tv program
Dnes je Utorok 30. septembra 2014 meniny má Jarolím
Vyhľadať v Pozri:

Aktuálny TV program na najbližších 7 dní Markíza Doma DajTo JOJ JOJ Plus STV CT Nova Nova Nova Cinema Prima Family Barrandov

Pridať TV Program medzi obľúbené stránky
TV program na :Pondelok
29.09.2014
Utorok
30.09.2014
Streda
01.10.2014
Štvrtok
02.10.2014
Piatok
03.10.2014
Sobota
04.10.2014
Nedeľa
05.10.2014
TV Program
televizny program stv
TV Program
televizny program markiza
TV Program
televizny program joj

09:40 Poklady sveta IV.: Mesto Panama - päťsto rokov dobrého obchodovania, Panama

09:55 Muž s poslaním: Keď dôjde k strate pamäti 5/16

09:40 Ordinácia v ružovej záhrade

10:45 Chlapi neplačú

09:55 PANELÁK XIV.: Sťahujem sa k tebe 20

10:55 Najkrajšie bývanie III. 11

11:15 5 proti 5

12:00 Správy RTVS

12:20 Dámsky klub

14:00 Postav dom , zasaď strom

14:35 Občan za dverami

15:05 District I.: Najnebezpečnejšia práca na svete 15

11:50 Bez stopy VII. 21/24

12:50 Kobra 11 X. 4/16

13:50 FARMA

15:05 Kurz sebaovládania I. 16/50

15:35 Dva a pol chlapa IX. 20/24

12:00 NOVINY O 12:00

13:00 Rodinné záležitosti: Lovestory s profesorom, Garážový spor 10

14:25 Kosti 19

15:25 TOP STAR

15:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY

16:25 Poklady sveta IV.: Antigua. Nebezpečná krása. Guatemala

16:40 Poklady sveta IV.: Kláštor svätej Kataríny. Ostrov viery na Sinaji. Egypt

17:00 Recept na život 22/65

18:20 5 proti 5

19:00 Správy RTVS

19:50 Góly - body - sekundy

17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY

17:25 Reflex

17:50 Chlapi neplačú

19:00 TELEVÍZNE NOVINY

17:00 NOVINY O 17:00

17:55 SÚDNA SIEŇ: Poľnohospodár

19:00 KRIMI

19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ

20:10 Počasie

20:20 Nikto nie je dokonalý

22:10 Grand hotel III: Predaj 3/14

22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Chýbajúce kúsky 5. 5/23

23:25 District I.: Najnebezpečnejšia práca na svete 15

20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY

20:15 POČASIE

20:30 Búrlivé víno
Búrlivé víno

21:40 FARMA

23:00 Revolúcia - NOVÝ SERIÁL 2/20

23:55 Dva a pol chlapa IX. 20/24

20:15 ŠPORT

20:25 NAJLEPŠIE POČASIE

20:30 PANELÁK XIV.: Chcem sa oženiť 21

21:40 Vtierka Castle: Nindžova dýka 18

22:40 Kosti IX. 15

23:40 Life: Najbohatší policajt II. 9

TV program
televizny program stv
TV program
televizny program ct
TV program
televizny program ct2

09:55 USA zhora 2/4

10:25 Národnostný magazín: Nemecký

10:50 Fokus práca "N"

09:35 Reportéři ČT

10:15 Divokým Kurdistánem

09:50 Pouť k obratníku Kozoroha 4/4

10:55 Tajuplný ostrov Makatea aneb

11:35 Športové ozveny

12:10 Živá panoráma

12:45 ArtSpektrum

12:50 Pokým lekvár v hrnci vrie...

13:35 Vrabčie lásky

14:45 Família: Família

15:25 Ahoj, pútnik

15:55 Ukrajinský magazín

12:00 Zprávy ve 12

12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava)

12:30 Sama doma

14:00 Vše o vaření

14:15 Okouzlení III 15/52

15:10 Kriminálka Paříž: Poslední dějství 37/92

11:25 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt

12:15 Pohádka o putování

13:55 Dobrodružství vědy a techniky

14:40 Souboj vojevůdců: Von Falkenhayn proti Pétainovi

15:30 Technika v utajení

16:20 Miss Aerobic - magazín

16:45 Fokus zdravie "N"

17:30 Správy RTVS z regiónov

17:45 ArtSpektrum

17:50 Správy - Hírek

18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 5/12

18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Predmier

18:45 Večerníček: Bol raz jeden tato

18:50 Blanche

18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky

19:00 Seržant Murko

19:10 Alica v krajine zázrakov

19:35 Vstúpte do sveta tanca

19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"

17:05 Cestománie

17:40 Černé ovce

17:55 Události v regionech za okamžik a počasí

18:00 Události v regionech

18:25 AZ-kvíz

18:55 Události za okamžik a počasí

19:00 Události

19:50 Branky, body, vteřiny

19:59 Losování loterie Euromiliony

16:20 Mnichov 1938

16:45 Generál Patton: Americký blitzkrieg

17:30 Vesmír: Temná hmota a temná energie

18:15 Moje rodina IV

18:45 Večerníček

18:55 Pán času VI

19:40 Postřehy odjinud

19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20:00 Zachráňte potraviny

21:00 Správy a komentáre

21:25 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry

21:30 Góly - body - sekundy

21:35 Ambulancia: Klinec v päte - inovatívne operácie zlomenej päty

22:05 Večera s Havranom: Čo ohrozuje rodinu?

