

07:40 EUROMINÚTY

09:00 Prvé oddelenie

09:25 Simpsonovci XIX. 19,20/20
Simpsonovci XIX. 19,20/20

10:40 Hviezdna brána: Atlantída II. 15

07:35 Tom a Jerry III 7

08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 14

08:30 Krok za krokem V 7, 8

09:20 Víkend: Odvážnému štěstí přeje

10:25 Gympl s (r)učením omezeným: Odhalení 77

07:30 Příběh dinosaura

08:55 Moje druhá láska

10:35 Teleshopping

11:45 Rodinka úžasných 15,16

13:55 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia

15:50 Megapresuny 11,12

11:50 Modrá laguna: Procitnutí

13:45 Westernstory

15:45 Záměna

11:05 Koření: Všechny vůně světa 528

12:00 Starý páky

13:45 Můj přítel delfín

15:55 Láska přes internet

16:50 Nájomný zabijak

18:30 KRIMI

19:30 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7

18:05 Dařbuján a Pandrhola

19:30 Televizní noviny

18:10 Lovci zločinců III 17

19:05 Lovci zločinců III 18

20:20 Johnny English

22:10 500 dní so Summer

20:20 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7

21:20 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8

22:25 Střepiny

23:00 Dalších 48 hodin

20:00 Spider-Man 3

22:50 Hudson Hawk

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

08:05 Rychlá hra

09:05 Derrick

10:50 Columbo: Smrtící korunka

07:45 Ninjago: Blackout

08:15 Největší tankové bitvy II: Bitva o Tunisko 5

09:15 Prima ZOOM SVĚT

09:45 Ohnivý kuře: Zlomené žebro 27

12:50 Kriminálka Istanbul: Svatyně smrti

14:45 Kutil Adam

15:25 Robin Pilcher: Na druhé straně oceánu

11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

12:35 Vychytávky Ládi Hrušky

13:25 Big Ben I 1

15:40 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti

17:30 Babica vs. Sapík

18:30 NAŠE ZPRÁVY

19:00 EXPLOZIV: Krimi, události, zábava

19:20 EXPLOZIV 100

18:00 Rozpal to, šéfe!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 TOP STAR

20:20 Stupeň šest

22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X

20:15 Máme rádi Česko

21:55 Superchlapi

23:20 Podnájemník

Spravy.pozri.sk



Autobazar