23:15 Tvrdá línia 1/4

20:00 Vyprávěj

20:55 Neobyčejné životy

21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion

21:55 Černí andělé

22:50 Kingová: Farah Elliotová 5/8

23:30 Otec Brown: Muž na stromě 4/10

20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitler a peníze

20:55 Letecké katastrofy: Tvrdé přistání

21:45 Eine kleine Jazzmusik

22:50 Mír podle Mnichovské dohody

TV program
televizny program Dajto
TV program
televizny program Doma
TV program
televizny program Foor

10:05 CRAZY TV

10:45 JPP: Jožo Pročko pokúša

10:00 Perla Orientu 15

11:15 Aj múdry schybí

12:25 Alf I.

12:55 Zajtrajšie noviny IV. 11/22

13:55 Jake a Tlsťoch I. 18/23
Jake a Tlsťoch I. 18/23

14:55 Kobra 11

15:55 Fringe IV. 14/22

11:20 Feriha 49-50/160

14:05 Skrytá vášeň 33-34/188

16:55 Doba prílivu I. 17/24

17:50 Walker, texaský ranger VII. 22/25

18:50 Alf I.

19:20 Kurz sebaovládania I.

19:50 Dva a pol chlapa IX.

17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22

18:00 Priatelia

18:30 Kým nás smrť nerozdelí IV. 17/22

19:00 Bez servítky

20:15 Jednoducho sexi

22:00 Roadtrip: Na love bobrov

20:00 Reflex

20:30 Šiesty zmysel II. 9/13

21:30 Feriha 51-52/160

23:45 Klinika Mercy 18/22

TV program
televizny program JojPlus
TV program
televizny program Nova
TV program
televizny program Nova Cinema

10:30 Bez syna neodídem 5

10:05 Doktoři z Počátků: Nové radosti, staré komplikace 66

09:30 Vražedná čísla IV 3
Vražedná čísla IV 3

10:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 3

11:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 20

13:00 Hoď svišťom II.: Svadba 5

13:50 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3

14:50 Simpsonovci VII. 21,22
Simpsonovci VII. 21,22

15:50 Ničitelia mýtov IV. 10

11:25 Dva a půl chlapa II 14

11:50 Tescoma s chutí

12:00 Polední televizní noviny

12:25 Vražedná čísla IV: Třináct 4
Vražedná čísla IV: Třináct 4

13:20 Odložené případy II: Děvčata z továrny 2
Odložené případy II: Děvčata z továrny 2

14:20 Dr. House V: Ať jedí koláče 10

15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej chlap 124
Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatej chlap 124

11:10 Odložené případy II 1
Odložené případy II 1

11:55 Teleshopping

12:15 Ten, kdo tě chrání 18

13:10 Doktorka z Dixie 9

14:05 90210: Nová generace V 19

14:55 Teleshopping

15:15 Živelná pohroma

17:00 Faktor strachu III. 26

17:55 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 21

18:50 Simpsonovci VII. 23,24
Simpsonovci VII. 23,24

19:50 Hoď svišťom II.: Tehotná! 6

16:35 Dva a půl chlapa II 15

17:00 Odpolední Televizní noviny

17:25 Mentalista III: Jahody se smetanou 2. část 24

18:25 Ulice 2672

19:30 Televizní noviny

17:15 Doktorka z Dixie 10

18:10 Martial Law - Stav ohrožení I 22

19:05 90210: Nová generace V 20

20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 14,15

22:35 Letecké katastrofy XII. 5

23:35 Letecké katastrofy IX. 5

20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Heslo Zdenička 517
Ordinace v růžové zahradě 2: Heslo Zdenička 517

21:40 Víkend: Domácí štěstí

22:30 Kriminálka Miami: Vrah za kamerou 21

23:25 Nebezpečná identita 3

20:00 Čas hrdinů

21:50 Stiletto

23:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 4

TV program
televizny program TVBarrandov
TV program
televizny program Prima

09:40 Vražedné pobřeží

10:25 Walker, Texas Ranger IV: Divoká voda 1/2

11:05 Columbo

13:00 Oddělení vražd

14:00 Pauline a Leonard

15:15 Namaluj si lásku

11:25 Místo činu: Kolín: Chladné srdce 15

13:25 Wolffův revír IV: Stoprocentně jistý plán 7

14:25 Doktor z hor: Nové příběhy III: Dvojboj 4

15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Životní dramata 15

17:15 Kurňa, co to je?

18:30 Naše zprávy

19:00 Velkolepé století II

16:25 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11
Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11

17:30 Odpolední zprávy

18:00 Prostřeno!
Prostřeno!

18:55 Zprávy FTV Prima

19:25 Krimi zprávy

19:40 Divácké zprávy

19:55 VIP zprávy

20:10 Sejdeme se na Cibulce

21:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V

22:15 Týden v ringu

22:50 Bastardi

23:30 Megapiraňa

20:15 Svatby v Benátkách: Jedeme dál 22

21:30 Očima Josefa Klímy

22:25 Ano, šéfe!

23:40 Myšlenky zločince VII 8

Spravy.pozri.sk



Autobazar